Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » wasz ulubiony rolkarz

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
wasz ulubiony rolkarz
KAPSiO

KAPSiO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KAPSiO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

piszcie o waszym ulubionym rolkarzu mojim jest Julian Bah :P

Napisane Aug 14, 2006, 2:31 pm
Pablofon

Pablofon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pablofon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wiesz, ja literówką bym tego nie nazwal.

Napisane Aug 20, 2008, 5:01 pm
h34dsh0t3r

h34dsh0t3r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to h34dsh0t3r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale macie problemy... Gosh. O ile 'Shot' to raczej literówka to 'c' w 'Bachu' trudno wstawić przypadkowo :). Zakończcie na tym temat i dajcie se spokój, bo szkoda czasu.

Napisane Aug 20, 2008, 5:18 pm
Karas93

Karas93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karas93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pablofon powiedział(a):
no wiesz, ja literówką bym tego nie nazwal.

Ale ja bym Cie nazwał kretynem patrząc Ci prosto w twarz.

Napisane Aug 20, 2008, 10:05 pm
Pablofon

Pablofon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pablofon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widać ze nei na darmo w opisie swojego profilu masz napis "bitch". to mam nadzieje swiadczy o tobie.

sry za ot

Napisane Aug 21, 2008, 9:58 am
tmj

tmj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tmj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pablofon powiedział(a):
widać ze nei na darmo w opisie swojego profilu masz napis "bitch". to mam nadzieje swiadczy o tobie.

sry za ot

to żeś go ku.rwa zdissował. Zamknij lepiej jape świerzak i nie pyskuj, bo najwyżej co możesz zrobić to possać fifola  :):):)(:):):):):):)P:):):):):):)::):

Napisane Aug 22, 2008, 12:15 am
Pablofon

Pablofon

Member
Wyświetl posty

hehehe no widzisz swiezak sie odezwal.

Napisane Aug 22, 2008, 11:55 am
Chapi

Chapi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chapi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adam Żurawiecki oraz Alex Broskow

Napisane Aug 23, 2008, 10:30 am
Dro0v

Dro0v

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dro0v zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adam Żurawiecki bo polski ;p Billy Oneil bo ma fajny styl, Brian Shima bo ambitny!;p i Broskow, ale tylko za jazde bo non stop ma coś z tym palcem serdecznym  ^^)

Napisane Aug 23, 2008, 4:58 pm Ostatnio edytowane Aug 23, 2008, 4:59 pm przez Dro0v
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BROSKOW BROSKOW i jeszcze raz ALEX BROSKOW!!!!!!! w prawdzie nowy styl ma... niefajny ale to czego ten koleś dokonał...!!!

*Napisane Aug 24, 2008, 3:02 pm
Chapi

Chapi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Chapi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

coś ci sie 2  posty napisały

Napisane Aug 24, 2008, 9:19 pm
Areien

Areien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Areien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze to nie przypadek ze dwa :D nabijanie postow?? ;> BROSKOW popieram :D:D

Napisane Aug 25, 2008, 1:04 pm
Pablofon

Pablofon

Member
Wyświetl posty

hmm, a moze net mu sie zamulil i przypadkowo wcisnal 2 razy "odpowiedz" ?

no ale tez popieram broskow rox

Napisane Aug 25, 2008, 1:10 pm
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Alex Broskow , Jeff Stockwell i Franky Morales to są gity na miescie
A Polak To Adam Żurawiecki

Napisane Sep 24, 2008, 4:43 pm Ostatnio edytowane Sep 24, 2008, 4:44 pm przez GrubyAdam
Wisniowy98

Wisniowy98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wisniowy98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam 2 najlepszych :Adam Żurawiecki bo jest dobry i Julian Bah za styl i i zajazde podziwiam Go

Napisane Sep 25, 2008, 9:56 pm
KwasnyGT

KwasnyGT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KwasnyGT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bah Bah Bah :) Nie ma lepszych...

Napisane Sep 26, 2008, 6:40 pm
various

various

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to various zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdecydowanie alex broskow, bah, hendricks, sands i wagner. moi faworyci :)

Napisane Sep 29, 2008, 8:31 pm Ostatnio edytowane Sep 29, 2008, 8:47 pm przez various
mentoss

mentoss

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mentoss zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Brian Aragon. po prostu klasa sama w sobie  B)

Napisane Nov 16, 2008, 4:56 pm
filip93r

filip93r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filip93r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim zdaniem BRIAN ARAGON ;)

Napisane Nov 16, 2008, 11:05 pm
KrukSoN

KrukSoN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrukSoN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kolesina powiedział(a):
ja to jestem zachwycona jazdą rolkarzy z Jastrzębia i Rybnika, tymy mają duży talent i nie źle wymiatają na rolkach !!! dla mnie oni są najlepsi

nie śmigam co prawda na rolkach ale trochę się interesuje i tutaj muszę się wtrącić i powiedzieć że najlepsza w polsce jest ekipa z mojego miasta 034 chyba każdy kojarzy z was Adama Żurawieckiego i Bartka Zgrzeblaka, zajawkowicze

Napisane Dec 12, 2008, 5:06 pm
SkateSpinner

SkateSpinner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateSpinner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moimi ulubionymi rolkarzami są (oczywiście) Adam Żurawiecki ^^) i Franky Morales ^^)

EDIT: jeszcze zapomniałem napisać, Alex Broskow  ^^) :P

Napisane Dec 19, 2008, 2:44 pm Ostatnio edytowane Dec 29, 2008, 1:04 pm przez SkateSpinner
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja