Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Substance wheels

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Substance wheels, Fotki sprzetu ktorym robi kolka.
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://img517.imageshack.us/img517/7813/stelogoud8.jpg

Substance Team

Jérôme Verony
Ammon Wilkes
Max Zulauf
Nick Uvarov
Tim Zagrebelny
Pawel Lozowski
Peter Rekawek
Gonçalo Rodrigues
Martin Beckmann
Dennie Flagmeyer
Vittorio Píscopo

wszystkie ceny produkty itd sa na stronie www:

www.jeromeverony.com/substance

kontakt do Jerome'a  substance(at)beyondfsb.com

Pozdrawiam

Napisane Sep 3, 2006, 10:38 am Ostatnio edytowane Jan 24, 2010, 7:24 pm przez lozek202
czubus

czubus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czubus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nom fajne ciekawe jak sie smiga pozdro lozek

Napisane Sep 3, 2006, 10:40 am
qba9

qba9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qba9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na zdjęciach wyglądają zajebiście ciekawe jak w rzeczywistości...

Napisane Sep 3, 2006, 10:47 am
patras_fb

patras_fb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patras_fb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

według mnie to ten ziomek kupił sobie jakiś pręt plastikowy czy jakąś rurke i poprostu wycioł ją na tokarce... w sumie takie kulka zrobic nic trudnego jak ma się tokarke albo jakoś dobra wiertarke stołową ;/

Napisane Sep 3, 2006, 10:49 am Ostatnio edytowane Sep 3, 2006, 10:50 am przez patras_fb
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm czy ja wiem... jakos nie podobają mi sie zbytnio

Napisane Sep 3, 2006, 10:53 am
Justi_sk8

Justi_sk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Justi_sk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm... wyglądają zajawkowo, ale czy jest sens kupowania kolejnych plastikowych kółek, jakby to było jakieś inne tworzywo, można byłoby spróbować, ale tak...

Napisane Sep 3, 2006, 11:20 am
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co do kółek to prawie jak td ale co to za deck?? Substance? bo ma dosc duz profil...

Napisane Sep 3, 2006, 11:21 am
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Justi_sk8 powiedział(a):
hmmm... wyglądają zajawkowo, ale czy jest sens kupowania kolejnych plastikowych kółek, jakby to było jakieś inne tworzywo, można byłoby spróbować, ale tak...

dokladie tak jak mówi justi

Napisane Sep 3, 2006, 11:30 am
EaGLE

EaGLE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EaGLE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nieee...Nieopłaca się kupić takich kółek bez rdzeni, nic specjalnego...!

Napisane Sep 3, 2006, 12:18 pm
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eee zwalone nie kupil bym ich

Napisane Sep 3, 2006, 12:25 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie to one takie dupne są, spodziewałem sie czegoś więcej, wiedziałem ze własciciel substance przykłada się do swoich wyrobów w każdym najmniejszym detalu, ale te kólka... Nie kupił bym- bynajmniej za taką cene

Napisane Sep 3, 2006, 12:30 pm
kajtek5

kajtek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajtek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Średnie, moze gdyby z rdzeniem to ok:-/

Napisane Sep 3, 2006, 1:43 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie jakos nie podobaja , wole juz zbierac na eurollty :)

Napisane Sep 3, 2006, 1:48 pm
MaciekRD

MaciekRD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekRD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kółeczka nie są złe (z wyglądu) ;)
Oczywiście jakby to był jakiś inny materiał a nie plastik to spoko i jakby miały rdzenie jeżeli producent ma do nich dostęp to mógł je wpakować w kółeczka, cena :stare: to przesada no ale każdy chce zarobić. 
Dobrze że powstają nowe 'firmy' robiące kółeczka, ale mogly by wymyślić cos nowego jeszcze nie znanego a nie robić to co jest już znane.
Może te kółeczka się nie ździeraja i dlatego nie mają rdzeni, może są robione z jakiegoś innego plastiku (do świerzaków: chodzi mi o gatunek plastiku bo takie są) ale jest to tylko jedno wielkie może. :P

Napisane Sep 3, 2006, 1:55 pm Ostatnio edytowane Sep 3, 2006, 1:56 pm przez MaciekRD
Holladenia

Holladenia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Holladenia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wygladaja jak kolka z kompletnej deski z dyskobolu x|

Napisane Sep 3, 2006, 1:58 pm
kocel666

kocel666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kocel666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm, ciekawe z czego są robione;)...wyglądają całkiem spoko, ale ta cena:dots:

Napisane Sep 3, 2006, 2:42 pm
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kocel666 powiedział(a):
hmm, ciekawe z czego są robione;)...wyglądają całkiem spoko, ale ta cena:dots:

przestancie sie czepiać ceny...

wczoraj z WOJTASSEm dluugo gadalismy o tym... MYSLICIE ze on bedzie wystawial cene dla POLAKOW?? nie on wystawia cene dobra dla swojego kraju. zeby cena byla atrakcyjna dla reszty swiata w tym polakow musialby obnizyc co mu sie srednio by oplacalo tak jak winklerowi.

I to by bylo na tyle

Napisane Sep 3, 2006, 2:49 pm
kocel666

kocel666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kocel666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to se kup za te 12 euro czy iles... po co się czepiasz mojej wypowiedzi...

Napisane Sep 3, 2006, 2:55 pm
skate-d

skate-d

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skate-d zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

suuuuuuper mi sie podobaja koleczka
jak eurollt ale te to normalnie sam
nigdy takich nie wymarzylem  :stare: :stare: :O

Pozdro
Dawisss

Napisane Sep 3, 2006, 3:12 pm
CrashFB

CrashFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CrashFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem co macie do tych kółek że są z plastiku - winklery też są a każdy sie nimi jara. Mi sie one bardzo podobają, mają fajny profil i są transparentne. Widać że są bardzo dopracowane i nie ma żadnych nierówności. Nie wiem jak sie jeździ - ale skoro to plastik to pewnie nie będzie to żaden "przełom". Chętnie bym je nabył ale nie za tą cene B)

P.S. Co do rdzeni - jest to dopiero prototyp ;)

Napisane Sep 4, 2006, 8:10 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja