Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Konkurencja dla Mullena???

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Konkurencja dla Mullena???
Michal669

Michal669

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michal669 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co o nim sądzicie?

edit UMF: a żeś chłopie namieszał z tym linkiem...

Napisane Aug 24, 2006, 10:50 am Ostatnio edytowane Aug 24, 2006, 10:53 am przez umfbiker
krakersik

krakersik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krakersik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rabany ale kozak!!!!!!!!!!!! :O

Napisane Aug 24, 2006, 11:03 am
Mioszsieaa

Mioszsieaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mioszsieaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ch.jowe mi sie nigdy nie podobał mullen, wole takich napier.alaczy jak Wade,Hoyle,Appleyard to są zajawkowi kolesie, a Rodney mimio że wymyślił połowe trików których sie teraz uczymy pozostanie dla mnie plackiem !

Napisane Aug 24, 2006, 11:08 am
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niezle koles wymiata ale wg mnie to brakuje mu stylu :rolleyes:.

Napisane Aug 24, 2006, 11:13 am
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

" Koleś odpierdala jak w Tonym Hołku " ;) Kurde nie wiem co wam się ostatnio zebrało na old schoole, ale to jest mega :grin:

Napisane Aug 24, 2006, 2:11 pm
mjfoto

mjfoto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mjfoto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ma koles pomysly, triki superowe :) mysle ze Rodney mialby z niektorymi problemy :)

Napisane Aug 24, 2006, 2:21 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Typek wyraznie jedzie zywcem z Rodneya, w wiekszosc wykonuje te same tricki a jesli zrobi juz cos nowego to mysler zr Rodney nie mial by z tym problemu, ale to normalne ze postac pokroju Mullena ma nasladowcow.
Nie ma takiej osoby ktora dorownala by Mullenowi poziomem jazdy...

Napisane Aug 24, 2006, 2:26 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem taka jazda nie jest fajna ale skoro koleś to lubi no to niech se jezdzi-jest w sumie dobry ale ciekawe czy potrafi zwykłego kickflipa:D??

Napisane Aug 24, 2006, 2:55 pm
eddie0

eddie0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eddie0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

e tam ;) ja nieuwazam zeby to byla konkurencja dlatego ze mullen ile trikow robi sam : a ten filmik jest skladany i wystepuje w nim kilku skaterow , moze sie myle ale wg mnie tam kilku wystepuje i ten film jest zczepiany ! tyle ,
p.s. zauwazyliscie jaka ladna deske ma ? jaki piekny tail ? ^^) hahahaha

Napisane Aug 24, 2006, 3:26 pm
piottrekk11

piottrekk11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piottrekk11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

może i wymiata ale Mullenowi nikt nie dorówna... :P

Napisane Aug 24, 2006, 3:30 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no mullen ma konkurcje ... i to mega konkurencje

Napisane Aug 24, 2006, 3:32 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zwroccie uwage, ze ten gosciu przed wiekszoscia trickow troche przestawia nogi, poprawia uklad stop itd, a Mullen wszystko robi od razu B)
Btw jest chyba jeszcze gdzies ten zalosny temat o Mullenie i Desramo...
Ich nie ma sensu porownywac, ale Mullena i tego goscia- owszem :P

Napisane Aug 24, 2006, 3:39 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mioszsieaa powiedział(a):
Paffcio ja cie nie ogarniam ! Zawzsze piszesz na złość mi  :P

I znowu nabijasz posta... Co twoja wypowiedz wniosla do dyskusji?

Napisane Aug 24, 2006, 3:53 pm
maska8

maska8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maska8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajebisty typek
on robił takie tricki jakich nie widziałem u rodneya
najlepszy był primo handstand  ^^)

Napisane Aug 24, 2006, 4:01 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

K%#!@ M~*& nielzy chlop !! Free Styl nie zginie :) Mullen i tak jest lepeszy :)

Napisane Aug 24, 2006, 4:02 pm
franczesko

franczesko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to franczesko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mioszsieaa powiedział(a):
Rodney mimio że wymyślił połowe trików których sie teraz uczymy pozostanie dla mnie plackiem !

Ja nie jestem freestylowcem żadnym i nie jestem maniakiem primo i takich tam, ale przeczytałbyś sobie ksiązkę Mullena to bys zmienił o nim zdanie. Sam jesteś plackiem, skoro nie docieniasz tego, co Rodney zrobił dla deskorolki i jak dzieki niemu się rozwinęły triki. Wracaj do przedszkola.

Napisane Aug 24, 2006, 4:03 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moim zdaniem to nie jest już żadną konkurencją ponieważ koleś robi te wszystkie swoje fristajle jakby nudno , kiedy patrzy się na Mullena to aż miło jak on w tym swoim stylu wszystko genialnie robi na śrubeczki itd. poza tym Mullen potrafi praktycznie wszyskie flipy na tej ziemi + dużo fajniejsze fristajle niż ten kolo reasumująs gość sie nawet nie umywa do Mullena moim zdaniem  :)

Napisane Aug 24, 2006, 8:24 pm
adi93

adi93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adi93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FAjnie gościu śmiga :P ale Mulen chyba lepszy :P

Napisane Aug 24, 2006, 9:04 pm
ZZGRED

ZZGRED

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZZGRED zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kolos wymiata ale ja wole jadnak mullena :P

Napisane Aug 24, 2006, 9:06 pm
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widziałem sporo filmików z Rodneyem i wiem że ten gościu nawet nie zrobił połowy tego co Mullen potrafi, więc wiadomo dlamnie mullen jest lepszy

Napisane Aug 24, 2006, 9:26 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja