Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Bagażnik w desce

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Bagażnik w desce , czy zdarzają wam sie ?
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy macie takie chamskie rozwarstwienie w desce na nosie albo tailu  ? Co robicie z tym dobijacie czy wyrywacie  :mad: :mad: ?

*Napisane Aug 19, 2006, 1:41 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio po niespełna 4miechach jazdy mi się rozwarstwił tail w blacie shorty'sa...tak się wqurwiłem że szok... :/ ale jeszcze trzyma wiec moze go czymśskleje czy coś bo nie mam teraz kasy na deck a myślałem że dłużej potrzyma deska za 230 zeta :/ :mad:

Napisane Aug 19, 2006, 2:18 pm
Mentos999

Mentos999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mentos999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bym nierozwarswił tylko jechałem w strone rurki i zagapiłem się i z wielką prekoscią pierdolnołem noskiem w rurę :P no i sie rozwarstwił (amok po 2 miechach ) ale trzyma się dobrze  :cyclops: jeszze z  miech 2 potrzyyyma ^^

aha i polecam kleić żywicą nie wygląda za ładnie ale za to dobrze się trzyma  :)

Napisane Aug 19, 2006, 2:24 pm Ostatnio edytowane Aug 19, 2006, 2:25 pm przez Mentos999
Pshemek00

Pshemek00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pshemek00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja takie coś kleje vikolem albo vikolem z trocinami....zalezy jak sie to rozwarstwi... B)

Napisane Aug 19, 2006, 2:28 pm
martex

martex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to martex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wbijasz kurduplowatego gwozdzia i zakrzywiasz z drugiejj strony albo ucinasz brzeszczotem :P

Napisane Aug 19, 2006, 2:31 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio rozwarstwil mi sie amok... Zakleilem i wyrownalem wszystko vikolem z trocinami i wiorami, nastepnego dnia poszedlem na decka i caly nose sie ulamal :P
Wiec chyba ci tyle nie wytrzyma, mentos B)

Napisane Aug 19, 2006, 2:31 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Paffcio90 powiedział(a):
Ostatnio rozwarstwil mi sie amok... Zakleilem i wyrownalem wszystko vikolem z trocinami i wiorami, nastepnego dnia poszedlem na decka i caly nose sie ulamal :P
hahahah :) amoki rlz :P

Napisane Aug 19, 2006, 3:26 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kancio powiedział(a):
Paffcio90 powiedział(a):

No tak, ale mialem go 3 miesiace, a twoj shortys tez cos dlugo nie trzymal, ziom B)

A tak przy okazji, co ten temat robi w dziale tricki?

Napisane Aug 19, 2006, 3:38 pm Ostatnio edytowane Aug 19, 2006, 4:51 pm przez Paffcio90
mlost

mlost

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlost zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdaza sie jak sie w cos walnie ale wtedy zalezy jak sie rozwali jesli bardzo to wyrywam a jesli nie to nic z nim nie robie :D

Napisane Aug 19, 2006, 10:16 pm
Ninja121

Ninja121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ninja121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie nie rozwarstwiła deska nigdy wczesniej ae jagby to sie stało to bym jednak sklejił troche jeszcze potrzyma i w tym czasie skombinuje kase na nowa

Napisane Aug 19, 2006, 10:16 pm
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sorka spieszyłem sie i zapomniałem wybrać do jakiego działu pójdzie ten temat... ale nie usuwajcie tylko wypowiadajcie sie dalej ;) ;)

edit UMF::: już

Napisane Aug 20, 2006, 9:29 am Ostatnio edytowane Aug 20, 2006, 10:23 am przez umfbiker
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Paffcio90 powiedział(a):
Kancio powiedział(a):
Paffcio90 powiedział(a):

No tak, ale mialem go 3 miesiace, a twoj shortys tez cos dlugo nie trzymal, ziom B)

A tak przy okazji, co ten temat robi w dziale tricki?
ej no dobry był nawet mój qumpel co się uczy kicka dopiero na mojej desce go skleił :P magiczna deska :) :king: a amoki szacuneczek bo są 1000x lepsze od izmów w podobnej cenie :)

a moja cudowna deska no 1 teżsię rozwarstwiła na tailu to ją złamałem i jeździłem bez taila :P

Napisane Aug 20, 2006, 10:36 am Ostatnio edytowane Aug 20, 2006, 10:37 am przez Kancio
adi93

adi93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adi93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie kiedyś tak zdażyło... to zakleiłem vicolem :P ale później i tak odpadło i urwałem kawałek sklejki ^^) ale teraz mam klej taki co był kiedyś w infomagazine :P

Napisane Aug 20, 2006, 1:45 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kazda deska sie rozwarstwia jak sie juz na niej troche pojezdzi :) ja kiedys tak miałem to non stop kleiłem decka :P bo chciałem zeby mi deska długo trzymała ale klej sie wykruszał... :(

Napisane Aug 20, 2006, 3:46 pm
Jacol1

Jacol1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jacol1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja posmarowałem deske jakims klejem epoxydowym, zakleiłem dziury i zlikwidowałem rozwartswienia zobaczymy co to da xD żywica rzl :P

Napisane Aug 20, 2006, 5:04 pm
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chyba każdy ma rozwarstwienia w deske.ja mam blata izm i powiem wam ze to jeden wielki SHIT.blaty izm tak szybko się kruszą ze to masakra!!! :mad:

Napisane Aug 21, 2006, 9:26 am
Mioszsieaa

Mioszsieaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mioszsieaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeździłem i jeżdże na minirampach i sie nie robią żadne czipsy ! (REKLAMA)

Napisane Aug 21, 2006, 10:26 am
dracon

dracon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dracon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja też kleiłem klejami epoxydowymi - takie w 2 tubkach - 2 składnikowe... jak pokleiłem pierwszy raz to trzymało dość dobrze i długo, za 2 razem klej miałem jakis rozwodniony i po pierwszym manualu go nie było  :P a później.... ze 3 razy kleiłem ale mi sie wyłamał cały wafel - tak z 3 na 3 centymetry.... wkleiłem go i wiecie co jest bardzo dobrym pomysłem? To co zrobiłem polecam jak ktoś nie chce zjeżdżać blatu przy manualach (szczególnie jak się ich uczy) i chce mieć deske mocną na uderzenia: przyklejcie do nosa/taila tam gdzie są z nim problemy cienki pasek twardego drewna - buk, dąb... mi trzymało bardzo fajnie tylko ja miałem deske za 100 zeta  :cyclops: i ostatnio przy skoku z rampy (ok. 1,20 metra) spadłem na tail  :(  hehehe i się odłamał cały tail na wysokości pierwszych śrub trucka :)  ale to twarde drewno bardzo polecam... warto. Teraz jeżdże na Rage'u z andergranda... twardy blat :) trucki z andergranda też... też fajne... a kółeczka old-sqlowe żółte - piękna sprawa :D

Napisane Aug 21, 2006, 10:35 am
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeszcze nie mam rozwarstwionego ale najlepiej to skleic

Napisane Aug 23, 2006, 7:27 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przyklej klejem (najlepiej polaczenie budaprenu z vicolem) i na 24 godziny zostaw z sciskaczami, zeby sie scisnelo

Napisane Aug 24, 2006, 7:41 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja