Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Na ilu kółkach jezdzicie ????

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Na ilu kółkach jezdzicie ????
siodi00

siodi00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siodi00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak wolicie jezdzic..............i ile macie kółek przy robieniu grindów???? ze wszystkimi kółkami jest to dla mnie bardzo uciązliwe a co wy o tym myslicie ????

Napisane Aug 29, 2006, 10:16 pm
cofg

cofg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cofg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dwa grindy nie sa potrzebne chociaz jak sie przyzwyczaisz to spoko .. ale czesto przeszkadzaja w zwykłej jezdzie ..

Napisane Aug 29, 2006, 10:18 pm
KAPSiO

KAPSiO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KAPSiO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jezdze na 4 i jest spoko

Napisane Aug 30, 2006, 9:38 am
zdybson

zdybson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 i 2 grindwheelsy, jeżdze w antirocker wkońcu mam Ground Control 3

Napisane Aug 30, 2006, 11:47 am
pietrov

pietrov

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pietrov zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez na czterech. na dwoch zle mi sie jezdzi a i niektore slajdy ciezko mi dobrze trafic  :P

Napisane Aug 31, 2006, 10:52 am
Totchli

Totchli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Totchli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jezdze na 4 u jednej rolki i frontside na murku cieeezko idize ;/

Napisane Sep 1, 2006, 5:02 pm
juska11

juska11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juska11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja na 5 tylko nie moge robic grinda :P

*Napisane Sep 3, 2006, 7:13 pm
Quinix

Quinix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Quinix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na 4 masz wiekszy komfort jazdy, a na 2 łatwiej jest trafic w raila. Ja jezdze na 4

Napisane Sep 3, 2006, 9:36 pm
Tim93

Tim93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juska11 powiedział(a):
a ja na 5 tylko nie moge robic grinda :P

LOL :D To jak to możliwe?

Jeżdzę na 4

Napisane Sep 14, 2006, 4:03 pm
TJ2

TJ2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TJ2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2/2. Na 8 nie da sie grindowac

Napisane Jun 8, 2007, 9:35 am Ostatnio edytowane Jun 8, 2007, 9:35 am przez TJ2
skate217

skate217

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate217 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi się lepiej jeździ z 4 u jednej rolki, tylko że dwa środkowe grindwheelsy mam bardzo małe i twarde, ale jeździ się o wiele lepiej

Napisane Jun 8, 2007, 10:30 am
Danko94

Danko94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Danko94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na dwoch u jednej rolki

PZDR  ;)

Napisane Jun 16, 2007, 7:52 pm
Cytrynaa

Cytrynaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cytrynaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Póki co na czterech u jednej :b

Napisane Jun 17, 2007, 8:30 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TJ2 powiedział(a):
2/2. Na 8 nie da sie grindowac

Ja jakoś daje rade :P

Napisane Jun 19, 2007, 10:20 pm
Piotrek18

Piotrek18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piotrek18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja (narazie) mam 4 kółka u jednej rolki. Czasami trodno w rorke wycelowac. Teraz ucze sie trikow na boku buta, wiec na chwile obecna mi to nie przeszkadza :P najwyzej sobie odkrece

Napisane Jun 21, 2007, 7:19 pm
rolers

rolers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rolers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Narazie na 4 czyli 8 bo nie grinduje za często chociarz ja na 8 potrafie wsoczyć na rórkę i trochę ujechać potem gleba jak jakieś grubsze ruły to 2 czyli 4 kółka  ^^) nie jeżdziłem na razie na 4 kółkach i niewiem jeszcze może kiedyś na ćwiczenie grndów wezme  :thinking:.

Napisane Jun 22, 2007, 1:11 pm
scorpi7383

scorpi7383

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to scorpi7383 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja za pierwszym razem probowalem sie nauczyc grindow na 4... Ale szly ladne gleby. A na 2 sie nauczylem po kilku dniach jazdy. Co prawda mialem wiecej gleb na streecie ale grindy jakos bardziej lubie :p

Napisane Jun 23, 2007, 10:29 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale wy jsteście nienormalni;/ przecież to zależy od płozy;/ Do niektórych płóz nawet nie da sie wsadzić wiecej kółek niż dwa, ale przy dobrej o odpowiedzniej płozie można jeździć na 4 kołach i jest dobrze, nic nie przeszkadza, nic nigdzie nie zaczepia.... B)

*Napisane Jun 26, 2007, 9:42 am
KwasnyGT

KwasnyGT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KwasnyGT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi najlepiej sie jeździ na dwóch kolkach przy jednej rolce ale nie tylko ze względu na możliwości grindowania lecz zawsze te cztery kolka  razem trochę waza niby nic ale zawsze rolki są troszeczkę lżejsze... :)

Napisane Jun 27, 2007, 2:17 pm
kaziu07

kaziu07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaziu07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wole na dwuch bo 4 na grindach zawadzają ale jak masz problem to se kup anti rocki

*Napisane Jun 28, 2007, 3:18 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja