Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Na ilu kółkach jezdzicie ????

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Na ilu kółkach jezdzicie ????
siodi00

siodi00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siodi00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak wolicie jezdzic..............i ile macie kółek przy robieniu grindów???? ze wszystkimi kółkami jest to dla mnie bardzo uciązliwe a co wy o tym myslicie ????

Napisane Aug 29, 2006, 10:16 pm
monkey255

monkey255

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to monkey255 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na 3 u prawej i 2 u lewej ;d

Napisane Dec 18, 2008, 9:25 pm Ostatnio edytowane Dec 18, 2008, 9:26 pm przez monkey255
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak już będę miał po świętach swoje wymarzone rolencje to zakładam z góry, że albo anti-rocker, albo dwa kółka. : )

Napisane Dec 19, 2008, 12:00 am
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja smigam 2 zwykle 2 grind whelsy i jest kozacko grindowac mi nie przeszkadza B) :P

*Napisane Dec 23, 2008, 12:41 pm
SkateSpinner

SkateSpinner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateSpinner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FilipFlip powiedział(a):
NA100000

1. Po co offtopujesz?
2. Nabijasz posty?

Napisane Dec 24, 2008, 2:37 pm
FilipFlip

FilipFlip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipFlip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SkateSpinner powiedział(a):
FilipFlip powiedział(a):
NA

1. Po co offtopujesz?
2. Nabijasz posty?

1. Nie Lubie ROLEK
2. Śmigam na  100000 (choć zobacz jak nie wierzysz)!

Napisane Dec 24, 2008, 4:20 pm
Rolmopsik

Rolmopsik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rolmopsik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na 1? Umiesz? ;d Haha nie umiesz ;dd
Ja tez nie ;d
Ja na 2 albo 4.

Napisane Dec 24, 2008, 6:35 pm
Roguc93

Roguc93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roguc93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2

FilipFlip powiedział(a):
FilipFlip powiedział(a):
NA

1. Po co offtopujesz?
2. Nabijasz posty?

1. Nie Lubie ROLEK

jak nie lubisz rolek, to dlaczego, dziecko, udzielasz się na części forum rolkowej? nie możesz odejść na forum swojej deski czy co tam robisz? chcesz się ponabijać jak bardzo jesteśmy głupi, że jeździmy na rolkach? ogarnij życie i wtedy napisz

Napisane Dec 24, 2008, 9:12 pm Ostatnio edytowane Dec 24, 2008, 9:16 pm przez Roguc93
Termit1

Termit1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Termit1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zalezy. jak jezdze na streecie i wiem ze bede katowal na schodach itp. to 4
a jak wiem ze bede grindowal ciagle to 2

Napisane Dec 26, 2008, 3:33 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FilipFlip powiedział(a):
FilipFlip powiedział(a):
NA

1. Po co offtopujesz?
2. Nabijasz posty?

1. Nie Lubie ROLEK

jaki zjeb :U

Napisane Dec 27, 2008, 5:57 pm
GeckoLBN

GeckoLBN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GeckoLBN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam płoze freestyle'ową... Więc nawet jakbym chciał to nie moge mieć w jednej płozie 4 xD

Napisane Jan 3, 2009, 12:13 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 kolka i 2 grind wheelsy

Napisane Jan 4, 2009, 10:26 am
Jetston

Jetston

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jetston zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na 2 kolkach u jednej

Napisane Jan 27, 2009, 1:32 pm
filip93r

filip93r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filip93r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 kolka i 2 grind wheelsy  :)

Napisane Jan 30, 2009, 2:21 pm
alien852

alien852

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alien852 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

4 kołka.... w jednej rolce. Ale jestem poczatkujacy

Napisane Jan 30, 2009, 3:08 pm
KSquadK

KSquadK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KSquadK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

4 kołka jak na początek  :P po co kombinować  B)

Napisane Feb 4, 2009, 9:10 pm
Marcu

Marcu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na 2 sie gorzej jeżdzi , ale lepiej grinduje

Napisane Feb 6, 2009, 3:39 pm
SaskersLand

SaskersLand

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SaskersLand zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi to się lepiej lata na 2-óch....

Napisane Feb 7, 2009, 8:25 pm
KwasnyGT

KwasnyGT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KwasnyGT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 x wheels & 2 x grindwheels

Napisane Feb 11, 2009, 2:09 pm Ostatnio edytowane Feb 11, 2009, 2:13 pm przez KwasnyGT
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to śmigam na 2 Gw 2 zwykle i miazga :P

Napisane Feb 12, 2009, 5:12 pm Ostatnio edytowane Feb 16, 2009, 3:35 pm przez GrubyAdam
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

noo, jako ze juz mam rolencje, to moge powiedziec ;] smigam ofc na anti rockerze, ale jak bede mial okazje to sprobuje na freestylowej szynie :p

Napisane Mar 10, 2009, 9:10 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja