Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » bob sinclair

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
bob sinclair, co sądzicie?
EVIL666666

EVIL666666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EVIL666666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie fajny ale głos ma rockowy co udowadnia w rock this party i to moja ulubiona piosenka

Napisane Aug 29, 2006, 12:25 am
19MeLoN90

19MeLoN90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 19MeLoN90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

yyyyy to chyba nie jego glos co

Napisane Aug 29, 2006, 1:24 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szczerze to go nienawidze i nie lubie jego piosenek.

ale kazdy ma swoj gust

Napisane Aug 29, 2006, 1:38 pm
franczesko

franczesko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to franczesko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moze być. NAwet fajne ma te piosenki. A ten głos to nie jego...

Napisane Aug 29, 2006, 1:38 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja tam go lubie...z poczatku uwazałem go za buraka ale teraz jak sie ukazała WORLD HOLD ON to zajawa ostra...Elo!

Napisane Aug 29, 2006, 1:52 pm
EVIL666666

EVIL666666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EVIL666666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

franczesko powiedział(a):
Moze być. NAwet fajne ma te piosenki. A ten głos to nie jego...

thanks

Napisane Aug 29, 2006, 2:43 pm
olik_katolik

olik_katolik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olik_katolik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi tam on nie przeszkadza..Fajny ma teledysk do "Rock this party"..;D
Tylko pomysł troche skopiowany od RHCP "dani california".. :P

Napisane Aug 30, 2006, 12:16 pm
fenix89

fenix89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fenix89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Całkiem spoko, pamietając o tym że to producent a nie ten "głos który spiewa:P"

Napisane Aug 30, 2006, 12:22 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olik_katolik powiedział(a):

Mi tam on nie przeszkadza..Fajny ma teledysk do "Rock this party"..;D
Tylko pomysł troche skopiowany od RHCP "dani california".. :P

a to juz pretensje nie do boba a do grupy ludzi ktorzy robia jego teledyski [ktore swoja droga sie świetne  :)]

boba lubie, czesto slucham, plytke mam. to taka muzyka przyejmna do sluchania nad morzem gdy sie spija piwko ze znajomymi

Napisane Aug 30, 2006, 12:31 pm
skooter121

skooter121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skooter121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się nawet podobają jego piosenki tylko ta najnowsza nie;/jakaś taka dziwna

*Napisane Aug 30, 2006, 12:48 pm
DeeDee

DeeDee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DeeDee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak mój sąsiad tego słucha to mam mu ochote przez okno bombe wrzucić ^^) tyle na ten temat...

Napisane Aug 30, 2006, 1:08 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nawet, nawet nic do niego nie mam ale tez nie jest jakis super.

Napisane Aug 30, 2006, 1:14 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten nowy kawalek jest nawet spoko... Love Generation byl strasznie nudny, a World Hold On to po prostu shit :/

Napisane Aug 30, 2006, 1:14 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Shit, Shit, Shit tyle do powiedzenia.

Napisane Aug 30, 2006, 1:28 pm
estar

estar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to estar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale klipy to ma przejebane ;/

Napisane Aug 31, 2006, 12:42 am
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

estar powiedział(a):
ale klipy to ma prze*****ne ;/

dodaj do swojej wypowiedzi jeszcze "moim zdaniem" i wszystko bedzie ok

Napisane Aug 31, 2006, 12:51 am
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Podobaja mi sie jego kawałki ;) Klip do Love Generation az sie milo oglada i to nie dlatego ze podoba mi sie to dziecko, bo tak nie jest xD
Klimatyczne utwory, przyjemni mi sie ich słucha... A panom którzy nie maja do powiedzenia niczego wiecej niz "syf" "gowno" radze zamkniecie sie i nie wypowiadanie sie w tym temacie jesli nie postanowia argumentować swoich stanowisk.

Napisane Aug 31, 2006, 7:07 pm
davinho333

davinho333

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to davinho333 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny gość. Najlepszy kawałek to Love generation

Napisane Sep 2, 2006, 10:24 am
KarolaOsw

KarolaOsw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KarolaOsw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nic do niego niemam :D spoko

Napisane Sep 2, 2006, 12:14 pm
EVIL666666

EVIL666666

Member
Wyświetl posty

tak właściwie to teledyski ma najlepsze ze wszystkich a ten chłopak dużo kasy pewnie ma

Napisane Sep 2, 2006, 4:46 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja