Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Czy warto !

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy warto !, czy warto !
hhmaniak

hhmaniak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hhmaniak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam taki problem bo jak założe ochraniacze to bardzo mi przeszkadzaja w skokach i wogule we wszystkim co mam z tym zorbic ?? Kupić inne ochraniacze czy jak ?

Napisane Sep 12, 2006, 5:58 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiesz trudno polecic kupic inne ochraniacze nie majac pojecia co ci w tych przeszkadza? moze zakldasz jest na druga strone ?:> heh

Napisane Sep 12, 2006, 6:06 pm
hhmaniak

hhmaniak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hhmaniak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobrze zakładam ale kurde nie moge zgiąć kolan :/

Napisane Sep 12, 2006, 6:07 pm
mob

mob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hhmaniak powiedział(a):
Dobrze zakładam ale kurde nie moge zgiąć kolan :/

no to założ je tak zebys mogl zginac kolana np. wez nizej przesun lub co

Napisane Sep 12, 2006, 6:15 pm
Dominek

Dominek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dominek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja proponuje żebyś poprostu narazie robił mniej ryzykowne tricki bez ochraniaczy.Albo kup sobie takie specjalne jak na rower to bedziesz mugł zginać ale one trochę kosztują

Napisane Sep 12, 2006, 6:16 pm Ostatnio edytowane Sep 12, 2006, 6:17 pm przez Dominek
Tim93

Tim93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Możesz kupić z andera, ale troszke hajsu kosztują :( Albo robić mniej ryzykowne tricki ;)  ^^)

Napisane Sep 22, 2006, 7:28 pm
KAPSiO

KAPSiO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KAPSiO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepiej kup nowe takie profesionalne ale to troche kosztuje

Napisane Sep 23, 2006, 12:27 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gniewekk powiedział(a):
Z takimi głupimi pytaniami to lepiej sie nie okazywac na forum!!!!!!!!
Ja ci radze żebys  moze przestał jeździć  na deksorolce skoro nawet ochraniaczy nieumiesz ubrać    :mad: :mad:

to jest dzial rolki... :thinking:

Napisane Sep 23, 2006, 4:30 pm
Qbasiek95

Qbasiek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qbasiek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może po prostu masz zły rozmiar zamiast L masz S.Idz do sklepu i przymiesz inne. ^^)

Napisane Sep 23, 2006, 8:45 pm
zdybson

zdybson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup ochraniacze do siatki, są całkiem ok jak nosisz je pod spodniami

Napisane Oct 3, 2006, 9:56 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sprubój je na hama zgjąć  bo moze to tez byc tak ze masz nowe jeszcze nnie wyrobione ochraniaccze jak kupisz takei zwykłe to pewnie tak jest

Napisane Oct 4, 2006, 8:31 pm
NowaczeQ

NowaczeQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NowaczeQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak chcesz to ja ci moje ochraniacze ACTIVE  moga dać za free bo nawet nie używam (za duże na mnie)

Napisane Dec 15, 2006, 8:05 pm
NowaczeQ

NowaczeQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NowaczeQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak chcesz to ja ci moje ochraniacze ACTIVE  moga dać za free bo nawet nie używam (za duże na mnie)

Napisane Dec 15, 2006, 8:05 pm
maka12

maka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kto zaczyna niech skaczy i zacznie jezdzic na desce :mad:

*Napisane Jan 5, 2007, 5:04 pm
element123

element123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup luzniejsze lub lepszej firmy chyba ze masz dobrej

Napisane Jan 5, 2007, 10:41 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przedłuz sobie troszkę Gumką taką jak amsz w ochraniaczach. ja tak sobie zrobiłem. I jest Gut

Napisane Jan 6, 2007, 11:57 am
kujapa

kujapa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kujapa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pokombinuj jakoś ja z tym nie mam problemów ale jak bym miał i w żaden sposób by nie dało rady tego zmienić to kupiłbym se nowe ema B)

Napisane Jan 22, 2007, 5:10 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja