Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Elementality Vol. 2

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Elementality Vol. 2
martex

martex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to martex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na oficjalnej stronie elmenta można obejrzeć trailer drugiej części elementality :) premiera juz 1 wrzesnia! ]:->

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane Aug 20, 2006, 10:01 pm Ostatnio edytowane Feb 9, 2008, 10:26 am przez Karwan89
Kowal411

Kowal411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kowal411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam nadzieje że vol.2 bedzie tak samo zejebisty jak vol.1

Napisane Aug 20, 2006, 10:07 pm
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

łał  :cyclops: thx za info .. vol.1 było kozackie szczególnie Colt Cannon fajnie śmigał ;) ten bs kick na 50 - 50 na railu w dół... ahh... no cóż czekamy w takim razie na vol. 2 !!!  :cyclops: :cyclops:

Napisane Aug 21, 2006, 11:04 am
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to świetnie dzieki za newsa, mam nadzieje ze bedzie tak samo dobre jak vol. 1

Napisane Aug 21, 2006, 11:18 am
juniorsk8

juniorsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniorsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juz sie nie moge doczekac:D:D:D:D pzdr ;]

Napisane Aug 21, 2006, 11:18 am
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

north kickflip nyjah'a hustona byl mega a pozatym widzialem juz to z 2,3 dni temu

Napisane Aug 21, 2006, 11:32 am
s13sr20det

s13sr20det

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to s13sr20det zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek101 powiedział(a):
north kickflip nyjah'a hustona byl mega a pozatym widzialem juz to z 2,3 dni temu

Gutek tępaku premiera 1 września... dzisiaj jest 21 sierpnia, może policzysz na palcach ile dni do premiery zostało ?

Napisane Aug 21, 2006, 11:41 am
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

s13sr20det powiedział(a):
Gutek101 powiedział(a):

Gutek tępaku premiera 1 września... dzisiaj jest 21 sierpnia, może policzysz na palcach ile dni do premiery zostało ?

Jemu chodzi o to, że trailer widział :angry: Byłbym wdzięczny gdybyś na przyszłość pomyślał zanim coś napiszesz. Ułatwi to nam wszystkim jeszcze bardziej dyskusje na dane tematy.

Napisane Aug 21, 2006, 1:14 pm
bor0wqas

bor0wqas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bor0wqas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i kolejn film ELEMENTA!! Zajebiscie!! Musze go zobaczyc

Napisane Aug 23, 2006, 9:08 pm
FLonCiK

FLonCiK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FLonCiK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bor0wqas powiedział(a):
i kolejn film ELEMENTA!! Zajebiscie!! Musze go zobaczyc

super i jak z tym żyjesz?

Napisane Aug 23, 2006, 9:10 pm
Nihilus

Nihilus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nihilus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomeckc powiedział(a):
s13sr20det powiedział(a):
Gutek101 powiedział(a):

Jemu chodzi o to, że trailer widział :angry: Byłbym wdzięczny gdybyś na przyszłość pomyślał zanim coś napiszesz. Ułatwi to nam wszystkim jeszcze bardziej dyskusje na dane tematy.

Ale gutek i tak był tępakiem  :P  nie moge sie juz doczekac.
A co do elementality vol. 1 było fajne ale nic poza tym. O wiele lepszy był "Rise up" ale wkońcu wiadomo Europejski team :D

Napisane Aug 23, 2006, 9:18 pm
kondzikfb

kondzikfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kondzikfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

od #1 wolałem Riseup ale zobaczymy jaka bedzie #2 zapowiada sie neizle

Napisane Aug 23, 2006, 9:19 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czekam na 2 czesc bo 1 niezabardzo mi sie podobala mam nadzieje ze 2 bedzie inaczej krecona w innym stylu i jakos tak bardziej na luzie jakos inaczej bo jedynka bla taka sobie jak dla mnie :) (pod wzgledem krecenia takie jakies sztywne ...)

Napisane Aug 23, 2006, 9:25 pm
brandon

brandon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brandon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szczerze mowiac przy elementality vol.1 zasnalem w polowie :|

Napisane Aug 26, 2006, 11:15 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie miałem zrobić taki temat, ale patrze że już jest :D nie moge się doczekać:D vol. 1 było mocne, ciekawe jak będzie z tą częścią:D ide poszukać trailera, bo tego na stronie Elementa nie moge obejrzeć, bo nie mam jakiejś tam wtyczki:(
PEACE
edit Karwan89: znalzłem coś takiego, ale nie wiem czy to jest ten trailer który jest na stronie elementa, bo tamtego nei widziałem:P

PEACE 2:P

Napisane Aug 26, 2006, 1:38 pm Ostatnio edytowane Aug 26, 2006, 1:42 pm przez Karwan89
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Musze to zobaczyć:D BTW Bam miał skończyć przygode z deskorolką....  a tu co??? występuje w elementality vol2......

Napisane Aug 26, 2006, 1:46 pm
maska8

maska8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maska8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no nie mogę się już doczekać, myślałem, ze vol.2 bucky lasek bedzie mial swoj part, ale niestety...
ciekawe czy mike v. bedzie miał swoj pelny part, czy tak jak w vol.1 tylko krotkie wstawki???

Napisane Aug 26, 2006, 1:57 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

maska8 powiedział(a):
no nie mogę się już doczekać, myślałem, ze vol.2 bucky lasek bedzie mial swoj part, ale niestety...
ciekawe czy mike v. bedzie miał swoj pelny part, czy tak jak w vol.1 tylko krotkie wstawki???

mam nadzieje że pełny przejazd i że ogólnie będą przejazdy poszczególnych osób, tak mi bardziej podchodzi. No a Mike V. ogólnie extra jeździ i chciałbym sobie zobaczyć jego tricków nieco więcej niż w vol.1
PEACE

Napisane Aug 26, 2006, 9:02 pm
Lavid

Lavid

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lavid zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zapowiada sie fajne sv nie moge sie doczekać

Napisane Aug 28, 2006, 11:05 am
piottrekk11

piottrekk11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piottrekk11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek101 powiedział(a):
north kickflip nyjah'a hustona byl mega

haha...jeśli już to ollie north back foot flip :P  widać że znasz sie na trickach :)

Napisane Aug 28, 2006, 11:14 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja