Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » INFOmag - reklama DSK - Perzy...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
INFOmag - reklama DSK - Perzyna - bs heel pod 7..., hahaha...
Stein

Stein

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stein zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam

Kupiłem sobie INFO nowe.. i co widze? Reklame DSK gdzie Kupa Perzyna robi bs heelflipa pod 7 schodow na witosie. Trick niesamowity... Chwile sie przyjrzałem sekwie i co widze? ze na kazdym zdjeciu jest inne niebo i tło... hahaha! Kompromitacja! A moze to taki żart? a jesli tak to po co?  nierozumiem... mysle ze tylko sie skompromitowali chłopaki z DSK...  niewiem co mam jeszcze pisac bo mi sie tylko śmiać chce...

A tu macie foto. Niemam skanera wiec moglem tylko foto zrobić. Głownie patrzcie na chmury na niebie... na prawie kazdej fotce jest inne... przykre...

http://img300.imageshack.us/img300/3788/dskjy6.jpg

Napisane Sep 19, 2006, 7:17 pm
dmk88

dmk88

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dmk88 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FAKTYCZNIE!!!! A tak się jarałem tym trikiem! Ale ogólnie dobry dżołk!

Napisane Sep 19, 2006, 7:23 pm Ostatnio edytowane Sep 21, 2006, 3:57 pm przez dmk88
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha dobre dobre
mysle ze specjalnie to zrobili:0

Napisane Sep 19, 2006, 7:24 pm
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie mam tego info ale po fotce którą tu wstawiłeś to chyba sie z tobą zgodze. szczególna różnica miedzy pierwszą a drugą klatką.. nie wiem co o tym myśleć, bo taki bs heel pod 7 schodów przypomina mi raczej thps...

Napisane Sep 19, 2006, 7:24 pm
ptaszek8

ptaszek8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ptaszek8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no tak 1 i 2 zdięcie zdradza ich calkowicie patrczie na samochody myśały by jechać z prędkością swiatła :whooot:    :)

Napisane Sep 19, 2006, 7:27 pm Ostatnio edytowane Sep 19, 2006, 7:28 pm przez ptaszek8
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moze on tak wolno robił ten trick, ze szybciej chmury przemijały :D

Napisane Sep 19, 2006, 7:28 pm
krychab3

krychab3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krychab3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

matko błagam was spójżcie na ostatnie zdjęcie. nie widzicie jak kuba sie śmieje. przecież oni to zrobili dla polewki nie są takimi kretynami aby dawać coś takiego na serio. Prosze...

Napisane Sep 19, 2006, 7:29 pm
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przyjzyjcie sie pierwszym 3 fotom... a szczegolnie chodzi mi o samochody w tle xD

Napisane Sep 19, 2006, 7:29 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hm... ciekawe w sumie masz rację na kazdym foto niebo jest inne... nie wiem czy sobie zażartowali czy co ;p napewno żartowali bo co innego...

Napisane Sep 19, 2006, 7:32 pm
ptaszek8

ptaszek8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ptaszek8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krychab3 powiedział(a):
matko błagam was spójżcie na ostatnie zdjęcie. nie widzicie jak kuba sie śmieje. przecież oni to zrobili dla polewki nie są takimi kretynami aby dawać coś takiego na serio. Prosze...
no ja nie wiem czy dla polewki myśle że jak ktośjest głupi to uwierzy a jak ktośmondry to sie skpnie i dla wytłumaczenia dali ostatnie zdięcie haa

Napisane Sep 19, 2006, 7:33 pm
Stein

Stein

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stein zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krycha... ja wiem ze to zart! Ale po co? Jest to jedna z niewielu POLSKICH reklam jakie sa w INFO i co? i jest chuj... Po co taki zart? jarał bym sie jak by kuba zapodał jakiegos prostego bs heela pod 3 schody..i by była zajawa... ale po co robic takie zarty w takiej gazecie? to niech na blogu sobie robia takie foty a nie w gazecie... Dla mnie to jest zdeka ośmieszanie polskiej deski... no ale co zrobic? jak kto woli!

jak dla mnie głupota... tyle

holla

Napisane Sep 19, 2006, 7:33 pm Ostatnio edytowane Sep 19, 2006, 7:34 pm przez Stein
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tez sie zdiwilem jak to zobaczylem w info ;/ najpierw patrze o kurde ale trick ale potem mowie kurde ale te schody wiekie jak on mogl pod to podskoczyc ;// zryta reklama

Napisane Sep 19, 2006, 7:34 pm Ostatnio edytowane Sep 19, 2006, 7:40 pm przez Gutek101
abram91

abram91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to abram91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hehe ale cioty nie wiem co to miało znaczyć ^^)

Napisane Sep 19, 2006, 7:35 pm
Stein

Stein

Member
Wyświetl posty

kurwa po co cytujesz całe zdjęcie :|

Napisane Sep 19, 2006, 7:36 pm
Krzyssk8

Krzyssk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzyssk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zrobili to dla polewki to od razu widac ale przeciez kto zabroni tego im to jest ich gazeta.... gry tylko to zabaczylem to pierwsza mysl jaka przyszła mi go głowy to to że zaraz ktos na anderze założy temat o tym heh ale takie juz jest to forum...

Napisane Sep 19, 2006, 7:36 pm
Stein

Stein

Member
Wyświetl posty

no mowie jeszcze raz... wiem ze to żart.. bo to widac! bs heel pod 7? tego sie nie zorbi.. ale DSK to jedna z bardzo niewielu reklam polskich w info. Wiec mogli zrobic cos zajawkowego... takie jest moje zdanie i tego nie zmienie... a zalozylem temat zeby sie dowiedziec co wy sadzicie o takich..."zartach"

tyle

holla

Napisane Sep 19, 2006, 7:41 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

walsnie jak to zobaczylem to mi oczy wywaliło... ale no rzeczywiscie, niezbyt udany zart

Napisane Sep 19, 2006, 7:46 pm
rodzyn87

rodzyn87

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rodzyn87 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak najbardziej wporzadku zarcik, budzi usmiech, przeciez odrazu widac, ze to dla smiechu. Nie ma sie o co napinać i nie ma co brac wszystkiego na serio, ciekawy fotomontaz, ciekawa reklama, do tego wesoła, jak najbardziej wporzadku, ale tylko jednorazowo.

Napisane Sep 19, 2006, 7:47 pm
Krzyssk8

Krzyssk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzyssk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w sumie to masz racje bo jest mało śmieszny ale takie zeczy sie pewnie bendzie robic za pare lat moze nie pod takie schody bo to raczej fizycznie niemozliwe ale w sumie kto wie jak bendzie wygladała jazda za 100lat

Napisane Sep 19, 2006, 7:48 pm
Borat

Borat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Borat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha zajawokowa reklama tez miałem polew jak dostałem info:)

Napisane Sep 19, 2006, 7:50 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja