Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Zobacz i zacznij wierzyć

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Zobacz i zacznij wierzyć
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niektóre wydają sie prawdziwe niektóre wydają sie fałszywe wybór nalezy do ciebie

thx tomek :)

Napisane Aug 19, 2006, 11:18 am Ostatnio edytowane Jan 23, 2007, 3:18 pm przez olas11
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

klimatyczna muzyka:] a tak wogle to mi sie wydaje ze ufo istnieje i sa tacy sami jak my i gdy lecielismy na ksiezyc albo marsa to oni mowili do siebie: "o popatrz synku, tam leci ufo!"

Napisane Aug 19, 2006, 11:23 am Ostatnio edytowane Aug 19, 2006, 11:33 am przez kozi1991
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w sumie nie wiem co mam o tym myslec, wiekszosc wydaje sie taka sztuczna:P

Napisane Aug 19, 2006, 11:30 am
mikel1994

mikel1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikel1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozi1991 powiedział(a):
klimatyczna muzyka:] a tak wogle to mi sie wydaje ze ufo istnieje i sa tacy sami jak my i gdy lecielismy na ksiezyc albo marsa to oni mowili do siebie: "o popatrz synku, tam leci ufo!"

zdecydowanie sie z toba zgadzam tylko kurde przewalone sa te zdjecia ufolodkow :/

a moze po prostu nie ma ufo tylko sa maszyny?? ktore pokonaly wszystko co bylo na innych planetach i umieja stworzyc siebie same :/ i jak widzima spodek to nic nie ma w srodku tylko inteligentne maszyny

Napisane Aug 19, 2006, 11:47 am
Ninja121

Ninja121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ninja121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozi1991 powiedział(a):
  Jestem tego samego zdania mysle ze istnieja

Napisane Aug 19, 2006, 11:56 am
DeeDee

DeeDee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DeeDee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze mi sie tylko wydaje ale jakie 90% tego filmu to jakies jedno wielkie kłamstwo... a już w ogole ten urywek jak dwa latające spodki przelatuja nad miastem i w dodatku jeden całkiem blisko ;/
nie tewierdze ze ufo nie istnieje bo  w koncy jest tyle planet i gwiazd ze gdzies musi byc to zycie...
ale sam filmik jakos nie przekonuje do tego zeby uwierzyc w ufo.
I wiekszosc scen jest krecona w dzien a gdzies czytałam ze ufo mozna zobaczyc miedzy godziną 21 a 23. moze to nieprawda ale jakos tak to dziwnie wyglada ja ufo przelatuje sobie nad miastem w porze obiadowej...

Napisane Aug 19, 2006, 12:01 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozi1991 powiedział(a):

moj ziommmm ma racje zgadzam sie mozne juz niedlugo wylaza i z nami pogadaja

pS. po jakiemu ? :)

Napisane Aug 19, 2006, 12:14 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zastanawia mnie dlaczego ludzie wymyslili sobie ze UFO musi miec kształt spotka? moze jesli UFO istnieje ma całkiem inny kształt...
ja wierze ze istnieje zycie pozaziemskie ale w odległych nie odkrytych galaktykach ale nie na az takim poziomie rozwiniete i zblizeni berdziej do ludzi... a nawet tacy sami...

Napisane Aug 19, 2006, 12:16 pm
BIOLY

BIOLY

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BIOLY zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://img155.imageshack.us/img155/2268/img0534le61ay8.th.jpg

powiększcie sobie i zaznaczyłem tam gdzie było coś dziwnego czyli tależ UFO fotke zrobił sharky.Było ich dużo ale na tej najlepiej było widać.

Napisane Aug 19, 2006, 12:35 pm
Pshemek00

Pshemek00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pshemek00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ciekawe:D napewno jest życie pozaziemskie.....przeciez kosmos jest tak OGROMNY, ze gdzies musi byc jeszcze jakieś zycie....napewno takich planet jest miliony... B)

Napisane Aug 19, 2006, 12:36 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w pierwszej części filmu w tle leci muzyka z matrixa. co do samego filmu to jestem pewien, że można to w jakiś logiczny sposób wytłumaczyć.

Napisane Aug 19, 2006, 12:38 pm
sharky

sharky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sharky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BIOLY powiedział(a):

powiększcie sobie i zaznaczyłem tam gdzie było coś dziwnego czyli tależ UFO fotke zrobił sharky.Było ich dużo ale na tej najlepiej było widać.

Fotkę ja robiłem, przez 2 tygodnie codziennie robiłem obserwacje, mam jeszcze kilka dobrych zdjęć...
Ufo 100 % :P

Napisane Aug 19, 2006, 12:41 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sharky powiedział(a):
BIOLY powiedział(a):

Fotkę ja robiłem, przez 2 tygodnie codziennie robiłem obserwacje, mam jeszcze kilka dobrych zdjęć...

kurde zarąbiste . ejn i teraz powiedz szczerze czy to fotomontaż???  oświec wszystkich niedowiarków

Napisane Aug 19, 2006, 1:55 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olas11 powiedział(a):
sharky powiedział(a):
BIOLY powiedział(a):

kurde zarąbiste . ejn i teraz powiedz szczerze czy to fotomontaż???  oświec wszystkich niedowiarków

co w tym takiego niezwykłego
przecież to zwykła kropka
taka plamkę mogło wywołać milion spraw poczawszy od satelity konczac na problemach z aparatem

a filmik jest mega tandetą

Napisane Aug 19, 2006, 1:59 pm
CSA

CSA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CSA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[/quote]zastanawia mnie dlaczego ludzie wymyslili sobie ze UFO musi miec kształt spotka? moze jesli UFO istnieje ma całkiem inny kształt...
[/quote]
Racja ale na kilku zdjeciach UFO nie miało kształtu spotka ;)
PEAsE

Napisane Aug 19, 2006, 2:16 pm Ostatnio edytowane Aug 19, 2006, 2:16 pm przez CSA
sharky

sharky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sharky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To nie jest plamka, widziałem to na żywo jak leciało, więc też nie jest to winą aparatu.
Nie chce mi się z nikim spierać. Każdy ma swoje zdanie.
olas11 to nie jest żaden fotomontaż...

Napisane Aug 19, 2006, 2:18 pm
BIOLY

BIOLY

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BIOLY zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eh Zyga gdybyś to zobaczył naprawde byś uwierzył z aparatu jakość jest jaka jest i to w nocy.Fotki były robione "na pałe" i na tej właśnie widać wyraźnie kształt tależa.

Nie uwierzysz dopóki nie zobaczysz...

w jednym masz racje że to troche tandeta ten film.

Napisane Aug 19, 2006, 2:19 pm Ostatnio edytowane Aug 19, 2006, 2:23 pm przez BIOLY
chlastek13

chlastek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chlastek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sram na ufo a jak patrze za siebie to widze ściane :D:D:D:D

*Napisane Aug 19, 2006, 2:26 pm
PawliQs

PawliQs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PawliQs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BIOLY powiedział(a):
eh Zyga gdybyś to zobaczył naprawde byś uwierzył z aparatu jakość jest jaka jest i to w nocy.Fotki były robione "na pałe" i na tej właśnie widać wyraźnie kształt tależa.

Trochę dziwne jest to, że jest tak dużo filmów o UFO na świecie, i że wszyscy jak widzą "statek kosmiczny" lub inne "bajery" biegną po aparat, kamerę i filmują.
Jakbym ja zobaczył to na żywo, to bym dostał takiego szkou, żebym się nie ruszył z miejsca...

Wniosek:
Albo to jest ściema, albo "kosmici" odwiedzają naszą planetę przynajmniej raz dziennie ;)

Napisane Aug 19, 2006, 2:45 pm
BIOLY

BIOLY

Member
Wyświetl posty

PawliQs powiedział(a):
BIOLY powiedział(a):

Trochę dziwne jest to, że jest tak dużo filmów o UFO na świecie, i że wszyscy jak widzą "statek kosmiczny" lub inne "bajery" biegną po aparat, kamerę i filmują.
Jakbym ja zobaczył to na żywo, to bym dostał takiego szkou, żebym się nie ruszył z miejsca...

Wniosek:
Albo to jest ściema, albo "kosmici" odwiedzają naszą planetę przynajmniej raz dziennie ;)

Sharky widział to kilka razy codziennie o tej samej porze około 21.50 - 22.00.
Pierwszym razem nie zrobił żadnego zdjęcia bo nie miał aparatu.Za kilka dni przypadkiem spojżał na niebo o tej samej godzinie też nie zrobił zdjęcia.Następnego dnia już siedział z aparatem i pstrykał fotki "na pałe" i wyszła właśnie ta jedna na której widać kształt statku kosmicznego to nie jest ściema, samo zdjęcie nie daje takiego odczucia jak na żywo!!!!

Napisane Aug 19, 2006, 2:55 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja