Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Najlepsi rolkarze

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Najlepsi rolkarze, Waszym zdaniem
Totchli

Totchli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Totchli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wymiencie waszym zdaniem 8 najlepszych rolkarzy jakich znacie (z filmow i nie tylko) w kolejnosci od najlepszego
Moim zdaniem :
1.Marcus Benavides - w Demode pokazal co potrafi i uwazam ze zasluguje na 1 miejsce.
2.Damien Wilson- malo znany i zle :( oraz Alex Broskow - tu bez komentarza ;]
3.Chris Haffey - te jego skoki ;]
4.Jeff Stockwell - daje czadu i jst dobry we wszystkim co wspaniale wyglada
5.Brandom Campbell - w 2003 r. wymiatal teraz tez ale spasl sie jak swinia -.-
6.Adam Żurawiecki - Tak polak lepszy od Oli Shorta !!!!
7.Oli Short - przejazdem w Londynie podbil serca wszystkich i moje tez ale potem zobaczylem Demode,New Rokoko i Killerboots...
8.Iain Mcleod - dobrze znany w Polsce :P
To jest lista najlepszych rolkarzy tylko i wyloncznie wedlug mnie byc moze sie myle choc nie sadze. Czekam na wasze typy.

Napisane Sep 2, 2006, 3:51 pm Ostatnio edytowane Sep 3, 2006, 5:45 pm przez Totchli
h34dsh0t3r

h34dsh0t3r

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to h34dsh0t3r zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. Brian Shima
2. Chris Haffey
3. Brian Aragon
4. Alex Broskow
5. Chris Farmer
6. Julian Bah
7. Franky Moralez
8. Jeff Stockwell

P.S Kolejność przypadkowa, można powiedzieć:
wszyscy egzekwo 1 miejsce

Napisane Aug 16, 2007, 4:29 pm Ostatnio edytowane Sep 5, 2007, 10:02 pm przez h34dsh0t3r
Pablofon

Pablofon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pablofon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

soulfly powiedział(a):
hehe... od filmiku  na forum z julianem bahem - wszyscy go kochaja:] wiedzial ktos w ogole wczesniej ze taki ktos jest ? xD
julian - hardcorowiec swietny . i dobry technik - fajny styl.
ja wiedzialem xD mam freestyle rolling (film teamu |B| Unique)

Napisane Aug 25, 2007, 10:39 am
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

klozetSRM powiedział(a):
Siema ludziska.Kto waszym zdaniem jest najlepszym riderem w Polsce??

Napisane Jan 13, 2008, 3:58 pm
Lordwieron

Lordwieron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

1. Brian Aragon (w Icons potwierdził swoją formę)
2. Chaz Sands
3. Alex Broskow
4. Mały
5. Billy O'Neill
6. Kowal
7. Kojot
8. Madej

Tak naprawdę to tylko pierwsze miejsce na tej liście jest zasłużone (wg mnie), a resztę nie wiedziałem w jakiej kolejności wpisać, bo niektórzy prezentują podobny poziom (gdzie Julian Bah?!- to moja lista i już).

Napisane Jan 20, 2008, 4:36 pm
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja lista:

1.Franky Morales
2.Julian Bah
3.Chris Haffey
4.Brian Aragon
5.Brian Shima
6.Chris Farmer
7.Alex Broskow
8.Adam Żurawiecki

Napisane Feb 12, 2008, 8:01 pm
Ado1345

Ado1345

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ado1345 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kowal z mojego miasta pochodzi ;-) , a z reszta zajal 3 miejsce na mistrzostwach europy po pijaku

Napisane Feb 15, 2008, 9:18 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja