Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » wasz ulubiony rolkarz

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
wasz ulubiony rolkarz
KAPSiO

KAPSiO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KAPSiO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

piszcie o waszym ulubionym rolkarzu mojim jest Julian Bah :P

Napisane Aug 14, 2006, 2:31 pm
ZeroOne

ZeroOne

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZeroOne zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adam Żurawiecki, Brian Shima, Alex Broskow, i Todd McInerney.

Napisane Dec 25, 2008, 11:38 pm
jan12julio

jan12julio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jan12julio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zgafzam się z kolega Alex Broskow na bank za wytrwałośc i brak strachu nom Jan Julio tez daje rade ale lubię go bo mam moje inicjały JJ

Napisane Jan 11, 2009, 7:05 pm
Sk8man

Sk8man

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8man zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PL
1.Adam Żurawiecki
2.Przemek Madej

Reszta świata
1.Jeff Stockwell
2.Julian Bah
3.Brian Shima

Napisane Jan 13, 2009, 12:57 pm Ostatnio edytowane Jan 14, 2009, 12:31 pm przez Sk8man
Fiolek4ever

Fiolek4ever

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Fiolek4ever zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój ulubiony rolkarz  :stare: :stare: :stare: :stare: :stare: :stare:
To Alex Broskow  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
i mój kuzyn Andrzej Fijałkowski  :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Napisane Jan 25, 2009, 7:47 pm
Jetston

Jetston

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jetston zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Alex Broskow

Adam Żurawiecki

Napisane Jan 28, 2009, 4:05 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja