Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » Rajter zajawka!

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Rajter zajawka!, zanim napiszesz. przeczytaj...
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JESTEŚ NOWY I NIC NIE WIESZ...?
CHCESZ OSZCZEDZIĆ MI PRACY I SIE NIE OŚMIESZYĆ PUBLICZNIE ?
TO TWÓJ SZCZĘSLIWY DZIEŃ !!!!

-Wszystkich początkujących zapraszam na pm do
Erat0 lub koleżanki Writerki, postaramy się pomóc, podpowiedzieć itd.

I w ogóle pokój, miłość, wszystko i sztuka...
Pozdrawiam
(:

^*^*^
Pisze ten temat z kilku powodów m.in:
1. OFFTOPY
2. BLUZGI ...
3. NIE CZYTANIE SIEBIE NAWZAJEM

...Owszem może i to są stereotypowe problemy występujące na forach ale tutaj przechodzi to ludzkie pojecie... :hmm:
A że czuje się w pewnym stopniu odpowiedzialna za to co się tutaj dzieje ustalmy spobie pewne zasady,a więc drodzy rajterzy i nie rajterzy też :

*Posty całkowicie odbiegające od tematu lub zawierające wszelkie treści nie powiazane z watkiem dyskusyjnym aktualnie poruszanym zostaną poprostu usuniete, a ich autor otrzyma  'nagrode' :hmm:

*Wszelkie debilne i jeszcze raz debilne posty, które są przez Was komentowane odzywkami w stylu ''o ja pierdole ale debil!'' lub innymi osobostymi uwagami robiącymi JEDEN WIELKI SYF bede usuwane, a ich autor otrzyma bana po 2 upomnieniach nie przynoszacych zadnej poprawy w jego destrukcyjnych zachowaniach.

*Polecam cytować siebie nawzajem przy czym rozwijac wypowiedzi poprzednika, a nie potem powstają setne strony tego samego....

*...Od dzisiaj zbieracie punkty karne.

Napisane Sep 17, 2006, 8:30 am Ostatnio edytowane Jan 17, 2008, 2:08 pm przez wRiTer_Ka
czlowiek14

czlowiek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czlowiek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nieźle żelazne zasady jak w średniowieczu spoko zrobi sie porządek na forum....

Napisane Sep 17, 2006, 1:50 pm Ostatnio edytowane Sep 17, 2006, 1:59 pm przez KroVa
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O ja pier***ole ale Toyuchy!

Życzę powodzenia, może w końcu zniknie ten stereotyp, że graffiti na forum reprezentuje największe dno (:

Napisane Sep 17, 2006, 1:59 pm
NumberMan

NumberMan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NumberMan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to widze ze ktos sie wkurzyl :P moze i to dobrze :)

Napisane Sep 17, 2006, 2:21 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mocno oj mocno teraz wlala z grubej rury :) w sumie ten kto jest uczciwy i mowi prawde i mowi z sensem to bez znaczenia bo go to niedotyyczy niema czegos sie bac :) tylko osoby ktore graja niefer musza sie czegos bac :)

no to wilekie polowanie niech sie zacznie .......

Napisane Sep 17, 2006, 2:25 pm
Janowe

Janowe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Janowe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dasz mi bana ? za mojego sławetnego posta :P
Jeśli masz ambicje i siły to zrób coś z tym forum... Jak Ci się uda to będe pod wielkim wrażeniem.... Wielki Szacuneczek Dla Ciebie Rajterko
Życze powodzenia

Napisane Sep 17, 2006, 7:10 pm
mikel1994

mikel1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikel1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo dobze ale mmam nadzieje ze jak ktos niechcacy cos zrobi ze beda 3 takie same posty to nic nie robicie ?:))))) bo mi sie tak czesto dzieje tylko usuwacie??

Napisane Sep 17, 2006, 7:28 pm
fenix89

fenix89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fenix89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przede wszystkim kultura osobista. Szacunek dla innych i ich pogladów. A wszystko bedzie w porzadku;)

Napisane Sep 18, 2006, 7:26 pm
ORB

ORB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ORB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uuuuuuu..... ostro jedziemy od dzisiaj.... ;p

Napisane Oct 1, 2006, 1:36 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajnie by było gdyby kazdy miał takie prawo jazdy i tam by były czarne kropki i nicki tych ktorzy do wystawili. I był zmieniany status. Poszukiwany itp :).
Ps. A te kropki to te punkty karne :)

Napisane Oct 8, 2006, 4:42 pm Ostatnio edytowane Oct 8, 2006, 4:42 pm przez Robo_pl
SpEs69

SpEs69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SpEs69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oj skarbie...z tej strony Cie nie znalem :P Ale popieram w 100%...

*Napisane Nov 4, 2006, 1:40 pm
EIC

EIC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EIC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bym podciągnął rygor i POZIOM tego forum. Debilne posty które nie wnoszą NIC a NIC do tematu to ban, trzeba myśleć nad tym co się pisze. Jak się wyeliminuje osoby co piszą bzdury to moim zdaniem się porządeczek zaraz zrobi.

Napisane Nov 4, 2006, 7:12 pm
kostuch185

kostuch185

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kostuch185 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O NIEE! Koniec z debilnymi postami?!?
...czas sie zmywac nie mam tu juz czego szukac....
Ale tak na powaznie kretynizmy i chamstwo sa zmora wszystkich for jak jest tutaj trudno mi powiedziec zbyt zielony jestem ale podpisuje sie pod tym...

Napisane Nov 8, 2006, 11:26 am
kamilsrc

kamilsrc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilsrc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

popieram FUCK THE HEJTERS!

*Napisane Dec 1, 2006, 11:26 pm
efente

efente

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to efente zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bym usunal wszystkich tojuchow ale wtedy zostalyby pewnie ze 3 osoby wiec nie wiem. ogolnie to kupa smiechu z was chlopaczki

Napisane Dec 2, 2006, 4:11 pm
BeatBox

BeatBox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BeatBox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ktoś sie w końcu wział do roboty gratulacje i powodzenia...pozdro

Napisane Dec 31, 2006, 10:30 am
Ziajok

Ziajok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ziajok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze bedzie czysciej, po co zasmiecac forum, niektorzy sie tak zachowuja, jak by nie umieli czytac, az dziwne :D po prostu analfabetyzm... ;)

Napisane Jan 8, 2007, 6:20 pm
Foux

Foux

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Foux zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie podoba ten pomysł :P moze wkoncu niektuzy hm bardzo wymownie wypowiadajacy sie ludzie ise kapke uspokoja :) i bedzie taka hm bardziej pszyjazna atmosfera bo zarty zartami ale czasami sie pszeradzaja w wulgaryzmy wiec hm powodzenia  :rolleyes: oby sie udało kretyni znikna zostana writezy i reszta ludzi teog pokroju :cyclops:

Napisane Jan 11, 2007, 9:49 pm
Users

Users

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Users zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może wkońcu sie coś zmieni tutaj :D

Napisane Feb 4, 2007, 2:49 pm
tumidal

tumidal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tumidal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TO JEST TO ZE TU JEST ZA DUZO TOYUCHÓW KTORZY MAJA SIE NIE WIADOMO ZA KOGO MORDA W KUBEŁ PSY!!!!!!!!

Napisane Feb 4, 2007, 3:25 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja