Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » T.LOVE

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
T.LOVE, kto słucha?
EVIL666666

EVIL666666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EVIL666666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakie są wasze ulubione piosenki T.LOVE bo moje to:
jazz nad wisłą
gnijący świat
edit:to znaczy album i hate rock and roll (nie zapamiętuje dokładnie nazw własnych itd. itp.) a to jest przykład

Napisane Aug 16, 2006, 1:33 pm Ostatnio edytowane Aug 16, 2006, 3:14 pm przez EVIL666666
orlik464

orlik464

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orlik464 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja lubie też utwór Jest super.

Napisane Aug 16, 2006, 2:50 pm
lalula

lalula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lalula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jazz nad wisłą i gnijący świat to są ich najlepsze piosenki według mnie  ;)

Napisane Aug 16, 2006, 2:54 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O, dobrze znasz ten zespół widze.. Dwie piosenki z biedy, które puszczaja na vivie :]
Ale co tam, od czegos trzeba zaczac.
Ja słucham czasami, zwykle jak mój brat lub tata puszczą głosno, ale sama tez wyjme płyte i posłucham. Moj ulubiony utwór to "Ajrisz" wiadomo :P Ale także "Nie, nie, nie", "Toksyczni czarodzieje" i "Ty i tylko ty".

Napisane Aug 16, 2006, 2:57 pm
EVIL666666

EVIL666666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EVIL666666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orlik464 powiedział(a):
no ja lubie też utwór Jest super.

o co ci chodzi utwór???
a może Ja też lubie ten zespół.Jest super

Napisane Aug 16, 2006, 2:58 pm
orlik464

orlik464

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orlik464 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chodzi mi o to że lubie piosenke T.love jest super.kaput?

Napisane Aug 16, 2006, 3:00 pm
Natalka123

Natalka123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Natalka123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja lubie jazz nad wisłą, ajrisz, king, kosmos, potrzebuje wczoraj i jeszcze dużo wiecej ale nie chce mi sie więcej wypisywać

Napisane Aug 16, 2006, 3:11 pm
EVIL666666

EVIL666666

Member
Wyświetl posty

karolaaa powiedział(a):
O, dobrze znasz ten zespół widze.. Dwie piosenki z biedy, które puszczaja na vivie :]

wcale nie

na mtv :)
:wolverine:

Napisane Aug 16, 2006, 3:12 pm
xhacex

xhacex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xhacex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie slucham ale sluchalem majac jakies 12-13 lat i chyba dla tego lubie te wczesniejsze nagrania t.love sprzed "chlopaki nie placza" moja ulubiona plyta jest "wychowanie" chyba lda tego ze jest to najbardziej garazowa plyta t.love. jesli chodzi o ulubiona piosenke to paradoksalnie nie pochodzi ona z "wychowania" moj ulubiony niegdy i dzis kawalek t.love to "king" wsumie dawno juz ich nie sluchalem

Napisane Aug 16, 2006, 3:15 pm
AERO

AERO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AERO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepsza ich piosenka to "jest super". Poza tym jest jeszcze kilka innych niezłych "toksyczni czarodzieje" albo "nie nie nie" lub "antyidol".

Napisane Aug 16, 2006, 4:38 pm
EVIL666666

EVIL666666

Member
Wyświetl posty

a tak posłuchałem reszty piosenek które są waszymi ulubionymi i też są super

Napisane Aug 18, 2006, 3:32 pm
tRuSzKa

tRuSzKa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tRuSzKa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ubustwiam wszystkie ich piosenki :) :)

Napisane Aug 22, 2006, 11:35 pm
Kartezjusz

Kartezjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kartezjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepszy ich kawałek to gnijący świat:) czasem ich słucham:P

Napisane Sep 4, 2006, 9:07 pm
karrola

karrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sa w porzadku. Gnijacy swiat jest fajny ;) Teraz mielismy koncert T.Love w Bydgoszczy ;) Ale nie bylo mnie na nim...

Napisane Sep 4, 2006, 9:12 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słucham ich jak lecą w radiu. Fajne piosenki trzeba przyznać, teksty dające troszke do myslenia. Ogólnie to lajcik ^^) Ulubionej nie mam, ale w pamięci z dzieciństwa mam "Chłopaki nie płaczą". Nie znam tytułów:P
PEACE

Napisane Sep 4, 2006, 9:15 pm
KarolaOsw

KarolaOsw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KarolaOsw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdy patrze w te oczy zmęczone jak moje... gdy kocham to miejsce zmęczone jak ja... :cool:

Napisane Sep 6, 2006, 7:09 pm
morox

morox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to morox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

T.love dla mnie najlepszy jest na koncertach,wtedy czuje się tą moc.

Napisane Dec 25, 2006, 4:01 pm
Royek13

Royek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Royek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

'king' wymiata :P zespol jest naprade fajny...muniek fajnie spiewa a gitara niezle pogrywa wiec czego jeszcze wiecej chciec... :P

Napisane Apr 27, 2007, 3:26 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gnijacy swiat - dobry jest :D ogolnie kazdy kawalek t love jest dla mnie pozytynwy - zaden mi sie super mega nie podobal ale na rownym poziomie :D

Napisane Apr 27, 2007, 5:54 pm
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W sumie doczytałem się w wywiadzie z Muńkiem o tym, że zaczynali głównie od punka, więc tu jest potwierdzenie ;)

Napisane Apr 27, 2007, 7:50 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja