Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Na ilu kółkach jezdzicie ????

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Na ilu kółkach jezdzicie ????
siodi00

siodi00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siodi00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak wolicie jezdzic..............i ile macie kółek przy robieniu grindów???? ze wszystkimi kółkami jest to dla mnie bardzo uciązliwe a co wy o tym myslicie ????

Napisane Aug 29, 2006, 10:16 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bumbum powiedział(a):
Qba619 powiedział(a):
smoks powiedział(a):
jak sie ma grindwheelsy to sie szyna nie niszczy...ja akurat ich nie mam i mam zjechana szyne ;p
Szyna się nie niszczy tylko ściera, a po za tym to ja jeszcze niedawno śmigałem z antirockerami od razorsów i co głupie, nie mogłem zrobić frontside'a na boxie bo mnie hamowały.

nie glupie ;] antirockery na boxach i murach zazwyczaj hamuja - przydaja sie na rury
no właśnie to chciałem powiedzieć

Napisane Jun 12, 2009, 9:36 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Qba619 powiedział(a):
bumbum powiedział(a):
Qba619 powiedział(a):
smoks powiedział(a):
jak sie ma grindwheelsy to sie szyna nie niszczy...ja akurat ich nie mam i mam zjechana szyne ;p
Szyna się nie niszczy tylko ściera, a po za tym to ja jeszcze niedawno śmigałem z antirockerami od razorsów i co głupie, nie mogłem zrobić frontside'a na boxie bo mnie hamowały.

nie glupie ;] antirockery na boxach i murach zazwyczaj hamuja - przydaja sie na rury

i tak jezdzisz tyle co nic ;)

Napisane Jun 12, 2009, 9:58 pm
Qba619

Qba619

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qba619 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bumbum powiedział(a):
Qba619 powiedział(a):
bumbum powiedział(a):
Qba619 powiedział(a):
smoks powiedział(a):

i tak jezdzisz tyle co nic ;)
się czepiasz ;)

Napisane Jun 13, 2009, 3:09 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bumbum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

smoks powiedział(a):
Ja jezdze na 2 ... moim zdaniem jedzie sie szybciej no i  360 latwiej wchodzi  , do tego grindy itp. :D Ale ma to swoje minusy ... zauwazylem ze na 2  latwiej o wypadki

Ziomek...wybacz jezeli cie obraze..ale wydaje mi sie ze jestes 'forumowym zajawkowiczem' a na rolkach to jezdzdzisz malo albo siadasz na laweczce i emo podrywasz... po 1 co ma piernik do wiatraka (ilosc kol do 360) po 2 nie ilosc kol daje ci szybkoosc a ich wielkosc i material (twardosc) wiec mozesz miec 2 kolka agressive a typ bedzie mial ich 5 rekreacyjnych i bedzie szybszy (to tak jak w kolarstwie - smiga sie na cienkich wielkich kolach) to ze latwiej grindy wchodza? poprostu majac 2 kola masz wiecej miejsca na rail/mur co nie oznacza ze ci wchodzi ;] bo jak wejdziesz na szyne a nie na groove to tez nie dobrze...

Napisane Jun 19, 2009, 12:29 am
Roguc93

Roguc93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roguc93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

smoks powiedział(a):
Ja jezdze na 2 ... moim zdaniem jedzie sie szybciej no i  360 latwiej wchodzi  , do tego grindy itp. :D Ale ma to swoje minusy ... zauwazylem ze na 2  latwiej o wypadki

hahah akurat przy 360 to ilosc kolek na pewno nie robi zadnej roznicy, lepiej bys jezdzil zamiast pierdoly gadac na forum.

Napisane Jun 19, 2009, 7:47 pm Ostatnio edytowane Jun 19, 2009, 7:48 pm przez Roguc93
matij95

matij95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matij95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na 2 bo latwiej trafic przy grindowaniu :P

Napisane Jul 5, 2009, 2:46 pm
kendizu

kendizu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kendizu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeżdże na 2 kółkach i mam zamiar kupic sobie 2 grindwheelsy

Napisane Jul 6, 2009, 5:52 pm
OlaPC

OlaPC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaPC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdżę na 2 kółkach i 2 grindwheelsach.

Napisane Jul 9, 2009, 10:01 pm
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja teraz na 2 szyna kizer type m

Napisane Jul 19, 2009, 9:08 pm
Mi2r

Mi2r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mi2r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja musze sobie do rolek przypinać po 2 dodatkowe koła, tak jak miałem w rowerze kiedy byłem mały, ogólnie lubie jeździć w 14 kołach zawieszonych na szyi i po 2 na ręce.
Dobrze że ktos założył tka ciekawy temat ELo!

Napisane Sep 18, 2009, 3:38 pm
Drows

Drows

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Drows zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zawsze nie mam 2 środkowych  B)

*Napisane Sep 18, 2009, 9:13 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 kółka, 2 grindwheelsy : )

Napisane Apr 30, 2010, 3:04 pm
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

freestyle frame only

Napisane May 1, 2010, 10:38 am
Areien

Areien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Areien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja niestety w usd realmsach nie posiadam freestylowej szyny wiec wydaje mi sie ze wygodniej sie naskakuje bez srodkowych koleczek

Napisane May 3, 2010, 8:17 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Areien powiedział(a):
no ja niestety w usd realmsach nie posiadam freestylowej szyny wiec wydaje mi sie ze wygodniej sie naskakuje bez srodkowych koleczek

nie widze problemu by kupic

Napisane May 3, 2010, 8:50 pm
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bumbum powiedział(a):
Areien powiedział(a):

nie widze problemu by kupic

a ja ponadto widzę nawet potrzebę

Napisane May 3, 2010, 11:06 pm
Areien

Areien

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Areien zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehehe ^^ taa.. moj kumpel kupil roleczki xjado i zmieniwszy szyne stwierdzil ze nie moze sie przestawic... pier**** sciemy czy warto wymienic szyne jesli nie widze problemow z wskakiwaniem w groove ;P

Napisane May 4, 2010, 9:29 pm
bumbum

bumbum

Member
Wyświetl posty

Areien powiedział(a):
hehehe ^^ taa.. moj kumpel kupil roleczki xjado i zmieniwszy szyne stwierdzil ze nie moze sie przestawic... pier**** sciemy czy warto wymienic szyne jesli nie widze problemow z wskakiwaniem w groove ;P

zdecyduj sie! albo ci latwiej wskakiwac bez grindwheelsow co wiaze sie z tym ze latwiej dla ciebie na freestyleowej potem mowisz ze nie masz problemow i ze nie wiesz czy wymienic skoro ci sie dobrze jezdzi

-jezeli nie narzekasz na szyne po co wymieniasz? nie widze sensu
-na poczatku zawsze trzeba sie do wszystkiego przyzwyczaic wiec twoj kumpel moze miec racje ale po jakims czasie sie przestawi tym bardziej jak sie zmienia TYP szyny z freestyle na flat bo flat mniejszy groove ma, wiadomo

Napisane May 4, 2010, 9:52 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja