Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » burton feelgood

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
burton feelgood , deska
wariatka

wariatka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wariatka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sadzicie o tej desce, bo wlasnie moja kumpela  zamerza kupic nowy model tej deski na sezon 06/07  ^^)

Napisane Sep 4, 2006, 1:35 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mysle ze dobra ale poczekaj jeszcze na inne opinie :)

Napisane Sep 4, 2006, 8:11 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zamierza teraz ja kupic a jezdzi juz sporo czasu??
bo ta deska burton'a feelgood jest typowo przystosowana dla kobiet osobiscie mialam okazje na niej jezdzic & szczerze powiem ze jest dobra chodz wybierajac miedzy nia a nitro pantera mw wolalam jednak pantere;] ale dla nowicjuszy nie polecam;]
to jest deska allroundowa dobra na freeride ale w pl brak na to warunkow zbytnio;]

Napisane Sep 10, 2006, 5:05 pm Ostatnio edytowane Sep 10, 2006, 5:06 pm przez emilkaa
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2k6/7

2k5/6

Jak widzisz różnica w cenach jest dosyć spora a pomijam że połowa zawartych w desce systemów to chwyt marketingowy...

Nie lepiej rozejrzeć się za zeszłorocznym modelem? Sporo oszczędzisz, albo w cenie feelgood 2k6/7 kupisz JESZCZE LEPSZĄ deskę z sezonu 2k5/6...

Napisane Sep 14, 2006, 5:50 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja