Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » wasz ulubiony rolkarz

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
wasz ulubiony rolkarz
KAPSiO

KAPSiO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KAPSiO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

piszcie o waszym ulubionym rolkarzu mojim jest Julian Bah :P

Napisane Aug 14, 2006, 2:31 pm
greku

greku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to greku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Alex Broskow Oli Short i JA :D

*Napisane Aug 14, 2006, 2:34 pm
Pers1

Pers1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pers1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nie mam ulubionego bo nie wiem skąd wziąć jakieś filmy albo gre
tzn kilka filmów mam  z neta ale tam nie ma jak oni sie nazywają

Opcja edytuj i opcja słownika istnieje takowa w mozilli 2.0

Napisane Aug 14, 2006, 2:47 pm Ostatnio edytowane Oct 27, 2007, 2:16 pm przez olas11
mjfoto

mjfoto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mjfoto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak kiedys jezdzilem na rolkach to moimi  ulubionymi rolkarzami byli Haffey, Shima i Latimer

Napisane Aug 14, 2006, 2:57 pm Ostatnio edytowane Aug 14, 2006, 2:57 pm przez mjfoto
mrowka

mrowka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mrowka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moi to Mike Lilly, Chris Farmer i Jeff Stockwell

Napisane Aug 14, 2006, 5:28 pm
Totchli

Totchli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Totchli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja przepadam za Broskowem, Hrisem Haffey'em i Oli Shortem

Napisane Aug 14, 2006, 7:20 pm
Fabby

Fabby

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fabby zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ulubiony rolkarz? ... tak tylko facetów wymieniacie. Lubie Shime, ale też fajna jest Fabiola da Silva.  :]

Napisane Aug 14, 2006, 7:30 pm
Tim93

Tim93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

YASUTOKO BROTHER'S AND ALEX BROSKOW AND MANY, MANY, OTHERS

Napisane Sep 14, 2006, 6:04 pm
patrykfs

patrykfs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patrykfs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem jak to sie pisze poprawnie ale : Ejto Yasutoko

Napisane Sep 14, 2006, 6:12 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olas11 powiedział(a):
ALEX BROSKOW

i niema c.h.u.j.a.

<brawo>  :cyclops: Broskow rlz!

Napisane Sep 20, 2006, 11:03 am
KAPSiO

KAPSiO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KAPSiO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Julian Bah jest najlepszy !!!!!!!!!

Napisane Sep 20, 2006, 2:49 pm
ludy0

ludy0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludy0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Olii Short i Mathias Ogger

Napisane Sep 20, 2006, 3:08 pm
saxon666

saxon666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saxon666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

c.h.u.j.a tam sie znacie ja nie jezdze na rolkach tylko na desce i wiem ze pianowski jest najlepszy :P

Napisane Sep 20, 2006, 3:12 pm
Tim93

Tim93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czasy się zmieniły teraz moimi ulubionymi skaterami są Olli Shot, Franky Morales, Julian Bach i Alex Broskow...

Napisane Sep 21, 2006, 8:51 pm
kamilB14

kamilB14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilB14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak jeździłem na rolkach to moim ulubionym rolkarzem był Alex Broskow

Napisane Sep 21, 2006, 8:59 pm
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Galu1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moi ulubieni rolkarze to: Jeff Stockwell, Chris Haffey, Adam Żurawiecki i Alex Broskow!!!

Napisane Oct 15, 2007, 2:42 pm
TJ2

TJ2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TJ2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olas11 powiedział(a):
ALEX BROSKOW

i niema c.h.u.j.a.

dokładnie  ^^)

Napisane Oct 15, 2007, 3:11 pm
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Alex Broskow !!!!!  Chris Haffey !!!!! Yoghurt !!!!! Franky Morales !!!!! Chris Farmer !!!!! Brian Aragon !!!!!

*Napisane Oct 15, 2007, 4:22 pm
Joshu

Joshu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Joshu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adam Żurawiecki ,, Jeff Stockwell ,, Chris Haffey ,, JC Rowe z Killerboots

Napisane Oct 19, 2007, 3:23 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

boska trójca: Alex Broskow, Brian Aragon, Brian Shima

Napisane Oct 19, 2007, 5:01 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja