Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Hydepark » Dzia這 na ziemniaki :)

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Dzia這 na ziemniaki :)
Zyga

Zyga

Administrator
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Zyga zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

w praktyce wyglada tak

moje wyglada tak
1,5 metra  :O

http://img237.imageshack.us/img237/2179/dziaovj4.jpg

I wystrza pr鏏ny (bez pocisku) w domu zakonczy sie wspaia造m hukiem i godzin wyzywania mnie w domu od idiot闚  :cyclops:

II wystrza pr鏏ny tym razem po ma造ch udoskonaleniach i juz z pociskiem i na dworze zakonczy sie wspania造m dalekim lotem i lekkimi uszkodzeniami dzia豉 kt鏎e uniemo磧iwi造 dalsz zabawe  :(

(jak bede mia chwilke to dokupi brakujace cz瘰ci i wstawie filmik)

edit Zyga
dokupi貫m :)

PS dont try this at home kids !

Napisane Aug 20, 2006, 3:13 pm Ostatnio edytowane Sep 3, 2006, 1:40 pm przez Zyga
Skeyba

Skeyba

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Skeyba zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

hehe mo瞠 by fajna ! ;]

czekam na twoj filmik

Napisane Aug 20, 2006, 3:19 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

niezle niezle trzeba w realu sprubowac bedzie patrze niezle mozna fazowac wali w ludzi heheh pozdro fajna zajawka :)

Napisane Aug 20, 2006, 3:24 pm
BigTomis

BigTomis

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to BigTomis zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ehh niech mi ktos to wszystko wytlumaczy po polskiemu :) a co chodzi bo cos nie czaje... :)

Napisane Aug 20, 2006, 3:29 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Zyga, tyle dzieci gloduje, a ty ziemniakami sztrzelasz  ;)

Napisane Aug 20, 2006, 3:36 pm Ostatnio edytowane May 2, 2008, 3:40 pm przez Paffcio90
mlost

mlost

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mlost zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

hehe jest cos ciekawego w tym pierwszynm filmiku ?? bo mi nie idzie :( hehe jak to zrobic ??;D

Napisane Aug 20, 2006, 3:45 pm
Pshemek00

Pshemek00

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Pshemek00 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Zyga powiedzia(a):
w praktyce wyglada tak

moje wyglada tak
1,5 metra  :O

http://img237.imageshack.us/img237/2179/dziaovj4.jpg

I wystrza pr鏏ny (bez pocisku) w domu zakonczy sie wspaia造m hukiem i godzin wyzywania mnie w domu od idiot闚  :cyclops:

II wystrza pr鏏ny tym razem po ma造ch udoskonaleniach i juz z pociskiem i na dworze zakonczy sie wspania造m dalekim lotem i lekkimi uszkodzeniami dzia豉 kt鏎e uniemo磧iwi造 dalsz zabawe  :(

(jak bede mia chwilke to dokupi brakujace cz瘰ci i wstawie filmik)

PS dont try this at home kids !

Zyga, mo瞠 podasz nam tu ten MAGICZNY przepis na te cacko??  ;)

Napisane Aug 20, 2006, 3:58 pm
rosal23

rosal23

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to rosal23 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

kurde ludzie po cholere cytujecie zdi璚ia?! przez takich jak wy to forum wygl康a jak bajzel...

Napisane Aug 20, 2006, 4:11 pm
zoltan86

zoltan86

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to zoltan86 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Bo nie umiej ich wyci望 ;]

Dzia這 dzia豉 na tej zasadzie, 瞠 w rur wk豉da si ziemniaka, z ty逝 daje co 豉twopalnego, w tym wypadku kole da jaki spray, mo積a da gaz do zapalniczek, dezodorant, lakier do paznokci, cokolwiek co si dobrze pali ;] Tylko nie pojmuj co za cacka on u篡 jako zapalnika :P

Napisane Aug 20, 2006, 4:14 pm
mlost

mlost

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mlost zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ale ja nawet nie wiem jak to z這zyc :D przypominam ze mi nie dziala 1 filmik :/

Napisane Aug 20, 2006, 4:24 pm
kpromil

kpromil

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kpromil zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

to cus jest w ameryce zaliczane do broni i jest chyba zakazane :p 
u mnie na osiedlu juz chodza z workiem z ziemniakami i z dezodorantem jakims :p

Napisane Aug 20, 2006, 4:38 pm Ostatnio edytowane Aug 20, 2006, 4:39 pm przez kpromil
ziomix

ziomix

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to ziomix zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jea kozackie chyba sobie zrobie i w domy sasiadow bede naparzac:D

Napisane Aug 20, 2006, 4:42 pm
zoltan86

zoltan86

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to zoltan86 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Haha a ja w dzieci kt鏎e si na funboxie w parku obok bawi. Narozrzucaj kamieni 鄉ieci, syf zrobi, p騧niej si zabi tam mo積a jak si chce na decku poje寮zi

Napisane Aug 20, 2006, 4:48 pm
DeeDee

DeeDee

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to DeeDee zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

haha xD jestem ciekawa jakiej wielko軼i by by豉 taka zabawka ale na arbuzy xD

Napisane Aug 20, 2006, 5:08 pm
soulja

soulja

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to soulja zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Zyga to egoista ^_^ Pokaze jak sam sie bawi, ale nie zdradzi jak zrobic to samemu xD
Hmm czy ja wiem czy to taka fajna zabawa ? Wole juz kupic lepszy pistolet na kulki i w ludzi postrzela :D

Napisane Aug 20, 2006, 5:23 pm
nipild

nipild

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to nipild zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

zoltan86 powiedzia(a):
Bo nie umiej ich wyci望 ;]

Dzia這 dzia豉 na tej zasadzie, 瞠 w rur wk豉da si ziemniaka, z ty逝 daje co 豉twopalnego, w tym wypadku kole da jaki spray, mo積a da gaz do zapalniczek, dezodorant, lakier do paznokci, cokolwiek co si dobrze pali ;] Tylko nie pojmuj co za cacka on u篡 jako zapalnika :P

cos co chyba tworzy iskre  :cyclops:

Napisane Aug 20, 2006, 5:24 pm
macant

macant

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to macant zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

jak to zrobic moze ktos to szczeg這wo wyt逝maczyc
tylko zyga mog cos takiego wymyslic :P

Napisane Aug 20, 2006, 5:41 pm
zoltan86

zoltan86

Member
Wy鈍ietl posty

nipild powiedzia(a):
zoltan86 powiedzia(a):
Tylko nie pojmuj co za cacka on u篡 jako zapalnika :P

Nowy Einstein? ;]

Napisane Aug 20, 2006, 7:44 pm
brodi

brodi

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to brodi zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

zapalnik kuchenny przerobiony...

Napisane Aug 20, 2006, 8:00 pm
dimix

dimix

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to dimix zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

zoltan86 powiedzia(a):
nipild powiedzia(a):
zoltan86 powiedzia(a):
Tylko nie pojmuj co za cacka on u篡 jako zapalnika :P

Nowy Einstein? ;]

to po jakiego kija sie pytasz mlocie co to jest

Napisane Aug 20, 2006, 8:06 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja