Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Buty Es

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty Es, Co sądzicie?
PreMierGoo

PreMierGoo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PreMierGoo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szukam dobrych butów na deske i zastanawiam się nad kupnem butów Es, jakie są? Może ktoś z was miał/ma?

/theDuke : nie ma takiego tematu, więc prosze daj szansę dowiedzieć się czegoś więcej o tych butach :P

Dodany

Napisane Aug 13, 2006, 4:43 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:24 am przez bydlak
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buty Es kosztuja tyle samo co Fallen z tym ze Falleny sa o wiele wiele lepsze[moim zdaniem]! wiec zamiast inwestowac  w cos niesprawdzonego lepiej kupic cos co jest lepsze i kazdy Ci to powie. a jak nie fallney to zostaje ci jeszcze adio, circa. chyba ze wolisz wydac 300 złotych na Es, ktore jakos nie spcjalnie przyadaja i do gustu

Napisane Aug 13, 2006, 4:51 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

akont powiedział(a):
buty Es kosztuja tyle samo co Fallen z tym ze Falleny sa o wiele wiele lepsze[moim zdaniem]! wiec zamiast inwestowac  w cos niesprawdzonego lepiej kupic cos co jest lepsze i kazdy Ci to powie. a jak nie fallney to zostaje ci jeszcze adio, circa. chyba ze wolisz wydac 300 złotych na Es, ktore jakos nie spcjalnie przyadaja i do gustu

Zgadzam sie w 100% ,skoro masz wydać 300zł na ES które nie są naprawde bardzo wytrzymałymi butami już sie o tym przekonałem to dużo lepiej kupić falleny na ***** masz juz po 199 fallen patriot,reliant itd. wieć po co niedość masz przepłacać i dołować że kupiłeś nie wytrzymałe ES :)

Napisane Aug 13, 2006, 4:56 pm Ostatnio edytowane Aug 13, 2006, 4:58 pm przez bergersk8
martex

martex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to martex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niektore modele Es'ow wymiataja... zazwyczaj to te powyzej 300zl ;P Ja bym radzil Ci kupic Adio albo Etnies

Napisane Aug 13, 2006, 4:57 pm
jakos

jakos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam Esy i są zajebiste (i są lepsze od fallenów) lepiej im trzyma podeszwa przynajmniej tak było w moim przypadku;]

Napisane Aug 13, 2006, 4:57 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

es nie sa wcale takie zle ale wydaje mi sie ze nie sa warte az tyle kasy. falleny sa bardzo podobne w dlugosci wytrzymalosci do esów ale sa tansze. po co przeplacac. esy kosztówjka koło 300 a najdrozsze 349 zł,m falleny sa powyzej 200 ledwo a sa takie same w utrzymaniu... skoro nie widac roznicy po co przeplacac. ja polecam falleny

Napisane Aug 13, 2006, 5:06 pm
Vlepper

Vlepper

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Vlepper zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mialem buty eS Pro Rick McCrank 3 dni i oddalem do klepu... po prostu się rozkleiły.

Napisane Aug 13, 2006, 5:07 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buty esa sa fajne ale zgadzam sie z niektorymi kolegami ze lepiej kupic falleny jezeli cena jest taka sama ;) bo fallen produkuje lepsze buciki ;) yo

Napisane Aug 13, 2006, 5:11 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakos powiedział(a):
ja mam Esy i są zajebiste (i są lepsze od fallenów) lepiej im trzyma podeszwa przynajmniej tak było w moim przypadku;]

Człowieku jeśli ty mówisz że es są lepsze niż fallen to sie wogule nie znasz!

Napisane Aug 13, 2006, 5:12 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

avensis14 powiedział(a):
buty esa sa fajne ale zgadzam sie z niektorymi kolegami ze lepiej kupic falleny jezeli cena jest taka sama ;) bo fallen produkuje lepsze buciki ;) yo

i kolezankami :)
po za tym falleny wygladaja przyzwoicie :) w przeciwienstwie do esów. takie jest moje zdanie

Napisane Aug 13, 2006, 5:18 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

akont powiedział(a):
avensis14 powiedział(a):

i kolezankami :)
po za tym falleny wygladaja przyzwoicie :) w przeciwienstwie do esów. takie jest moje zdanie

Fallen przynajmniej jakoś wygląda a wiekszośc ES-ów wygląda jak trampki lub adki do biegania wiadomo są wyjatki ale wiekszośc tak wygląda jak wygląda ,to samo można powiedzieć o DC

Napisane Aug 13, 2006, 5:21 pm Ostatnio edytowane Aug 13, 2006, 5:22 pm przez bergersk8
juniorsk8

juniorsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniorsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam esy na deche i mi sie z.ajebiscie w nich jeździ! co prawda mam juz przód buta oklejony dętką ale polecam w 100%!! =)

Napisane Aug 13, 2006, 5:22 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

kup sobie falleny, bez dyskusji!

Napisane Aug 13, 2006, 5:27 pm
martex

martex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to martex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do fallenow dostaniesz plakat a do adio naklejke!! xD wybor nalezy do Ciebie...

Napisane Aug 13, 2006, 5:31 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

bergersk8 powiedział(a):
akont powiedział(a):
kup sobie falleny, bez dyskusji!

heh akont jak zwykle wszystko krzykiem :P

bo ja juz taka agresywna jestem :D...
moim zdaniem temat do zamkniecia

Napisane Aug 13, 2006, 5:32 pm
PreMierGoo

PreMierGoo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PreMierGoo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale moge kupic w skateshopie z przeceny model standart za 160zł(!). I czy to sie opłaca?

Napisane Aug 13, 2006, 5:35 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

PreMierGoo powiedział(a):
ale moge kupic w skateshopie z przeceny model standart za 160zł(!). I czy to sie opłaca?

pfff jeśli chodzi ci o te zamszowe ES Standart to tym bardziej bym nie brał :)

Napisane Aug 13, 2006, 5:39 pm Ostatnio edytowane Aug 13, 2006, 5:39 pm przez bergersk8
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak chodzi taką kase to hmmm ja tu niewidze wyjścia zbieraj kase  ^^) albo kupój coś co ci się po miechu może dwóch rozwali

Napisane Aug 13, 2006, 5:51 pm
PreMierGoo

PreMierGoo

Member
Wyświetl posty

ok,dzieki wam wszystkim za pomoc, zastanowie sie i zobaczymy
PozDro

Napisane Aug 13, 2006, 5:52 pm
Bocix

Bocix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bocix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wciągaj eS'y accele najbardziej zajawkowe buty teraz są w kazdym skateshopie przeceny na ten model i kosztują 219zł

Napisane Aug 13, 2006, 6:03 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja