Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rap / Hip-Hop » Molesta/Ewenement

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Molesta/Ewenement, Co sądzicie o tym składzie?
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie zauyważyłem, żadnego tematu o tym squadzie. Jeden z lepszych squadów w Polsce, Mistic Molesta stworzyła moim zdaniem Uliczny Hip-Hop w Polsce.

Piszcie opiniena temat tego squadu i pytanie, który MC najbardziej wam przypasował i jest według was najlepszy?

Moim ulubionym MC z Molesty jest Włodi, szczególnie spodobał mi się jak nawijał w kawałku "Wiedziałem, że tak Będzie"

Napisane Aug 30, 2006, 2:56 pm
Linczer

Linczer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Linczer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie lubie ulicznego rapu, ale również sądze, że Włodi jest najlepszy Moleście. Trzyma najlepszy poziom. Drugi jest Pelson. Chyba nie muszę mówić kto jest najsłabszy...

Napisane Aug 30, 2006, 2:58 pm
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to harnasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Linczer powiedział(a):
Nie lubie ulicznego rapu, ale również sądze, że Włodi jest najlepszy Moleście. Trzyma najlepszy poziom. Drugi jest Pelson. Chyba nie muszę mówić kto jest najsłabszy...

Styl Uliczny jest moim ulubionym stylem rapu, lecz sam jakoś nie potrafię stworzyć kawałka o ulicy, blokach mendowni itd. Może nie pasuje do tego stylu:)

A jeżeli chodzi o tego zawodnika najsłabszego myślę, że nie musisz pisać i każdy się chyba domyśli kto to taki oprócz Elo HG Ziomków

Napisane Aug 30, 2006, 3:10 pm
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesli chodzi o wlodka to robi dobry rap i szanuje go za to

Napisane Aug 30, 2006, 3:15 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Molesta jest kozak  :P  a Włodi najlepszy z nich

Napisane Aug 30, 2006, 3:15 pm Ostatnio edytowane Aug 30, 2006, 3:16 pm przez Rojek
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tematy byly juz ze dwa, molesta to jeden z moich ulubionych skladow, "skandal" na dlugo zapisze sie w historii polskiego HH,  czekam niecierpliwie na ich nowa plytke, ja tez mam najwiekszy respect dla Wlodka, Pelson i Vienio stoja wedlug mnie na rowni i tak samo ich sznauje, Wilku zaniza loty, juz w HG przestal mi sie podobac, to ich ciagle nawijanie o pierdoleniu policji zniechcecilo mnie do niego ale niektorym sie to podoba, mi nie, tak wiec respect dla molesty i zobaczymy co pokaza na nowej plycie...

ema...

Napisane Aug 30, 2006, 3:40 pm
JokotWTK

JokotWTK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JokotWTK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wedlug mnie wienio i wlodi są najlepszi w molescie potem wilq a potem dopiero pele

Napisane Aug 30, 2006, 4:08 pm
GierekBike

GierekBike

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GierekBike zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedys zajebista ekipa, teraz sie rozpadło, Vienio i Pele nagrywają razem, konkretne kawałki,  solo Włodiego też daje rade, ale cały ten HempGru i namawianie dzieciaków tekstami np. "masz tu skreta, stestuj" albo "CHWDP" jest poprostu żałosne, przesłanie z dupy i wogóle.. nie zapomne i tak pierwszej zajawki i spotkania z hh, gdy usłyszałem Molesta - Armageddon. Do dziś kawałek na uszach jest, a tekst możnaby powiedzieć znam na pamięc mimo że nie sluchalem tego dobrych kilka lat.. ;)

Napisane Aug 30, 2006, 4:16 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Molesta... Hmm... Wcześniej klasyk jako ekipa, teraz to już nie to samo... Gdyby zrobili nową płytę bez Wilka i nie wracali do ulicznych nawijek, to płyta mogłaby być jednym z ciekawszych powrotów... A tak to nie wróżę im nic wielkiego... "Kaczka to max co może z tego być..." ;) (małe odwołanie do słów Czarka P.) =] Nie wiem czy obecnie mogę wyróżnić Włodka jako tego najlepszego w Moleście, bo Vienio i Pele poszli też dużo do przodu ze swoim rapem. Pomijam Wilka, bo o nim powiedziałem już wiele w odpowiednim temacie... Był dobry, ale zatrzymał się na roku 2001, więc nie ciągnę tutaj dyskusji na jego temat... Nie wiem czy sprawdzę nową płytę, bo póki co, czekam na ciekawsze rzeczy. Jednak jeśli chodzi o Molestę to często wracam do "Autentyk 2", dwóch solówek Włodka czy starych płyt Molesta/Ewenement (lub tych bez Ewenement jeszcze, czyli pierwszych dwóch)... "Armagedon" to chyba najlepszy numer spod znaku Molesty, mimo, że Włodek nawinął sam wszystkie zwrotki. "Wiedziałem, Że Tak Będzie" kolejny bardzo dobry numer. W ogóle ich pierwsza płyta wniosła dużo do polskiego rapu, ale jak już wspomniałem, po nowej nie oczekuję wiele...

Napisane Aug 30, 2006, 5:01 pm
5element

5element

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 5element zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikel1994 powiedział(a):
nie slyszalem o nich :p

tylko tle

co???!!rysiunio widziales to??

a co do molesty-KLASYK.bez kitu,nowej Molesty nie slyszalem ale stare nagrywki RLZZZZZZZZZ,a "Radio Ewenement" i kawalki Vienia-Isc swoja droga i Wlodi-Slodkie klamstwa to sa dwa kawalki ktore slucham codziennie od kilku lat i chyba nigdy mi sie nie znudza

Napisane Aug 30, 2006, 8:23 pm
volciaa

volciaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to volciaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mmm Molesta ;] Jedni z najlepszych u mnie. Mimo tego, ze prawie wszystkie ich kawalki juz na pamiec znam to i tak czesto wracam do ich plytek, bo mam jakis sentyment. Lubie sobie ich posluchac, poprostu wg mnie maja w sobie to 'cos'. A kto jest najelpszy nie wiem, bo Wlodi, Pele i Vienio raczej na rownym poziomie stoją. moge jedynie powiedziec, ze najlepszy glos ma Vienio ;]

Napisane Aug 30, 2006, 10:24 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

5element powiedział(a):
co???!!rysiunio widziales to??

Widziałem wujek, widziałem, ale już mi się tego komentować nawet nie chciało, bo mi szkoda słów do takich ludzi...  :rolleyes:

5element powiedział(a):
kawalki Vienia-Isc swoja droga i Wlodi-Slodkie klamstwa to sa dwa kawalki ktore slucham codziennie od kilku lat i chyba nigdy mi sie nie znudza

Ooo tak, "Słodkie Kłamstwa" Włodka i Pelego (z Alex w refrenie) to mistrz! Ten kawałek naprawdę nie jest w stanie się znudzić... Klip mimo, że był prosty, to był ciekawie zrobiony i fajnie obrazował tekst numeru. A tekst jest bardzo ciekawy, o takim utopijnym, przyjacielskim świecie, którego oczywiście nigdy się niestety nie doczekamy...

Napisane Aug 31, 2006, 1:47 pm
MiloszOLN

MiloszOLN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiloszOLN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niech ktoś umieści nowy kawałek Molesty, nigdzie tego nie moge znaleźć i nifgdzie tego nie słyszałem. Jestem ciekaw jak im idzie, bo widze bardzo duży kontrast pomiędzy chłopakami z tej ekipy. Kiedyś było innaczej niż teraz. Nie wiem jak dla mnie płyta HG sie chowa przy solówkach Włodiego, przy autentykach i przy nowej płycie Pelsona. "Ave Ewenement tak jak dla cesarza". Najbardziej lubie drugą płyte. Najlepsze kawałki: "Ewenement", "System", "Kto jest kto". Po prostu mistrze.

Napisane Aug 31, 2006, 9:17 pm
harnasiek

harnasiek

Member
Wyświetl posty

Ja zaś najbardziej Lubię "Skandal" z wszystkich płyt Molesty i solówek. Jaram się najbardziej kawałkiem "Wiedziałem, że tak będzie" ma coś w sobie, że muszę do niego wrócić i go przesłuchać ze 100 razy i dopiero mam dość  B)

Napisane Aug 31, 2006, 9:21 pm
volciaa

volciaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to volciaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tez uwazam, ze 'Skandal' jest najlepszy. Wogole lubie stare plytki. No i jeszcze ''molesta-ewenement'' .Najlepsze kawalki to wg. mnie 'te chwile' , 'wiedzialem, ze tak bedzie' , 'armagedon',  'system' ( wilku - ''pierdole system, w tym jestem mistrzem'' - hehe rozwala mnie ten text :D jak mozna byc mistrzem w pierdo... czegoś? :D) , 'muzyka miasta'. Wszystkie 'autentyki' mi juz tak nie podeszly, chcociaz tez sa dobre. No i plyta Wlodka tez mi sie podoba ;]

Napisane Sep 1, 2006, 10:17 am
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Na "Ewenement" bardzo dobre numery to "Co Jest Nauczane", "Miejskie Bagno", "Dla Dzieciaków" i "System". Ale chyba jednak "Skandal" robił na mnie lepsze wrażenie. Co do "Muzyka Miasta" z "Takiej Płyty", to wolę ten numer w remixie Włodka, do której to wersji zresztą powstał klip. A "Dobrze Będzie Dzieciak" to już chyba taki numer Moleściaków, który znać powinien każdy szanujący polski rap słuchacz.

Napisane Sep 1, 2006, 1:44 pm
Seborth

Seborth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seborth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skandal to klasyka polskiego uliczngo rapu, to co teraz robią to przemilcze

Napisane Sep 1, 2006, 1:45 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Seborth powiedział(a):
Skandal to klasyka polskiego uliczngo rapu, to co teraz robią to przemilcze

Nie wszyscy Seb, nie wszyscy... ;) Co np. miałbyś do zarzucenia Włodkowi, Vieniowi czy Pelemu? :>

Napisane Sep 1, 2006, 1:54 pm
LJ

LJ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LJ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na kawalkach molesty dorasalem i wedlog mnie najleprzy kawalek to "Niespelnione ambicje"

Napisane Sep 1, 2006, 2:03 pm
JokotWTK

JokotWTK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JokotWTK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"wiedzialem ze tak bedzie" najlepszy!!
"Goude, browar, kole... y...y...
Browar wole..."

Napisane Sep 2, 2006, 12:18 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja