Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Co sadzicie o truckach destru...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co sadzicie o truckach destructo?, czy osobiscie na nich jezdziliscie?
73CH

73CH

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 73CH zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niedawno kupilem destrukciaki 5,7 i jerzdzi sie na nich bajecznie sa lekkie mocne i hardcorowo wygladaja! Ciekaw jestem co wy o nich sadzicie? :P

Dodany

*Napisane Aug 16, 2006, 10:11 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:53 am przez bydlak
mikeyfro

mikeyfro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikeyfro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

destructo jak destructo dobrze wybrales ;) ale sa mocniejsze. Bedziesz zadowolony B)

Napisane Aug 16, 2006, 11:25 pm
rodzyn87

rodzyn87

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rodzyn87 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem, moze miałem wadliwy model, ale po miesiacu jazdy zrobiła mi się dziura (what?) w trucku. Moglem tam gwozdzia wlozyc, nie bylo zalane metalem, tak jakby podczas zalewania zrobiła sie jakaś bańka powietrza.

Napisane Aug 16, 2006, 11:51 pm
dani997

dani997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dani997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobnry wybur ja mam te traki to jak narzie to tylko kingpina dwa połamałem a traki sie trzymaja bardzo dobrze sa bardzo leciutkie i wytrzyamłe

Napisane Aug 17, 2006, 12:56 am
syous

syous

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to syous zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kolega miał destructo i po jeździe na nich stwierdził że już nigdy tych trucków nie qpi ..To pewnie za sprawą kingpinów które nieustannie ulegały niszczeniu , pozatym ścierały sie niemiłosiernie  :stare:

Napisane Aug 17, 2006, 10:28 am
santiago

santiago

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to santiago zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam Destructo od jakiś 2 miesięcy i jeździ się super, są lekkie i wogóle. Jestem z nich bardzo zadowolony, a kingpiny jeszcze mi się nie złamały :)

Napisane Aug 17, 2006, 11:24 am
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szczerze mówiąc to kolega je miał potem ja bo mi sprzedał i wyglądały tak że od grindów na środku wytarty był rowek na jakieś 5 mm. nie ścierały się równo , poza tym to złamałem w nich 2 kingpiny... tak więc zdecydowanie nie polecam.

Napisane Aug 17, 2006, 2:20 pm
GrzesiekC

GrzesiekC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To dobre traki.... mam je ;d

Napisane Aug 18, 2006, 7:17 pm
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

duuuupne.... dla kumpla połamał sie kingpin przy wejściu na nosemanula... bez przesady... :stare: :stare: :stare: :stare:

Napisane Aug 18, 2006, 9:30 pm
M4ly90

M4ly90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M4ly90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moga byc;) ja trafilem chyba na wadliwe i po 2 tygodniach mi podstawka pekla...;P

Napisane Aug 18, 2006, 10:45 pm
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DESTRUCTO ROX!~!!!!! mam destrukto są zarąbiste Szczerze polecam

*Napisane Aug 25, 2006, 6:21 pm
kornik22

kornik22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kornik22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes: ja mam te traki i bardzo mi się podobają

*Napisane Aug 25, 2006, 7:04 pm
Ninja121

Ninja121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ninja121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikeyfro powiedział(a):
destructo jak destructo dobrze wybrales ;) ale sa mocniejsze. Bedziesz zadowolony B)
No ale sa mocniejsze chociaz wystarcza

Napisane Aug 25, 2006, 8:31 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

slyszalem ze to najgorsze trucki z tych z wyzszej polki..

Napisane Aug 25, 2006, 8:40 pm
GrzesiekC

GrzesiekC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrzesiekC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elsajan powiedział(a):

To źle słyszałeś... (miałem silvery, tensory i mam destructo i jak dla mnie na destructo jeździ mi się najfajnie i są mojim zdaniem lepsze od silverów ....)

Napisane Aug 25, 2006, 8:45 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój kolega ma destruco, ale jakies stare modele (nie wiem coś koło 5lat+ chyba) kiedyś na nich bardzo dużo jeżdził ale tera praca ale i tak jeżdzi a traki trzymają sie bardzo dobrze. Są tylko ślady od grindów. Rewelacja! Destructo polecam! :D (((sam kupie jak moje zajebie do konca :D))) :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Napisane Aug 31, 2006, 9:31 am
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale mowicie destructo sa za********e sam je mam juz prawie rok i super sie na nich jedzi    bardzo polecam te trucki ani razu nie zlamalem kingpina i nic mi sie z nimi nieu stoly tylko oczywiscie sa troche starte od grindow i jeszcze an dodatek sa super lekkie

Napisane Aug 31, 2006, 11:07 am
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GrzesiekC powiedział(a):
elsajan powiedział(a):

To źle słyszałeś... (miałem silvery, tensory i mam destructo i jak dla mnie na destructo jeździ mi się najfajnie i są mojim zdaniem lepsze od silverów ....)
slyszalem to od osob ktore dluuugo siedza w skateboardingu. Dla mnie najlepsze sa tensory i venture

Napisane Sep 1, 2006, 9:14 pm
larrysk8

larrysk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to larrysk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

destructo sa dobre ale tylko low bo na high pękają king piny

Napisane Sep 1, 2006, 10:01 pm
XCarmel2

XCarmel2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio zmieniłem z Venturów na Destructo i są ba5rdzo fajne

Napisane Sep 19, 2006, 6:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja