Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Sklejka czy gips?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Sklejka czy gips?
CSA

CSA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CSA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elo.Mam zamiar zrobić sobie fingerpark i wacham się pomiędzy gipsem i sklejką.Pomóżcie.Z czego wyjdzie lepiej,ładniej?A może macie jakieś inne pomyśły piszcie.PZdR

*Napisane Aug 19, 2006, 2:19 pm
Pshemek00

Pshemek00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pshemek00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hm....ja tam wolalbym sklejke....ale wszystko zalezy od ciebie...z gipsu tez jest fajnie tylko musisz to zrobic bardzo dokladnie i estetycznie brzy okazji :P

Napisane Aug 19, 2006, 2:34 pm
kub@

kub@

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kub@ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no wiesz, sklejka i gips są ekstra; może zrób fingerpark na 50/50 sklejka i gips
( szczeże mówiąc to jeszcze sie nie spotkałem z takim połączeniem ale może wypali? ).

Napisane Aug 19, 2006, 2:43 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sklejka jest chyba troche droższa,ale za to w miare lekka.Park z gipsu raczej mysi stać w jednym miejscu,a drewniany mozesz pprzenosić i zmieniać ustawienie przeszkód.
Ja bym zrobił ze sklejki.

Napisane Aug 19, 2006, 2:51 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bym zrobil 3 parki 1 sklejak 2 gips 3 sklejka i gips;P

Napisane Aug 19, 2006, 2:55 pm
CSA

CSA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CSA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A nie znacie może ceny tych rzeczy(gipsu i sklejki)?

P.S.thx za pomoc. :rolleyes:

Napisane Aug 19, 2006, 3:00 pm
kajtek5

kajtek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajtek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sklejka 1x1 około 25 zł gips duuuuuuuuuuuuuuzo taniej lecz nie kojarze ile...

Napisane Aug 19, 2006, 3:04 pm Ostatnio edytowane Aug 19, 2006, 3:04 pm przez kajtek5
SkindzieL

SkindzieL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkindzieL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja raczej polecam sklejke. Może droższa, ale buduje sie latwiej, szybciej i wygodniej.

Napisane Aug 19, 2006, 3:24 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kajtek co Ty mówisz ;) Idziesz do OBI pytasz pracownika o jakieś niewymiarowe ścinki i kupujesz tone sklejki za gówniane pieniądze ;)

Napisane Aug 19, 2006, 3:25 pm
CSA

CSA

Member
Wyświetl posty

U mnie nie ma OBI.Niestety.Jakie przeszkody powinienem w nim zrobić.Najlepiej wrzucajcie zdjęcia bo ja się nie bardzo znam choć grzeje fingera od 3 lat.PZdR

Napisane Aug 19, 2006, 4:00 pm
Muflon14

Muflon14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Muflon14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka jest takqa sprawa , ze sklejki nie koniecznie trzeba kupywacna metry . Poprostu pytasz sie czy ma jakies skrawki sklejki np. : 6mm i wtedy taniej wychodzi . Jak kolega kupywal sklejke 9mm ze skrawkow to za kawalek 98x42 zaplacil 4,50 zl :DD:DD zastanow sie

Napisane Aug 19, 2006, 4:14 pm
CSA

CSA

Member
Wyświetl posty

A ile gdzieś bede potrzebował tej sklejki w metrach?
:thinking:

Napisane Aug 19, 2006, 4:38 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To zależy ile masz miejsca na ten finger park.

Napisane Aug 19, 2006, 4:47 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2m(kwadratowe) -i masz mega park

ps  Nie zapomnij kupic tez kątowników itp

Napisane Aug 19, 2006, 4:49 pm Ostatnio edytowane Aug 19, 2006, 4:49 pm przez michej
CSA

CSA

Member
Wyświetl posty

Ja planowalem zrobic 1,7 x 0,7 wedlug mnie tak jest ok jak myslicie? :thinking:

Napisane Aug 20, 2006, 9:55 am
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie wydaje że na sklejce sie fajniej śmiga ale za to z gipsu by ładniej wyglądało jeżeli byś naprawde odpie.rdolił dobrą robote... ;) ;)

Napisane Aug 20, 2006, 9:57 am
CSA

CSA

Member
Wyświetl posty

Za ok. 5 dni zaczne jak skoncze wrzuce fotki.Ale piszcie czy 1,7 x 0,7 wystarczy PZdR

Napisane Aug 20, 2006, 10:01 am
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sklejka lepsza , bo gips jezeli dobrze nie zakserwujesz poprostu sie rozpadnie , moj kolega tak mial :)

Napisane Aug 26, 2006, 1:42 pm
CSA

CSA

Member
Wyświetl posty

Podpowiedzcie co powinno się w nim znajdować.Może jakiś projekt? :stare:

Napisane Aug 27, 2006, 1:05 pm
Justi_sk8

Justi_sk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Justi_sk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sklejka lepsza i bardziej estetyczna według mnie, choć z gipsu można zrobić także fajne spoty, a czasem nawet takie, których nie zrobisz ze sklejki...

CSA powiedział(a):
Podpowiedzcie co powinno się w nim znajdować.Może jakiś projekt? :stare:

na pewno jakieś raile (prosty, łamany), manualboxy, grindboxy, minirampa, picnic table, bench (może nawet ze 3, bo fajnie sie na nich combosy robi), funbox, piramidka, bank...

coś jeszcze? ;)

Napisane Aug 27, 2006, 4:31 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja