Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Plany na ferie zimowe 2k7

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Plany na ferie zimowe 2k7
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zima już niedługo, pokrywa śnieżna się zacznie zbierać a czas najwyższy rezerwować kwatery...
Więc do Was pytanie: czego zamierzacie się nauczyć podczas najbliższych ferii??

Ja mam w planach 360 i przy dobrych wiatrach cabbaleriala.

Napisane Sep 14, 2006, 5:41 pm
Miza16

Miza16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miza16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja dopiero w tym roku zamierzam zacząc jezdzic na snow wiec jeszcze nie wiem, ale na pewno podstawy typu: indy, 180 i inne graby  :rolleyes:

edit: bs 180, 50-50, indy, boardslide, noseslide, tailslide. Jak ktoś jezdzi na deskorolce to ma około 80% łatwiej :>

Napisane Oct 29, 2006, 12:03 pm Ostatnio edytowane Sep 19, 2007, 9:09 pm przez Miza16
Radovan

Radovan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Radovan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja mam nadzieje ze w tym roku jakies 540 sie da skrecic :D może może...

Napisane Oct 29, 2006, 12:25 pm
ludy0

ludy0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ludy0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zaczynam dopiero:) i tak jak poprzednik wszystkie podstawy + elementy freeridu bo to mnie najbardziej kreci

Napisane Oct 30, 2006, 2:59 pm
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Radovan powiedział(a):

ambitnie...:D

Napisane Oct 30, 2006, 4:06 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no ja w tym roku też chce nauczyć się robić 540, poprawić 360 bo nie zawsze wychodzi, poćwiczyć bs boardslide'a i manuale a przede wszystkim musze sie porządnie nauczyć jeźdźić na switch :) uuuh dużo tego :D
a przede wszystkim chce odwiedzić jak najwięcej polskich parków (wszystko co sie da na śląsku (okolice cieszyna :)) no a poza tym napewno będe katować zieleniec, czarną góre i pepików pare razy odwiedze :)

Napisane Oct 30, 2006, 4:45 pm
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W sumie też bym chciał nauczyć się bardziej technicznej jazdy na switch. To co umiem do tej pory to jedynie wystarczająco do najazdu i odjazdu na przeszkodę.

Napisane Nov 1, 2006, 10:58 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sie intensywnie zabieram za boxa i wszelkiego rodzaju slidy, 540 nakickerze, bs 36 switch 360 i jazda na switcha - to bedzie dluuuugi sezon :)

Napisane Nov 1, 2006, 11:01 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chcę zrobić jakąś miejscówke na wzniesieniu niedaloko mojego domu.
Co do trickow to 360,jakies graby.....

Napisane Nov 5, 2006, 10:01 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w tym roku zamierzam podszkolic sie w 360 :)  a przy tym szybciej jezdzic bo narazie nie jestem zbyt szybko na stoku :]

Napisane Nov 19, 2006, 11:20 pm
McCvir

McCvir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tettek powiedział(a):
Radovan powiedział(a):

ambitnie...:D

haha, skręcić ale w prawo do sklepu,  :cyclops:

Napisane Dec 2, 2006, 10:39 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja