Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » plama spoconego tyłka na desce

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
plama spoconego tyłka na desce, uważacie na to?
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nigdy nie siadam na desce kiedy skończę jeździć bo robi się od tego na desce odcisk spoconego dupska a przecież gripu nie można moczyć:P. Też wam przeszkadza ten problem że musicie jednak odpocząć siadając obok deski? czy macie to gdzieś i siadacie na niej wiedząc że za chwile na desce pojawi sie .......ta plama?:P

Napisane Aug 16, 2006, 10:15 pm
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siadam... tego potu nie ma az tyle zeby z gripem cos sie stalo...:]

Napisane Aug 16, 2006, 10:18 pm
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak my to nazywamy "DUPA PAWIANA"  :cyclops: ale niemartwie sie tym moment i jest suche  ^^)

Napisane Aug 16, 2006, 10:19 pm
zetaf

zetaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zetaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale ty głupi jesteś........to  nie jest woda tylko wilgoć wilgoć szybko znika w porównaniu do wody pozatym jeśli nawet sie ślad robi to co z tego? każdy ma dupe i nic w tym dziwnego że sie odciśnie w decku

Napisane Aug 16, 2006, 10:20 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Eeeee... To sa tak minimalne ilosc, ze zawsze siadam, i jakos nic sie nie dzieje z gripem... Wrzuc na luz, dude B)

Napisane Aug 16, 2006, 10:21 pm
mlost

mlost

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlost zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eee tam to tylko pot ;P a poza tym mnie sie to raczej tak bardzo nie zdaza

Napisane Aug 16, 2006, 10:25 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wbrew pozorom wilgoc tez ma wplyw na niszczenie gripu i warstw decka. zalozmy, ze jezdzisz godzine i jestes spocony jak swinia - siadasz na desce przez 15 minut, wstajesz i jezdzisz dalej rozcierajac miejsce spocone we wszelkie strony swiata: na gorszej jakosci gripie po krotkim czasie zostaje lysa polana. dobrej klasy grip powinien wytrzymac takie manewry dluzej niz wasza deska wiec w praktyce nie ma sie co martwic ale teoria, dziewczyny, bierzcie tez pod uwage teorie ;)

Napisane Aug 16, 2006, 10:28 pm Ostatnio edytowane Aug 16, 2006, 10:49 pm przez theduke
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zostaje duza plama pupy moze nie jest jak modelki ale jest :) no fakt ja jezdze no to poce sie i odpoczywam no to siadam no to ta plamka zaraz schodzi a dla blata nic sie stac niemoze a ja sie bardzo bardzo bardzo mocno poce moze to potwierdzic moj kolega kozi1991 i jest mokry grip ale to nieprzeszkadza

Napisane Aug 16, 2006, 10:32 pm
damaster

damaster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damaster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe moj kumpel mial kiedys takie spodnie ze zawsze taki sam dziwny odcisk powstawał.. takie dwie jedynki odwrócone w na przeciw siebie jakby rozerwane na pół i z dziurami w srodku.. ciezko to opisac ale MEGA wygladało D::D no i tak powstało logo naszego teamu  :cyclops: :cyclops: :cyclops:

Napisane Aug 16, 2006, 11:02 pm
Daniello_22

Daniello_22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniello_22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam siadam bo to i tak jest dużo tego potu i zaraz wysycha i tak

Napisane Aug 16, 2006, 11:08 pm
mikoq3a

mikoq3a

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikoq3a zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na to mówie całun  :cyclops:

Napisane Aug 16, 2006, 11:11 pm
dani997

dani997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dani997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tesh często siadam na deske ze spoconym dubskliem;d;d;d;d;d;d<HAHAHA>

Napisane Aug 17, 2006, 1:09 am
Rusi12

Rusi12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rusi12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DObrze ze nie smierdiz :P:P :D:D:D  :cyclops:

*Napisane Aug 17, 2006, 4:06 pm
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to nie dupa sie odciska tylko pe*is :D

Napisane Aug 17, 2006, 4:13 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miau powiedział(a):
to nie dupa sie odciska tylko pe*is :D

To ty ciekawie musisz siedzieć :hmmm:

Napisane Aug 17, 2006, 4:17 pm
MrMaro

MrMaro

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrMaro zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja siadam powstaje plama :) i po chwili wysycha :)

Napisane Aug 17, 2006, 4:22 pm
Balik15

Balik15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Balik15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja staram sie po jezdzie siąsc na desce kolegi;p ale nie zawsze wychodzi i siadam na sowjej

Napisane Aug 17, 2006, 4:23 pm
Lapa07

Lapa07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lapa07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja często siadam na desce kiedy w pobliżu nie ma zadnego krawężnika czy czegoś takiedo ale raczej rzadko widzę na desce "dupe pawiana".

Napisane Aug 17, 2006, 4:46 pm
Sniper0

Sniper0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sniper0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mariasz90 powiedział(a):
.......a ja sie bardzo bardzo bardzo mocno poce moze to potwierdzic moj kolega kozi1991......
masz się czym szczyciĆ hehehe

Napisane Aug 17, 2006, 4:55 pm
M4ly90

M4ly90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M4ly90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak niech kazdy sie pochwali jak sie poci, bedzie super;) a tak przy okazji to zawsze siadam na deske wstaje i po momencie sucho:)

Napisane Aug 17, 2006, 7:20 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja