Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Pierwszy polski skater

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pierwszy polski skater
SFheniu

SFheniu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SFheniu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niewiem czy ten temat byl .... no ale napisze. Pierwszy polski skater.
Ostatni zastanawialem sie jaki polak pierwszy zostal pro skaterem i zaistnial z tego.... :thinking:

:thinking:

Napisane Sep 25, 2006, 8:25 pm
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie jestem pewny ale chyba Kuba Winowiecki

Napisane Sep 25, 2006, 9:05 pm
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bergersk8 powiedział(a):

hmmm wino jezdzi chyba 8 lat wiec nie bardzo:D

Napisane Sep 25, 2006, 10:11 pm Ostatnio edytowane Dec 27, 2007, 7:42 pm przez JackassNT
ziomalmf

ziomalmf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomalmf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bergersk8 powiedział(a):

chyba tak nie wiem

Napisane Sep 25, 2006, 11:16 pm
KiLLerXX

KiLLerXX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KiLLerXX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heheh dobry zart :P:P od kiedy on jest pro skaterem :D:D:D

Napisane Sep 26, 2006, 12:39 am
Krzyssk8

Krzyssk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krzyssk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

napewno nie on juz Kuba Perzyna jeżdzi dużo dłużej

Napisane Sep 26, 2006, 6:58 am
PeRsiL

PeRsiL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeRsiL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiecie co takie tematy są naprawde niepotrzebne a skąd wiesz czy akurat wino czy perzyna śmigają najdłużej ... a może gdzieś w polsce już ktoś dużo wczesniej jeździł tak dla siebie neikoniecznie w dużych miastach ... uwierz mi nigdy się tego nie dowiesz ...

Napisane Sep 26, 2006, 11:33 am
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PeRsiL powiedział(a):
wiecie co takie tematy są naprawde niepotrzebne a skąd wiesz czy akurat wino czy perzyna śmigają najdłużej ... a może gdzieś w polsce już ktoś dużo wczesniej jeździł tak dla siebie neikoniecznie w dużych miastach ... uwierz mi nigdy się tego nie dowiesz ...

no wsumie to masz racje ;)

Napisane Sep 26, 2006, 12:41 pm
mlost

mlost

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlost zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JackassNT powiedział(a):
PeRsiL powiedział(a):

no wsumie to masz racje ;)

no racja ale warto sie spytac :D mój brat jezdzi 6 lat :D

Napisane Sep 26, 2006, 2:27 pm
Ivor

Ivor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ivor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja znam ludzi co jezdza po kilka ladnych lat ( 6,7cos takiego) ale trzeba wziasc pod uwage kto zaczal jezdzic a kto nadal jezdzi

Napisane Sep 26, 2006, 2:37 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A Michał Rejent, aka Kruger? On zaczął w '89 przecież i jeździ do dziś...

Napisane Sep 26, 2006, 2:50 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ivor powiedział(a):
ja znam ludzi co jezdza po kilka ladnych lat ( 6,7cos takiego) ale trzeba wziasc pod uwage kto zaczal jezdzic a kto nadal jezdzi

ta i czy umie jezdzic. bo jakby nie bylo to wielu z nas zaczelo majac 6 lat na rybce ktora bawilo sie cale podwrok, czesc jezdzi dalej z tym ze nz sprzecie innym a czesc nie jezdzi w ogole...
co z tego ze zalozmy jacek z bloku obok jezdzi od 10 lat skoro przez te 10 lat jedynie sie odpychał na kawałku asfaltu przed klatką

Napisane Sep 26, 2006, 2:52 pm
diablo16

diablo16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to diablo16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a bartek milczarek ... on chyba nie byl pierwszym ... ale dlugo juz jezdzi wiec kto wie ...

Napisane Sep 26, 2006, 2:57 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszyscy sie kłuca bo nikt dokładnie nie wie ;P hihi

Napisane Sep 26, 2006, 3:14 pm
2Pac1996

2Pac1996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Pac1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wy sie wszyscy nie znacie ja jeżdże najdłużej chyba ze 2lata
hihi ^^)

*Napisane Sep 26, 2006, 9:44 pm
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie da sie tego powiedziec ;p

Napisane Sep 26, 2006, 9:55 pm
dex93

dex93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj byly nauczyciel od angielskiego jezdzi ponad 13 lat.

Napisane Sep 26, 2006, 9:59 pm
c3booll

c3booll

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to c3booll zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tomek Dworzak jezdzi 16lat ...

Napisane Sep 26, 2006, 10:47 pm
endziu

endziu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to endziu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przecierz słynny "KONIU" z tarnowa jeżdzi ponad 10 lat, często z nim smigam na desce

Napisane Sep 28, 2006, 1:08 pm
borek625

borek625

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to borek625 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no bartek jezdzi dluuugo  chyba 87 zaczął
czyli około 19 lat  :O

Napisane Sep 30, 2006, 1:13 pm Ostatnio edytowane Sep 30, 2006, 1:14 pm przez borek625
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja