Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » "Adrenalina" o deskorolce

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
"Adrenalina" o deskorolce
MiLkShAkE

MiLkShAkE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiLkShAkE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

look at THIS według mnie bardzo przyzwoity artykół o deskorolce :)  co o nim sądzicie??

Napisane Sep 18, 2006, 4:23 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny ;] cuz sie bede rozpisywał :P

Napisane Sep 18, 2006, 5:08 pm
kkrzysiek

kkrzysiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kkrzysiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nareszcie jakiś przyzwoity reportarz o deskorolce :)

Napisane Sep 18, 2006, 5:30 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widizalem to w tv jakis czas temu... nawet dobre :)

Napisane Sep 18, 2006, 5:53 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie probujcie tego bez opieki rodzicow :) to niebezpieczny sport ")

Napisane Sep 18, 2006, 6:14 pm
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no zeczywiscie jakis porzadny komentarz!!!! bardzo fajne!!!

Napisane Sep 18, 2006, 6:15 pm
Simpkin

Simpkin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Simpkin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w tv widziałem ..... podoba mi sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisane Sep 18, 2006, 6:27 pm
Mstr

Mstr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mstr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to to mi się podoba ;] xD

Napisane Sep 18, 2006, 6:36 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przynajmniej jakies tam pojęcie mieli..

Napisane Sep 18, 2006, 9:11 pm
Ninja121

Ninja121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ninja121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

webster powiedział(a):
nareszcze coś normalnego... większość artyoołów jest tandetna...
no przyzwoite to jest!!! i poważne w miare nie to co te arty to tandety

Napisane Sep 18, 2006, 9:26 pm
MakiSK8

MakiSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MakiSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

porządny artykul o desce :)

Napisane Sep 19, 2006, 8:40 pm
Winiar93

Winiar93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Winiar93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakis normalny komentarz a nie niewiadomo co mowiane przez niewiadomego dziadka ktory mysli ze to wandale

Napisane Sep 19, 2006, 8:57 pm
Robo_pl

Robo_pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robo_pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niektorzy mysla ze kupia deske luzne ciuszki i zaczna trzepac triki na lewo i prawo :) hhee dobre
SUPER ART. O POLSKIEJ DESCE!!!

Napisane Sep 19, 2006, 10:04 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sądze, że osiągnęli taki sukces, bo podczas kręcenia tego materiału współpracowali ze skaterami. Jakby posadzili jakiegoś redaktora za biurkiem i kazali mu napisać coś o desce to byłby to taki sam artykuł jak te, które widzieliśmy do tej pory.

Napisane Sep 20, 2006, 12:32 pm
krystano

krystano

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystano zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetny art niewiem jak wam ale mi taki filmik daje ogromną zajawkę.

Napisane Sep 20, 2006, 6:54 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pozytywny material z zawodow i spx tesz sa wywiady z polskimi raiderami :) i na koniec trach raczka zlamana i szacuneczek :)

Napisane Sep 22, 2006, 10:54 pm
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupi deske , luzne ciuszki i zacznie czesac tricki na prawo i lewo ;d nawet fajne najlepszy reportaz  jaki byl zrobiony  przez polslka telewizje  moim zdaniem ;p

Napisane Sep 22, 2006, 11:11 pm Ostatnio edytowane Sep 22, 2006, 11:14 pm przez brave
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomeckc powiedział(a):
Ja sądze, że osiągnęli taki sukces, bo podczas kręcenia tego materiału współpracowali ze skaterami. Jakby posadzili jakiegoś redaktora za biurkiem i kazali mu napisać coś o desce to byłby to taki sam artykuł jak te, które widzieliśmy do tej pory.

no tak, ale sam fakt ze wspolpracowali ze skaterami juz swiadczy dobrze o reportarzu...
mi sie bardzo podoba, na temat i calkowicie prawdziwie...

Napisane Sep 23, 2006, 9:53 am
jahu

jahu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jahu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I bardzo dobrze że jest taki program ! Niech Polacy oswajają się z deskorolką ! A nie uważać ich (Nas) za tych którzy tylko demolują murki, rurki, schody itp.

Takie jest moje zdanie ! O !

Napisane Sep 23, 2006, 10:34 am
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

avensis14 powiedział(a):
fajny ;] cuz sie bede rozpisywał :P
no właśnie <lol2>

Napisane Sep 24, 2006, 7:13 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja