Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Wózki z Lidla świetna zabawa ...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wózki z Lidla świetna zabawa :)
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lubi ktoś pośmigać dla fajnej zabawy na wózkach z Lidla czy innego supermarketu :P ,bo ja czasami z kumplami lubimy się smignąć na wuzikach z jakiś schodów ollie :P ,czy jakiś mały manualik lub aleeee jump z wuzka :)

Napisane Aug 17, 2006, 11:07 pm Ostatnio edytowane Aug 17, 2006, 11:08 pm przez bergersk8
Czerwienna

Czerwienna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Czerwienna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam na wózkach nie śmigam.
wole pojeździć na desce, na parkingu przed Lidlem wieczorem xD

Napisane Aug 17, 2006, 11:15 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kaufland u nas dopiero budują i na koniec lata ma być skonczony i bedzie trzeba też wyprubować na tych wuzikach z kauflanda jakieś triczki (hmm może coś przez gapik lol :P)

Napisane Aug 17, 2006, 11:16 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to było fajne poki nie wjechalem w dzial z owocami i w arbuzy wpadlem xD
Musialem zaplacic za 7 arbuzów ! ale za to jaki brecht był ^_^

Napisane Aug 18, 2006, 1:46 am
KoSzNik

KoSzNik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KoSzNik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u nas przed Geant'em jest ustawiony tor dla gokartow:)... no i z kuzynem jak tor byl zamkniety to czasami bilismy rekordy torow w wozkach;)

Napisane Aug 18, 2006, 9:31 am
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soltys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Eee tam wózki z Plusa wymiatają, osiągają najwyższe prędkości i mają komfortowe wnętrze :D A w zime to na zaspy jak znalazł :D

Napisane Aug 18, 2006, 9:46 am Ostatnio edytowane Aug 18, 2006, 9:47 am przez soltys
BigTomis

BigTomis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BigTomis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KoSzNik powiedział(a):
u nas przed Geant'em jest ustawiony tor dla gokartow:)... no i z kuzynem jak tor byl zamkniety to czasami bilismy rekordy torow w wozkach;)

ale macie bajer :D tez tak chce :) z wozkami fajna jazda jest :) Biedronkowe wymiataja :P

Napisane Aug 18, 2006, 9:48 am
kondzikfb

kondzikfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kondzikfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nigdy tak nierobiłem bo po co
:D

Napisane Aug 18, 2006, 9:50 am
Markes

Markes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Markes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na Lidlu zawsze jest beka :D Ra jak chciałem wejść do wózka jakby tylnim wejsciem to sie przechyliłem na plery i nie mogłem oddychać przez jakieś 10sek :Dto była jazda :D

Napisane Aug 18, 2006, 9:50 am
KOLczU

KOLczU

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KOLczU zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moi kumple sobie kiedyś przywłaszczyli z alberta wózek i pomalowali go na czarno. zawsze jak ktoś przychodizł to wpier****li go do niego kręcili kręcili a potem w krzaki... sam tego doświadczyłem było bolesnie ale co tam... w końcu przyjechała policja i powiedzieliśmy że był w krzakach i że niewiemy kto to zajuchcił. policja nie mogła go załadować do radiowozu do go na śmietnik wyniesli my nie chcielismy go brać ze śmietnika i wtedy przyszedł tam jakiś żul i go rabnął...

Napisane Aug 18, 2006, 10:02 am
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

kondzikfb powiedział(a):

To sprubuj ,stary mówie ci jazda na wózkach to jest lepsze niż prowadzenie mercia klasy A :P

Napisane Aug 18, 2006, 12:45 pm
Kani92

Kani92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kani92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kondzikfb powiedział(a):

żaaaałuj :cyclops:

Napisane Aug 18, 2006, 12:56 pm
XDBuGGy

XDBuGGy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XDBuGGy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no tak a na lidlu taka kosta plaska fajna tio sie jedzie ze jappppp ostatnio jak jezdzilismy na lidlu to nam zostawili zhack'owany wozek :P ale jednak stwierdzilismy ze wolimy deske... no a poza tym to ostatnio na auchan jak jezdzilismy to kilku kolesi robilo crash testy ;]

Napisane Aug 18, 2006, 12:59 pm Ostatnio edytowane Aug 18, 2006, 1:01 pm przez XDBuGGy
DeeDee

DeeDee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DeeDee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja takich sklepów jak lidl nie mam w swojej wsi aczkolwiek mam biedronke...ale jak juz jade np. do trójmiasta to sobie nie odpuszczam przejażdżki po dziale z warzywami i owocami na wózku :D
a jak ochroniaże zaczynaja ścigac to jest dobiera zabawa xD

Napisane Aug 18, 2006, 1:26 pm
Rusi12

Rusi12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rusi12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wózki z lidla wymiataja jeszcze parking jest pod kątem

Napisane Aug 18, 2006, 4:05 pm
deesdwa

deesdwa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to deesdwa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepszy trick to "adam małysz" :):):)
nie ma opcji jak jestem u siebie w markecie to zawsze ten trick zajmuje pierwsze miejsce na liscie wkurwienia wszystkich tam pracujacych:):):) to jest hardcoreeeeeeeeeee przez wielkie Ha :)

Napisane Aug 18, 2006, 4:27 pm
Janowe

Janowe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Janowe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tylko raz jeździłem na wózku z supermarketu :P więcej tego nie zrobie.... no coment ,zaduzy hardcore :P

Napisane Aug 18, 2006, 5:00 pm
Janowe

Janowe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Janowe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
Janowe powiedział(a):
Tylko raz jeździłem na wózku z supermarketu :P więcej tego nie zrobie.... no coment ,zaduzy hardcore :P

czemu za duzy ??
bywalo, ze robilismy drag race 4 wozkami xD

a zatrzymałeś się jadąc z niezłą prędkością na krawężniku :D to jest dopiero hardcore.... dlatego za duży bo nic głupszego bym nie zrobił :P

Napisane Aug 18, 2006, 5:19 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

niedziak powiedział(a):
Janowe powiedział(a):

czemu za duzy ??
bywalo, ze robilismy drag race 4 wozkami xD

No wyscigi 4-5 wózkami są mega wyjebiste ,nie ma to jak pożądnie się rozpędzić i scigać sie kto szybciej wyjebie aleee jumpa przez gap :P na trawnik yeaaah :P :P

Napisane Aug 18, 2006, 7:45 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kumpel pare lat temu miał za to prokuratora...

Napisane Aug 18, 2006, 7:49 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja