Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Garaż2#

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Garaż2#, Oglądaliście??
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem tak...ZAJEBISTY FILM!POLECAM wszystkim

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane Jun 26, 2005, 10:14 am Ostatnio edytowane Feb 16, 2008, 2:10 pm przez Karwan89
paprykarz

paprykarz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to paprykarz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tematów o tym filmie było juz kilka

Napisane Jun 26, 2005, 12:03 pm
ziomsk8

ziomsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wypas film nie kazdy kto ma możliwość niehc go obejrzy bo zajawka po nim jest gwarantowana!!

Napisane Jun 26, 2005, 9:53 pm
chmiel9

chmiel9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmiel9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

naprawdę super film najlepsze przejazdy mają kotrych, benek i gutek no i poskrobko tez fajnie jezdzi  B)

Napisane Jul 25, 2005, 9:18 pm Ostatnio edytowane Jan 1, 2006, 11:23 am przez chmiel9
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie to najlepsza polska produkcja DSK..

Napisane Aug 7, 2005, 2:22 pm
teamelement

teamelement

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teamelement zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film jest spoko, ale nie podoba mi sie to ze sa krotkie przejazdy, w całym filmie jest dodany efekt tj.sciemnienia zle sie przy tym oglada

Napisane Aug 7, 2005, 8:39 pm
lewy313

lewy313

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lewy313 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to nie zaden efekt tylko wada sprzetu ktorym go krecili lub zawinily umiejetnosci operatora

Napisane Aug 7, 2005, 11:52 pm
Majkowski

Majkowski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Majkowski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to nie zaden efekt tylko wada sprzetu ktorym go krecili lub zawinily umiejetnosci operatora

To prawda. Dodam od siebie jeszcze mówili to inni przedemną że po filmie ma sie zajawke jak jasna cholera ponadto fajnie jest go obejżeć z kumplami wieczorem z jakimś żarciem itd. A po filmie wymienic sie wrażeniam i. Gorąco polecam ten film. Pozdro 4 all

Napisane Sep 10, 2005, 10:10 am
ryan14

ryan14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kurwa a ty tylko o żarciu :|...

Napisane Sep 10, 2005, 10:24 am
mati98

mati98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film jest bardzo dobry wymiata muza ale montaż jest do dupy ale ogólnie film warty wydania 50 zł polecam :)

Napisane Sep 10, 2005, 4:16 pm
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po długich problemach ze ściągnięciem Garaż#2, w końcu doczekałem się. Film jest bardzo fajny, w ogóle bardzo lubię polskie filmy, oglądam je zawsze z przyjemnością. Nie ma nic lepszego jak rodzime produkcje.
Już po odpaleniu widzimy, że film zapowaida się bardzo fajnie. Ale co martwi? Szarość filmu. Czasami nie widac nawet jaki trik to jest. Ale można się i do tego przyzwyczaić.
Pierwszy przjezd ma Beniamin Kojło. Przy kręceni u Garaża nakręcono dwa przejzdy Benka. A po co to? Niestety Beniamin dorósł, zmienił się mu styl i przejzd trzeba było nagraywać jeszcze raz. Jeśli chodzi o poziom to on jest tu jak wiadomo bardzo dobry. Dużo sekwencji w Barcelonie i na Stalinie. Najlepsze są dwa osatnie triki na murku przy o. 20 schodów. Murek nie jest nie wiadomo ja duży ale cisze oko widok trików nollie noseslide i filp bs noseslide. Następnie mamy bardzo klimatyczne wstawki itp. Chaos i potem przejazd Tomka Kotrycha. Kolejny bardzo fajny przejazd. Osatni trik w przejeździe to cabalerian z Witosa. Bardzo fajny przejazd. Potem Chaos i jeszcze raz chaos aż w końcu przejzd Krzyśka Poskrobko. Przejzd moim zdaniem chyba najlpeszy. Zobacznie jak Krzysiek niszczy Witosa trzecha giga trikami. Chaos i ostatni przejzd. Gutek Szymański. Po prostu wypas. Nie będę zdradzał jakie triki robi Gutek to po prostu trzeba obejrzeć.
Film ma bardzo fajny klimat, bardzo fajnie nakręcony, jednak nawet samo prszyciemnienie daje dobry efekt.
Ten film pokazuje czym jest naprawdę dekorolka. Nie zależnie, która godzina...deskorolka na zawsze.
Polecam bardzo gorąco.

Napisane Sep 10, 2005, 10:00 pm
ryan14

ryan14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ryan14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do Punkd89: Skąd masz Garaż# 2 na kompie...prosze odpisz.

Napisane Sep 10, 2005, 10:10 pm
lestatfx16

lestatfx16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lestatfx16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny filmik jednak chamsko sie oglada niektore przejazdy wlasnie przez to ze byly krecone pod slonce itp z czego nie widać nawet jaki trick rider zrobił :P
ale ogółem fajny

Napisane Sep 11, 2005, 8:59 am
IILOREKII

IILOREKII

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to IILOREKII zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zarąbisty,fajnie zroniony [sv]!

Napisane Sep 25, 2005, 1:06 pm
offspring3

offspring3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to offspring3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przed chwilą go oglądałem, a zresztą dużo razy go oglądałem(mam na VHS orginała)... Te polskie filmy mają w sobie to coś. Jakby to był firm z Ameryki, i nie znałbym skaterów(bez urazy) to uznałbym film za totalne dno. No, ale jesteśmy w Polsce. Widziałem dużo razy na żywo, oraz jeździłem z większością tamtejszych skaterów, i wiem, że sekwy i tricki występujące w filmie są kolosalnie trudne(szczególnie sekwy), nawet dla polskich wymiataczy. Jedyne co mi nie odpowiada max, to muzyka, która według mnie jest, hmm, dziwna i nie-zajawkowa. Ale ogólnie film na polską zajawę. elo

Napisane Sep 25, 2005, 7:09 pm
Skate_Piotrek

Skate_Piotrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skate_Piotrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

film zarąbisty najlepsza polska produkcja szkoda tylko ze momentami jest tak ciemno

Napisane Oct 9, 2005, 11:43 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No trzeba przyznać chłopaką że zrobili kawał dobrej roboty. Film gorąco polecam!!!

Napisane Nov 7, 2005, 7:55 am
amad999

amad999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to amad999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KTO MI POWIE SKĄD GO MOŻNA ŚCIĄGNĄĆ  ?????????????

Napisane Nov 8, 2005, 10:52 pm
Mihauole

Mihauole

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mihauole zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wlasnie trudno go znaleźć :/  Ja go zdobyłem od kolegi ... on z kolei prawdopodobnie z mirca (jak jeszcze nie nałożyli bana) :/  Mozesz jeszcze poszukać na skatowych hubach na DC++

Napisane Nov 9, 2005, 5:25 pm
Daniello_22

Daniello_22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniello_22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie ten film sie bardzo podobał

Napisane Jan 21, 2006, 9:09 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja