Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » grind

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
grind , problemo
skatelife

skatelife

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatelife zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam do was takową prosbe bo mam problem z grindami umiem wskoczyc dobrze na murek ale na tym sie wszystko konczy gdy wskakuje na murek deska sie na nim zatrzymuje momentalnie a le tylko na grindzie prosze o porady bardzo mi zależy :(

Napisane Aug 12, 2006, 7:35 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze wysmaruj troche rurke woskiem...a poza tym to ĆWICZ ĆWICZ I ĆWICZ... mówie Ci bo sam tak miałem

Napisane Aug 12, 2006, 7:45 pm
MatiKstaw

MatiKstaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatiKstaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To zależy na czym grindujesz. Najlepiej byłoby na palecie lub murku ,ale z nawoskowanym kątownikiem. Może powinieneś wziąść większy rozpęd. Nie podjeżdżaj równolegle do przeszkody tylko pod niewielkim kątem. W czasie wskoku na 50-50 nie rób zbyt dużego ollie ,tylko lekko wyżej nad przeszkodą i wyląduj na grinda tak, żeby kółka (te boczne, które są niżej) dotykały przeszkody

Napisane Aug 12, 2006, 7:50 pm
adi93

adi93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adi93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie tak jak poprzednicy... sprubuj z woskiem, kątem najazdu i niewysokim ollie

Napisane Aug 15, 2006, 10:59 am
djdrucik

djdrucik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to djdrucik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wyznawaj podstawowa zasade... ja staram sie ja stosowac...

IM SZYBCIEJ TYM MNIEJ BOLI

i przy okazji sie nie zatrzymasz... i nasmaruj "czasem" murek

Napisane Aug 15, 2006, 11:03 am
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wiec tak... :

po 1 . sprawdź czy murek jest zdatny do jakiego kolwiek triku na nim
po 2. jeżeli jest zdatny posmaruj do dobrze woskiem lub innym produktem wytwarzającym poślizg umozliwiający zrobienie triczku na przeszkodzie :P
po 3. najedź z dobrą predkością żebyś nie musiał sie wbijać z miejsca na ten murek ( bo wtedy to napewno nie pojedziesz :P )

powodzenia i sk8 4 life ;) elo

Napisane Aug 15, 2006, 1:08 pm
73CH

73CH

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 73CH zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. Rub grindy na murkach ktore sa plaskie i nie wystaja zzadne kamyczki
2. Grinduj na nawoskowanym murku
3. Jesli murek na krurym chcesz grindowac jst troche rozwalony dokrec do niego metalowy kontownik

Jedz szybko i zaczynaj od malych przeszkod! Sk4t3 0r d13 z1om

Napisane Aug 15, 2006, 1:24 pm
arunio

arunio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Posmaruj murek woskiem i też trucki i spróbuj się jak najszybciej rozpędzić i po mały kontem.:)

Napisane Aug 15, 2006, 7:43 pm
martex

martex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to martex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tego jeszcze chyba nikt nie radzil ;P

UGNIJ KOLANA JAK JUZ BEDZIESZ NA MURKU!! ja mialem tak ze skakalem sztywno i tez mi decha zostawala

Napisane Aug 15, 2006, 7:47 pm
M4ly90

M4ly90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M4ly90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

martex powiedział(a):
tego jeszcze chyba nikt nie radzil ;P

UGNIJ KOLANA JAK JUZ BEDZIESZ NA MURKU!! ja mialem tak ze skakalem sztywno i tez mi decha zostawala

popieram:D

Napisane Aug 15, 2006, 7:50 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najedz szybciej na murek ;]

Napisane Aug 16, 2006, 3:35 pm
dani997

dani997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dani997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepeij weś nasmaruj woskikeim murek i traki a jak to nie nei da to wes troche olejejm kuchenym polej i jak wskoczysz ugnij kolana i na ugi.etych kawałek jedz

Napisane Aug 16, 2006, 4:25 pm
mikisk8

mikisk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikisk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moze masz jakas lipna swieczke ja mialem tak czasami ze musialem raz nasmarowac murek potem drugi i na nastepny dzien 3 raz ale najlepiej jak bys sobie kupił jakas swieczke z drogeri najlepiaj taka zapachowa i twarda bo takie praktycznie wogle sie nie krusza i mozna raz nasmarowac i odrazu smigac  wiem bo sam na takich jezdze swiecach

Napisane Aug 16, 2006, 7:31 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skatelife powiedział(a):
mam do was takową prosbe bo mam problem z grindami umiem wskoczyc dobrze na murek ale na tym sie wszystko konczy gdy wskakuje na murek deska sie na nim zatrzymuje momentalnie a le tylko na grindzie prosze o porady bardzo mi zależy :(

kup świeczkę
zacznij się rozpędzać,
odchyl się lekko do tyłu

Napisane Aug 17, 2006, 10:46 pm
mlost

mlost

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlost zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nasmaruj murek, podjedz szybciej :D chyba ze masz murek cos w stylu krawenznika to raczej trudno bedzie zrobic :D bedziesz musial doczepic jakis katownik i dopiero smigac :D i dalej wykorzystywac poprzednie rady

Napisane Aug 17, 2006, 10:56 pm
Mioszsieaa

Mioszsieaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mioszsieaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skatelife powiedział(a):
ale mi chodzi o murek

Haha to wysmaruj murek polecam wosk Andegranda za 9 zł,kozak i ładnie pachnie! B)

Napisane Aug 18, 2006, 11:51 am
Skate_Piotrek

Skate_Piotrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate_Piotrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mozliwe ze wina murka, ja mam u siebie w mieście wszystkie murki ktorych nie da się zgrindować, najlepiej sam sobie boksa zbuduj albo znajdź inny murek :P

Napisane Aug 21, 2006, 10:47 pm
19MeLoN90

19MeLoN90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 19MeLoN90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

smarowanie i rozped i tyle :P

Napisane Aug 23, 2006, 10:23 am
FFAAZZII

FFAAZZII

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FFAAZZII zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepiej dobrze nasmarowac murek i dobrze sie rozpedzic B)

Napisane Aug 24, 2006, 10:35 pm
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skatelife powiedział(a):
ale mi chodzi o murek
jak murek to musisz jeszcze bardziej nawoskowac murek i sie rozpedzic

Napisane Aug 25, 2006, 6:57 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja