Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Panic! At The Disco

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Panic! At The Disco, Nagroda VMA za teledysk roku...
notek

notek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to notek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co myślicie o tej grupie... ? Czy wogóle ją znacie? Poniżej macie ich teledysk który dostał nagrode VMA

Wypowiadajcie sie...

Napisane Sep 9, 2006, 9:05 am
NyQuil

NyQuil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NyQuil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wg. mnie bardzo dobra kapela. lekka, melodyjna muzka i bardzo przyjemnie sie slucha.vocalista ma orginalny glos, dlatego jakos sie wyrozniaja, choc moze sama muzyka orginalnoscia nie powala.mozna ich na spokojnie posluchac, ale czasem noga az sama przytupuje i chcialby czlowiek potanczyc .ja jestem jak najbardziej na tak:) ^^)

Napisane Sep 9, 2006, 3:02 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kapele znam ale nie przepadam, glos nie najgorszy ale za bardzo... damski? heh a linia melodyczna jak na moj gust nie pasuje do siebie w kazdych kwestiach...
kazdy ma inne zdanie dlatego moje jest takie... nie lubie panic! at the disco

Napisane Sep 12, 2006, 6:55 pm
Czerwienna

Czerwienna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Czerwienna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

świetny zespól! tworzą fajną muzyke : ) teledyski też niczego sobie : )

Napisane Sep 12, 2006, 7:06 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a mi sie podoba...fajna muzyka i teledyski....

Napisane Sep 12, 2006, 10:19 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

piekny punkowy klimat. tzw. soft punk. kocham tą kapelkę. jedna z moich ulubionych.

Napisane Sep 12, 2006, 10:27 pm
tRuSzKa

tRuSzKa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tRuSzKa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

panic! o ku*** on wymiataja ...yeea....najlepszy zespół...

Napisane Sep 13, 2006, 8:05 pm
mlost

mlost

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlost zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie sie podoba tylko ta piosenka :D

Napisane Sep 13, 2006, 8:48 pm
Adix666

Adix666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adix666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hujostwo takie same jak tokio hotel

Napisane Sep 16, 2006, 8:26 pm
darknight

darknight

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to darknight zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zgadzam sie z autorem :rolleyes: ten zespol jest bardzo dobry..ma swoje brzmienie:)
a co do tego cczy jest znany..hmm mam nadzieje ze tak:)

Napisane Sep 16, 2006, 9:07 pm
TheMisfit

TheMisfit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TheMisfit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rano, przed póściem do szkoły ściągłem pare piosenek..

Musze powiezdieć że bardzo mi sie podoba ; ] . Dla mnie koleś ma głos podobny do tego z Green Day albo Good Charlote. Ogólnie muzyka bardzo fajna.

Napisane Sep 18, 2006, 1:43 pm
kinciol77

kinciol77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kinciol77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwszy raz o nich słysze, muzyke grają fajną i wokalista ma fajny głos, teledysk tez może być

Napisane Sep 18, 2006, 5:20 pm Ostatnio edytowane Sep 18, 2006, 5:52 pm przez kinciol77
qba07

qba07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qba07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powiem szybko zwiezle i na temat : leciutkie brzmienie ale jestem na tak :) hmm oby tak dalej ale nic nie powali guns and roses :)

Napisane Sep 18, 2006, 10:13 pm
xhacex

xhacex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xhacex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zbyt lekkie jak na moj gust

Napisane Sep 18, 2006, 10:27 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie bardzo podoba, ale ten teledysk nie zafajny, chyba zaczne sluchac tego zespolu

Napisane Sep 18, 2006, 10:27 pm
GwiazdaX

GwiazdaX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GwiazdaX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lipa na maxa jak dla mnie ;/

Napisane Sep 19, 2006, 3:05 pm
RuDa6

RuDa6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RuDa6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przyznam szczerze żę widziałąm ten teledysk kiedy s na 4funTV i nie zdążyłąm loooknąć kto to gra... tak więc bardzo chciałam podziękować zę daliście tu ten teledysk:D  lubie ich ... jak nie mam ochoty na ciężką muze to se ich słucham:P
ogólnie "ujdzie w tłumie"

Napisane Sep 19, 2006, 7:36 pm
dcmen14

dcmen14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dcmen14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmmm Som TAj is LALALA xD nie no to tAKi LAJcik..ALe nic do nich nie mam XD LETS HEt BIT FAster FAster xD

Napisane Sep 20, 2006, 4:27 pm
notek

notek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to notek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dcmen14 powiedział(a):
LETS HEt BIT FAster FAster xD

let's get these teen hearts beating Faster, Faster... to tak na przyszłość... :D

Napisane Sep 22, 2006, 8:18 pm
zetaf

zetaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zetaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

słyszałem o nich i widziałem ten teledysk szczerze mówiąc nie lubie ich to jest coś takiego jak fall out boys

Napisane Sep 26, 2006, 4:13 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja