Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Skatepark we wrocku juz stoi!!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skatepark we wrocku juz stoi!!, wypas park!!!
bialkin

bialkin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bialkin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sa juz fotki skateparku we wrocku co o nim sadzicie????????

http://www.techramps.pl/index.php/mkContent/Skatepark_Wroclaw,299/Aktualnosci,380/

Napisane Sep 18, 2006, 8:25 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hoho zajebiście,najbardziej podobaja mi się gąbki.

Napisane Sep 18, 2006, 8:31 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze to kwestia czasu i wykonczen ale jakos nie specjalnie mi sie ten park podoba... tak bez klimatu i atmosfery...
poczekamy zobaczymy

Napisane Sep 18, 2006, 8:32 pm
fingerkylo

fingerkylo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerkylo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WooooW !!!! Zajebisty jest !! Techrampsa i jeszcze kryty mmmm..... kazdy by chcial cos takiego u siebie w miescie ... :)

Napisane Sep 18, 2006, 8:33 pm
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brodi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o w mordule. trzeba będzie się przejechać do wrocka ;)

Napisane Sep 18, 2006, 8:37 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widziałem to...brak słów...szkoda, że nie pokazali na zdjęciu tej czwóreczki :D Duuuża czwórka z rurką w dół! Co mnie dołuje? Data otwarcia i mega tłumy, które będą tam na zimie...ale i tak zajawa!!

Napisane Sep 18, 2006, 8:38 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

łoooł najs...

tylko jeden " - "
ten park taki smutny jest... wyglada jak zwykly powyginane, drewniane elementy, a nie jak skatepark... taki bez klimatu... taki smutny... ale takie przeszkody! kurdejapierdykam :D
trza bedzie w nim pojezdzic

Napisane Sep 18, 2006, 8:38 pm
macant

macant

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macant zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

park wypas ale ile tłumu bedzie :) ale tez chce taki :)

Napisane Sep 18, 2006, 8:43 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chciałbym sie tam kiedys znalesc.... moze na zawody w listopadzie by sie przyjechało ? hehe pozyjemy zobaczymy :)

Napisane Sep 18, 2006, 8:43 pm
jakubiks

jakubiks

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakubiks zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
chciałbym sie tam kiedys znalesc.... moze na zawody w listopadzie by sie przyjechało ? hehe pozyjemy zobaczymy :)

jakie zawody? Czy wiesz coś o czym ja nie wiem?

Napisane Sep 18, 2006, 8:46 pm
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krzynowek powiedział(a):
łoooł najs...

tylko jeden " - "
ten park taki smutny jest... wyglada jak zwykly powyginane, drewniane elementy, a nie jak skatepark... taki bez klimatu... taki smutny... ale takie przeszkody! kurdejapierdykam :D
trza bedzie w nim pojezdzic

narazie bez klimatu bo jeszcze nie jest pomalowany i nei ma reklam (etnies,adio,dc itp) a ogolnie to obiekt jest po prostu mega wypasiony bede musial sie tam kiedys w zime wybrac

Napisane Sep 18, 2006, 8:51 pm
Kowal411

Kowal411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kowal411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O żesz Kórwa ale zajebisty

Napisane Sep 18, 2006, 8:53 pm
arekskate

arekskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Heh, no fajny skatepark, a mam nadzieję, że klimat przyjdzie po wykończeniu. Jest nawet basen dla riderów, heh. Ogólnie bardzo fajny, może kiedyś tam przyjade.

Napisane Sep 18, 2006, 8:54 pm
damsatan

damsatan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damsatan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego...
........::::::::S I C:::::::.......

*Napisane Sep 18, 2006, 9:00 pm
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde otwarcie tak daleko :(

Napisane Sep 19, 2006, 7:15 am
GABIkor

GABIkor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GABIkor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też chce taki    :..( fajny jest :D:D:D:D:D:D:D:D

Napisane Sep 19, 2006, 8:33 am
Markes

Markes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Markes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BK z tego basenu z gąbkami bedzie mozna zrobić w powietrzu backflipa madonna i gleby w gąbki :D

Napisane Sep 19, 2006, 8:43 am
Macho92

Macho92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Macho92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

łooooo zajebisty! :D :cyclops: chciałbym taaki w moim mieście :thinking:

Napisane Sep 19, 2006, 9:23 am
Mazi_

Mazi_

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mazi_ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te okrągłe rurki na murkach chyba spierdolily wszsystko..techramps a takie rzeczy ? Ciekaw jestem jak jest na minirampie...

Napisane Sep 19, 2006, 9:29 am
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kur.wości ;) ale zaje.bisty :D oj pośmigałbym w nim! ;)

pozdro
PtaSzku

Napisane Sep 19, 2006, 9:52 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja