Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Traczki Thunder!!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Traczki Thunder!!
HOOKUPS

HOOKUPS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HOOKUPS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiedzcię czy te tracki są dobre bo planuje  je kupic albo krux?Mówcie wszystko co o nich sądzicie? ;)

Dodany

*Napisane Sep 22, 2006, 9:26 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 9:58 am przez bydlak
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

thunder - fajne trucki, moj kolega na nich jezdzil i sie jezdizlo bardzo fajnie, a na temat kruxow masz tutaj temat - KLIK

Napisane Sep 22, 2006, 9:45 pm
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lohoho... ja mam  trucki thunder juz chyba ze 1 rok- jak nie maja 2 latka(kupilem od kolegi)... i powiem ze sa juz zjechane(no bo po 2 lata to jedst sporo czasu) ale jedyne co w nich mi peklo to kingpiny- ktore hujowqo sie wklada- ale jak juz wbijesz kingpiny- to luzik...

wedlug mnie...-najlepsze trucki...

co do kruxow

jezdzilem- widzialem itp.- nie przypadly mi...

Napisane Sep 22, 2006, 9:50 pm
mikolaj_skate

mikolaj_skate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikolaj_skate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zarąbiste trucki,sam na nich jezdze i niektórzy znajomi tez .. polecam
..wypasione..

Napisane Sep 22, 2006, 10:04 pm
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak sie zastanawiasz nad thunderami a kruxami to wez kruxy

Napisane Sep 23, 2006, 6:51 am
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobre trucki mam je i sa niezle i juz ponad rok na nich smigam i tak jak komus tam wyzej pekaly mi tylko kingpiny polecam:) ps. sa troche niskie wiec niektorym moga nieprzypasic

Napisane Sep 23, 2006, 7:57 am
benio

benio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to benio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

thundery wq mnie sa najbardziej zajawkowe i fajnie sie jezdzi....najlepsze jakie mialem....i mam do tej pory...mam je 2 lata i odkupilem je od kolegi ktory jezdzil na nich rok

Napisane Sep 23, 2006, 8:37 am
HOOKUPS

HOOKUPS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HOOKUPS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a powiedzcię czy śa lekkie i wytrzymałe? ;)

Napisane Sep 23, 2006, 9:34 am
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HOOKUPS powiedział(a):
a powiedzcię czy śa lekkie i wytrzymałe? ;)

jak kazde za taka cene ;) ja mam aktualnie venture i je bardzo polecam... ale jesli masz wybierac pomiedzy thunder i krux to wybiez KRUX ;) elo

Napisane Sep 23, 2006, 10:31 am
ptaszek8

ptaszek8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ptaszek8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje następne to właśne te ;) a więc jak wujek ptaszek je będzie mniał to tobie pozwalam też  pozdrow ^^)

Napisane Sep 23, 2006, 10:41 am
jakos

jakos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jakos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam thundery i się bardzo dobrze trzymają a kruxy według mnie to trucki na jeden sezon przynajmniej moim znajomym tak potrzymały

Napisane Oct 7, 2006, 12:28 pm
Adix666

Adix666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adix666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moim thundery zdaniem sa dobre ale jak kingpin sie polamie to troszke trudno wyjac polamana czesc ale jak juz zmienisz kingina  to nie bedze wystawal jak w wiekszosci truckow . A kruxy to tak jak ktos napisal trucki na 1 sezon

Napisane Oct 8, 2006, 10:14 am
Tettek

Tettek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tettek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kupuj Thundery!!! Najlepsze trucki!!! Mam je od 5 deski teraz mam 11. już są troche zdziorgane ale wciaż trzymią. Nie ma problemu z ośkami, ani nic. Super balans. Mam pro model John Rattray...
Z pewnoscią znów kupie Thundery. u nas w lokalnym andegrandzie jest zniżka z 199zł na 99zł więc wbijaj do rybnika. Kupuj!

Napisane Oct 8, 2006, 10:22 am
Robaaal

Robaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kupilem swoje thundery za 50 zł od mikoq3a i nie narzekam na nie, na pewno lepiej sie jeździ niż na moich starych kryptonicsach <gówno>. Polecic nie polecę, bo nie mialem kruxów więc nie moge porównać. Ale Mazi(chyba najlepszy skater w Lublinie) miał 2 pary i twierdzi że Thundery są bardzo dobre i mi je polecał.

Aha jedna ważna sprawa: moje thundery mają bardzo wąski ten "grzbiet" co w nim jest otwór na kingpina i się talerzyk wygina, myslę ze lepsze beda trucki z szerokim grzbietem (sory, nie wiem jak to nazwać)

Napisane Oct 17, 2006, 10:00 pm
mikolaj_skate

mikolaj_skate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikolaj_skate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

THUNDERY SĄ ...zaJEFAJne!
  LEPSze od kruxów.. naprawde trucki są kapitalne! i kupiłem je sposród róznych indepedetów, kruxów i nnych,

Napisane Oct 17, 2006, 10:06 pm
drop2

drop2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drop2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moje pierwsze traki za 200 zł ... ahh skeracją gdzie chcesz , twarde i niskie :)

Napisane Nov 1, 2006, 5:59 pm
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wlasnie kupilem te trucki i przychodze do domu... patrze na trucki i okazuje sie ze jeden jest wiekszy a drugi mniejszy i w tym mniejszym troche kingpin wystaje.
powiedzcie mi czy to jest normalne w thunderach czy to jakas wada i czy mam je oddac do skateshopu...

Napisane Dec 2, 2006, 11:05 am
adi11

adi11

Guests
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adi11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja odradzam kupna firmowych tracków to wszystko zalezy czy robisz grindy

Napisane Dec 3, 2006, 4:07 pm
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tettek powiedział(a):
Kupuj Thundery!!! Najlepsze trucki!!! Mam je od 5 deski teraz mam 11. już są troche zdziorgane ale wciaż trzymią. Nie ma problemu z ośkami, ani nic. Super balans. Mam pro model John Rattray...
Z pewnoscią znów kupie Thundery. u nas w lokalnym andegrandzie jest zniżka z 199zł na 99zł więc wbijaj do rybnika. Kupuj!

mam ten sam model co tetek, są mistrzowskie.
Zajawkowa firma robiaca dobre truczki polecam

Napisane Dec 5, 2006, 7:15 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z tego co widze i słysze to thundery nie są złe dlatego postanowiłem je kupić , zobaczymy jak sie sprawdzą.

Napisane Dec 7, 2006, 7:27 pm Ostatnio edytowane Dec 7, 2006, 7:28 pm przez bergersk8
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja