Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » Walki, solówki- linki

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Walki, solówki- linki
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli macie jakieś linki do walk ludzi to dajcie je tutaj

edit umf: opcja dodawanie filmów na forum się kłania... chcesz, to zgłoś się do mnie, to Cię nauczę...

Napisane Aug 25, 2006, 4:23 pm Ostatnio edytowane Aug 31, 2006, 10:39 am przez umfbiker
kamilB14

kamilB14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilB14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hahahaha jakie cioty biją sie jak jakies dzieci małe w przedszkolu

Napisane Aug 26, 2006, 10:15 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a dajcie spokoj, nie dalem rady ogladac do konca.... jak dziewczynki sie popychaja

chcecie rzez to sciagnijcie se Real street fights - Fighting mad polecam

Napisane Aug 26, 2006, 10:31 pm Ostatnio edytowane Aug 31, 2006, 10:40 am przez umfbiker
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na starszych to biją sie ja jakieś lamery!!! :O

Napisane Aug 31, 2006, 9:35 am
robcyk93

robcyk93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to robcyk93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

łoż ku.rwa jakie cioty, biją się jak baletnice

Napisane Aug 31, 2006, 10:05 am
Mstr

Mstr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mstr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ee ja myślałem że będzie jakaś rozruba a tu jakieś cioty.. a no drugie lepsze :D koszulka bakera :D ostre laseczki xDD

Napisane Aug 31, 2006, 10:17 am Ostatnio edytowane Aug 31, 2006, 6:38 pm przez Mstr
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten kondzik filmik jest fajowy :D

spodnie opuszczona na środek dupy są ? są, więc git
koszulka bakera jest ? jest, więc git
za duże koszulki są ? są, wiec git

:D:D

Napisane Aug 31, 2006, 10:21 am
Kani92

Kani92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kani92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten pierwszy filmik to porażka... u mnie w szkole sie DZIEWCZYNY lepiej biją :P
A ten drugi to taki nawet ^^)

Napisane Aug 31, 2006, 10:22 am
kondzikfb

kondzikfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kondzikfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe bitwa skejtów :D:D

laski sie lepiej biją niz ci na ! filmiku :P

Napisane Aug 31, 2006, 10:23 am Ostatnio edytowane Aug 31, 2006, 10:27 am przez kondzikfb
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten pierwszy co kondzikfb dał to fajny nawet był xD bo ten z tymi grubasami to smiac mi sie chciało haha :D eno nawet fajne solówki ;]

Napisane Aug 31, 2006, 1:45 pm
Andy92

Andy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Andy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

danlancher powiedział(a):

a dajcie spokoj, nie dalem rady ogladac do konca.... jak dziewczynki sie popychaja

chcecie rzez to sciagnijcie se Real street fights - Fighting mad polecam

noo dokładnie tam to jest masakra...

Napisane Aug 31, 2006, 2:49 pm
Michaaal

Michaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To nawet nie walka, jeden leży a drugi go kopie :| Takiemu to sam bym chętnie naje*ał :|

Napisane Aug 31, 2006, 3:06 pm
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ehh zero techniki, zero pomyslu, zero skilla ;)

na stadionie kolesie nie wytrzymali by pierwszego ciosu ;)

za to laski zacnie zaprawde powiadam wam zacnie... choc za malo pracy nogami ;)

Napisane Aug 31, 2006, 3:26 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwszy filmik był słaby.Bili się jak cioty, nie trzymali gardy, grubas ciałem go tylko powalał i jeszcze kopał leżącego.Ten drugi był lepszy ale też gardy nie trzyali.Klientki jak się leją to jest masakra.Nie opier*alają się.Ale w ostatnim filmiku jest to czego nie nawidze.Niby solówa, a tu jakaś babka się wtrąca :mad:

Napisane Aug 31, 2006, 5:52 pm
Voodoo123

Voodoo123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ooo kurwa nareście ktoś wpadl na zajebisty tema na ebaumsword.com kiediys widziałem zajebistą solówe a tera nie moge jej znaleść

Napisane Aug 31, 2006, 6:02 pm
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem w 100% przekonany ze czesc z tych którzy wypowiadali komentarze typu "bija sie jak cioty" sa w tym jeszcze gorsi, a jedynie są mocni w gebie.
Ten w białej czy szarej koszulce był grubasem i to był jego atut. Nie bawił sie w klepanie sie po twarzy, tylko od razu rzucał sie na tego w czarnej i zaczal go okladac po ryju gdy ten lezał. Natomiast ten w czarnej to wyjatkowy lamer bo zamiast trzymać dystans i nie wchodzic w jakies przepychanki, to nieumiejetnie trzymgał garde i próbował jakies sztuczki z filmow... Czarny powinien uzywac nóg... Jego noga ma wiekszy zasieg niz reka tłuściocha a podejrzewam ze gruby nogami działać nie umie. Wystarczyłoby kopnąć go w kolano a potem w twarz. ta, wiem jestem mocny w gebie, ale to na prawde działa na grubasów.
Gigongo: dobrze ze gruby kopał lezacego bo o ile sie orientuje to ten lezacy non stop mial jakies waty. Grubas kilka razy go pytal czy ma dość a czarny mowil ze nie. Tak wiec po co ma sie bawic w klepanie po twarzy jak mzoe prosciej strzelic z buta :]

Napisane Aug 31, 2006, 6:24 pm
Voodoo123

Voodoo123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soulja powiedział(a):
Jestem w 100% przekonany ze czesc z tych którzy wypowiadali komentarze typu "bija sie jak cioty" sa w tym jeszcze gorsi, a jedynie są mocni w gebie.
Ten w białej czy szarej koszulce był grubasem i to był jego atut. Nie bawił sie w klepanie sie po twarzy, tylko od razu rzucał sie na tego w czarnej i zaczal go okladac po ryju gdy ten lezał. Natomiast ten w czarnej to wyjatkowy lamer bo zamiast trzymać dystans i nie wchodzic w jakies przepychanki, to nieumiejetnie trzymgał garde i próbował jakies sztuczki z filmow... Czarny powinien uzywac nóg... Jego noga ma wiekszy zasieg niz reka tłuściocha a podejrzewam ze gruby nogami działać nie umie. Wystarczyłoby kopnąć go w kolano a potem w twarz. ta, wiem jestem mocny w gebie, ale to na prawde działa na grubasów.
Gigongo: dobrze ze gruby kopał lezacego bo o ile sie orientuje to ten lezacy non stop mial jakies waty. Grubas kilka razy go pytal czy ma dość a czarny mowil ze nie. Tak wiec po co ma sie bawic w klepanie po twarzy jak mzoe prosciej strzelic z buta :]

ludzie pierwszy który rozumie o co tu chodzi! BRAWO!!!

======================================================

MAM!!!

2.może solówa kiepska ale posłuchajcie tych tekstów:P

3.hehe

4.

5.o to jet całkiem ładne

6.a tu jest jak wygrać taką walkę

7.i to jest pretty cool

8.

9.o to jest powiem godne uwagi

10.a na koniec mały pokaz...B)

...jeszcze??? Jutro kolejne dziesięć, dzisiaj nie chce mi się szukać^^)

Napisane Aug 31, 2006, 6:54 pm Ostatnio edytowane Aug 31, 2006, 8:12 pm przez Voodoo123
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwszy filmik obejrzałam do połowy bo przynudza.. taka walka bez klasy. A chłopcom poleciłabym brazylijskie jiu-jitsu skoro lubia tak w parterze ;]
Walka lasek? Hm.. tez sie tak "biłam" rok temu na obozie.. Głupie to.

A tak na marginesie to nie rozumiem tematu- po co mamy ogladac filmiki z bezsensownymi i nieciekawymi walkami? Ja rozumiem sztuki walki czy cus.. A to to to taka zwykla agresja..

Napisane Aug 31, 2006, 7:28 pm
KaaRooL

KaaRooL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KaaRooL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zrembiste solówy dajcie więcej filmów bo nudzi mi sie na kompie

Napisane Aug 31, 2006, 7:31 pm
XDBuGGy

XDBuGGy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XDBuGGy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mike valley?! hmn fajnie ;] (ten filmik od Voodoo123)

Napisane Aug 31, 2006, 7:54 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja