Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » TZWM

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
TZWM
JokotWTK

JokotWTK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JokotWTK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WITAM WSZYSTKICH! Mógłbym prosić o informacje na temat zespołu TZWM?? Wiem tylko, że wydali 2 płyty: "Powoli do przodi" i "Promień słońca".

Z góry dzięki

Napisane Aug 18, 2006, 4:15 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh. No więc: w skład TZWM wchodzą Iwan i Siuwax, wspomagani zawsze przez wielką liczbę gości =] "Promień Słońca" to ich nielegal, który wyszedł w roku 2001 i pojawiło się na nim 10 numerów, w których gościnnie udzielili się m.in. WSP, Numuzik czy Emazet. Nielegal nie zrobił na mnie większego wrażenia, chociaż trzymał dobry poziom. Natomiast na początku roku 2003 wyszedł ich jedyny legalny album "Powoli Do Przodu", który te bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił. 19 numerów (w tym "Intro", "Outro" i 4 skity) na bardzo dobrym poziomie. Produkcją zajęli się m.in. DJ Ike (wyprodukował bity do moich ulubionych numerów z płyty, czyli "Pragnienie", "Ślepy Zaułek" czy "W Poszukiwaniu Szczęścia" ), Waco, Profus (który udzielił się także gościnnie), Stanek czy Szafor. W "Ślepym Zaułku", gdzie gościnnie udziela się Profus, DJ Ike i Profus zrobili świetny bit oparty na zajebistych skrzypcach. W ogóle jest to mój ulubiony numer z całej płyty. Bardzo dobra płyta, tylko w ogóle bez większego echa przeszła w Polsce. I to mnie bardzo zabolało. Ale mam oryginał i nie żałuję swojego zakupu. =]

Napisane Aug 18, 2006, 4:35 pm
JokotWTK

JokotWTK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JokotWTK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzieki rysionio. Trzymasz poziom na tym forum. Ale jeszce zapytam o 2 ich albumy, czy kojazysz Hawira Recordz
i  los beton? Pozdrawiam mocno

Napisane Aug 19, 2006, 2:45 pm Ostatnio edytowane Aug 19, 2006, 2:50 pm przez JokotWTK
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tego akurat nie czaję, bo spotkałem się tylko z dwoma albumami TZWM. No i jeszcze daję ich klip do numeru "Bez Zapytań Znaków" z Wilkiem...

Tyle, że nie wiem, z której to produkcji pochodzi... Ale numer jest już dość stary...

Napisane Aug 19, 2006, 5:08 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Dziwi mnie tylko to, że po dobrym debiucie chłopaki w ogóle nic nie wydają... Zrobili dobrą debiutancką płytę i wygląda na to, że zawiesili działalność... Chyba, że się udzielają na jakichś nielegalach...

Napisane Aug 20, 2006, 1:20 pm
JokotWTK

JokotWTK

Member
Wyświetl posty

Rysiek piseles:

Tego akurat nie czaję, bo spotkałem się tylko z dwoma albumami TZWM. No i jeszcze daję ich klip do numeru "Bez Zapytań Znaków" z Wilkiem...
Tyle, że nie wiem, z której to produkcji pochodzi... Ale numer jest już dość stary...

A tam na początku pisze los beton bloks

Napisane Sep 1, 2006, 7:22 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Dobra, "Los Beton Blokos" powinien być TUTAJ , a "Hawira Rekordz" powinien być TUTAJ. xP

Napisane Sep 2, 2006, 1:00 pm
JokotWTK

JokotWTK

Member
Wyświetl posty

szkoda ze tylko jedna osoba w temacie
"Badź pewien jutra..." szkoda ze nie moge scągac z rapid share:( ale wkródce dostane albumiki

Napisane Sep 2, 2006, 1:13 pm
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Al93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wydali 4 płytki: Hawira Records, Los Beton Blokos, Promień Słońca i Powoli do Przodu. Tej pierwszej nie mogę nigdzie znalezć, wszystkie oprócz Powoli do Przodu to nielegale. Najlepsza jednak moim zdaniem jest właśnie ta ostatnia "Powoli do Przodu", a szczególnie kawałki "Odczuwam to stale", "Ślepy zaułek" i "Pragnienie". Reszta płytek też w*jebista, ogólnie ekipa trzyma dobry poziom i ich produkcje dużo wnoszą i odświerzają scenę. Moim zdaniem są lepsi od wielu innych, bardziej znanych ekip..Szkoda, że mało osób zna ich i docenia..Zabrakło trochę promocji, a byłoby co promować bo to czysty, dobry HH z przekazem + dobre bity i ZERO komerchy;d

Napisane Jun 1, 2008, 5:56 pm
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widzę, że tu same dobre słowa na temat TZWM, a ja o tej ekipie nic nie słyszałem. Mógłby ktoś zapodać linki, do jakiejś z płyt, które wydali? Z góry dzięki.

Napisane Jun 1, 2008, 8:44 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

harnasiek powiedział(a):
Widzę, że tu same dobre słowa na temat TZWM, a ja o tej ekipie nic nie słyszałem. Mógłby ktoś zapodać linki, do jakiejś z płyt, które wydali? Z góry dzięki.

Nielegali mógłbyś poszukać przez google, zwłaszcza, że napewno na jakimś forum się znajdą. Co do "Powoli Do Przodu" to nikt Ci tu nie da linka, bo to legal...

Napisane Jun 2, 2008, 11:18 am
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Al93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rysiunio powiedział(a):
harnasiek powiedział(a):

Nielegali mógłbyś poszukać przez google, zwłaszcza, że napewno na jakimś forum się znajdą. Co do "Powoli Do Przodu" to nikt Ci tu nie da linka, bo to legal...

Powoli do przodu też linki się znajdą, w sklepach chyba już niestety tego nie ma, więc to jedyny sposób (nie licząc używanych). Ale warto poszukać, warto ;)

Napisane Jun 2, 2008, 1:14 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Al93 powiedział(a):
Powoli do przodu też linki się znajdą

W każdym bądź razie oby nie tutaj, bo polecą warny. :] A kto był mądry ten nabył "Powoli Do Przodu" w oryginale (należę do grona tych szczęśliwców) ;D

Napisane Jun 2, 2008, 3:37 pm
Al93

Al93

Member
Wyświetl posty

Ej, to prawda, że szykuje się jakaś nowa płytka?? Mam nadzieję, że tak...Wie ktoś coś o tym?

http://www. hip-hop. pl/wykonawcy/projector.php?id=11583196788391

"Obecnie TZWM jest na etapie nagrywania nowej produkcji, która ma się ukazać legalnie na rynku w przyszłym roku. Współpracuje z ekipą Dixon 37 pochodzącą z warszawskiego Ursynowa i Mokotowa, a także z Wigorem współzałożycielem dobrze znanej grupy Mor W.A."

A może to chodzi o "Powoli do przodu"? Chociarz wątpie bo o tej płytce pisze wyżej..A więc chyba szykuje się nowa porcja za*ebistego materiału^^

PS. Ktoś, kto ma "Hawira Records" mógłby wrzucić na RS i dać link? Albo zarzucić DZIAŁAJĄCYM linkiem. Bo szukam już tego od X czasu i nie moge znalezć...Wszystkie linki nie działają..

Napisane Sep 1, 2008, 10:01 pm Ostatnio edytowane Sep 1, 2008, 10:04 pm przez Al93
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja