Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Obóz, zimowisko snowboardowe.

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Obóz, zimowisko snowboardowe., gdzie z jakiego biura?
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemka.
Z kumplami jeździmy już troche długo na snb i nie chce nam sie już jeździć po "oślich łączkach" ostatnie ziomowisko to był nie wypał bo opiekun dopiero zacyznał jeździć więc sobie wyobraźcie tego downa. Obok pilsko a on nas brał na takie małe NIC. Jeśli macie już sprzwdzone biuro podrózy ziimowiska to dajcie linki nazwy itp. Zaznaczam że nie mamy jeszcze 18 lat i ziomowisko w polsce musi być... Pzdr

Napisane Sep 19, 2006, 4:57 pm
Agatka_M_

Agatka_M_

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Agatka_M_ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

biuro podrozy ATAS organizuje fajne zimowiska snowboardowe dla niepelnoletniej mlodiezy ;p(z tego co slyszalam) od kumpla, sama tez chce sie wybrac z tgo biura w tym roku na ferie....
(z tego biura bylam na obozie letnim i polecam;])

Napisane Sep 23, 2006, 3:50 pm
tutek

tutek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tutek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jeżdze na obozy z moim trenerem i całą ekipa ale to jest obóz ze sztuk walk więc niewiem czy by kogoś to interesowało

Napisane Aug 14, 2007, 8:41 pm
cemil

cemil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cemil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jezdze zawsze z MOSIRU u mnie w miescie zawsze jezdzimy na Slowacje przewaznie do takich miejscowosci co sa na stokach zajebiste snowparki:)

Napisane Aug 16, 2007, 9:58 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja