Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Na ilu kółkach jezdzicie ????

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Na ilu kółkach jezdzicie ????
siodi00

siodi00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siodi00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak wolicie jezdzic..............i ile macie kółek przy robieniu grindów???? ze wszystkimi kółkami jest to dla mnie bardzo uciązliwe a co wy o tym myslicie ????

Napisane Aug 29, 2006, 10:16 pm
quelle

quelle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to quelle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 kółka w jednej rolce ^^) tak było od początku(od razu wykręciłam) i tak jest mi dobrze :P

Napisane Jul 10, 2007, 2:38 pm
cietrzew

cietrzew

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cietrzew zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lol .... grindweelsy sa zaj...ebiscie przydatne przy jezdzie normalnej, osobiscie jezdzilem na plozach freestyle i sie nie sprawdzilo... moze w stanach na pieknym gladkim parku bedzie git... ale u nas... na kostce brukowaje i naszych kochanych dziurawych drogach tylko 4 kolka ; P najlepiej jakies ... 57mm w gore + 2 greend weelsy

Napisane Jul 10, 2007, 3:26 pm
Strogg

Strogg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Strogg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na razie na czterech chociaż na dwoch wiecej grindow mozna robic ;) 

Kiedys widzialem dzieciaka w fitnessach na dwoch kolkach u jednej rolki a mie sie pytal jak sie skreca 

Edit olas: opcja edytuj i najlepiej zrobić coś z ortografią polecam mozille 2.0

Napisane Jul 11, 2007, 12:38 pm Ostatnio edytowane Sep 20, 2007, 7:01 pm przez olas11
komx

komx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to komx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zwei kółeczka, na których jeździ się normalnie, a zwei osadzone powyżej poziomu dwóch bocznych kółek. Czyli na płozie jest 4, a jeździ się na dwóch, n00b jestem jeszcze więc nie wiem jak to się zwie ;p

Napisane Jul 13, 2007, 11:55 am
ziebek

ziebek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziebek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdżę na 4 ale mam ochotę przerzucić sie na dwa..... B)

Napisane Sep 20, 2007, 6:29 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam anti-rocketa:) i jest ok

Napisane Sep 20, 2007, 7:39 pm
klucz200

klucz200

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to klucz200 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zezdze na 4 u jednego buta i jest mi wygodnie =) walezy jak komu jest wygodnie jesli chodzi o kółeczka.....
:rolleyes:

Napisane Sep 26, 2007, 2:15 pm
feloII

feloII

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to feloII zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na 2 u jednej jak jadę normalnie
A jak zjeżdżam z schodów to 4
Bo mam takie 2 większe i 2 mniejsze :/

*Napisane Sep 28, 2007, 4:04 pm
DieWorld

DieWorld

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DieWorld zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na 2 u jednej rolki..latwiej mi sie grinduje:D

Napisane Oct 3, 2007, 8:23 pm
koszar1995

koszar1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koszar1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jezdze na dwoch i polecam na dwoch

Napisane Mar 11, 2008, 2:40 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jezdze na dwoch jezdzilem na 4 dopoki nie zaczelem robic unity i grindowac na kopinu mimo to ze mam anti-rocheta jest to bardzo uciazliwe wiec teraaz jezdze na dwuch:)

Napisane Mar 11, 2008, 3:47 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 noramlene i 2 grindwheelsy :D

Napisane Mar 15, 2008, 6:55 pm
roziajuzia

roziajuzia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to roziajuzia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdżę na 3 u jednej rolki xD chciałam odkręcić 2 (od jednej rolki) ale udało mi się tylko po 1. Nie wiem kto zakręcał te śrubki :P

Napisane Mar 17, 2008, 5:12 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dwa normalne, dwa grind wheelsy. Moj kumpel wykrecil dwa i probowal jezdzic na dwoch w jednej rolce ale stwierdzil ze sie nie da xDDD

Napisane Mar 17, 2008, 6:39 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

ja mam taka ploze ze jak bym mial grindwheelsy to nie mogl bym grindowac na kopingu wiec je zdjelem ale teraz tez mam klopot bo jak chce zjechac po schodkach to mi zachacz ploza i nie wiem co kurw* zrobic;/

Napisane Mar 17, 2008, 6:45 pm
Cult

Cult

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cult zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam 2 koła i dwa Grindy- Black windowy.Jedynie mi przeszkadzają przy murkach. Ale ogólnie to na 2i2 ;)

Napisane Mar 17, 2008, 7:10 pm
0gi3n

0gi3n

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 0gi3n zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

4 kołeczka do jazdy super a do grindow nie patrzylem za bardzo.Tego sie obawiam ;p dopiero zaczynam zabawe na agresorce ;p

Napisane Mar 19, 2008, 12:26 pm
Sulgucik

Sulgucik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sulgucik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdżę na 2 ( u jednej rolki) tak najlepiej ;]

*Napisane Mar 21, 2008, 7:18 pm
Smuggie

Smuggie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Smuggie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 normalne i 2 grindy:P

*Napisane Mar 29, 2008, 1:23 pm
SkateSpinner

SkateSpinner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateSpinner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak mam zamiar skakać i jeździć to jadę na 8 kółkach, bo lepsza przyczepność itd., a jak mam zamiar grind'ować i slide'ować to jeżdżę na 4 kółkach (oczywiście pierwsze i ostatnie kółka ^^)), bo lepiej trafić na rail'a czy murek ^^)

Napisane Dec 16, 2008, 8:55 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja