Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Upadki snowboardowe

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Upadki snowboardowe , czym grozi deska
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czasami sie ląduje czasem nie  :P

*Napisane Sep 26, 2006, 7:02 pm
dawinio

dawinio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dawinio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie nigdy You Tube nie zaladowalo  ;) a co do tematu to zlamalem w tym roku na feriach zimowych nadgarstek na snołbordzie i do tej pory jak cos nia robie to mnie boli :( :( :( (nie zawsze zalezy co robie)  :P

Napisane Oct 22, 2006, 8:15 pm
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szczerze ? zaden nie zrobil na mnie zadnego wrazenia oprucz tego w 1:19 .
Oczywiscie nie chcial bym doswiadczyc zadnego z tych upadkow.
Sam widzialem gorsze na wlasne oczy, na roznych zawodach .
Gorsze upadki sa w wielu filmach snowboardowych takie upadki ze naprawde boli . Pozdro .

Napisane Oct 22, 2006, 8:28 pm Ostatnio edytowane Oct 22, 2006, 8:38 pm przez brave
Rap91

Rap91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rap91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio zrobiłem fronf flipa na snowie ahhaah ale mie wszystko bolało, wstac nie mogłem ;)

Napisane Oct 24, 2006, 4:53 pm
SyLwEx

SyLwEx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SyLwEx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wystarczy że ostro upadniesz na kość ogonową na mocno zbitym śniegu (wręcz lodzie) i przez parę dni można sobie podziękować...

*Napisane Oct 28, 2006, 7:47 pm
Radovan

Radovan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Radovan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i tak nie ma to jak zlamac sobie reke na poczatku grudnia :/ i nie jezdzic przez calą zime...

Napisane Oct 29, 2006, 12:29 pm
Kani92

Kani92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kani92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SyLwEx powiedział(a):
wystarczy że ostro upadniesz na kość ogonową na mocno zbitym śniegu (wręcz lodzie) i przez parę dni można sobie podziękować...

hehe... coś o tym wiem ;) Kiedyś też 'sturlałam' sie na desce z samej góry niezbyt małego stoku... To było piękne :rolleyes: ale musiałam sobie dosyć długą przerwe zrobić...

Napisane Nov 1, 2006, 8:40 pm Ostatnio edytowane Nov 1, 2006, 8:40 pm przez Kani92
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Większość jest lajtowa.Widziałem i przezyłem gorsze :/ .

Cytuj:
i tak nie ma to jak zlamac sobie reke na poczatku grudnia :/ i nie jezdzic przez calą zime...

Ja jakos jezdziłem,nawet spoko bo ciepło w łape ;].

Napisane Nov 1, 2006, 10:49 pm Ostatnio edytowane Nov 1, 2006, 10:51 pm przez michej
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pamiętam jak ja zaczynałem ..xD na małej skoczni (ale zadartej do góry ostro) chciałem zrobić indiego ..nie wiem jak to zrobiłem ale wyszedł backflip lądowany pionowo na głowe:P ale nic mnie nie bolało wogóle :P.....ale gorzej jak sie spadnie centralnie na plecy xD odbiera oddech na pare sekund a potem ała ała xD a co do filmiku to taki średni ^^

Napisane Nov 12, 2006, 5:03 pm Ostatnio edytowane Nov 12, 2006, 5:03 pm przez rufus102
Jesion5

Jesion5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jesion5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

filmik super
a co do upadkow to w tmtym roku na feriach wyjechala mi narciara
i zlamalem piszczel
myslalem ze ja ....
w tym roku jade i jak bedzie ktos na drodze to przejade ;)
YO

Napisane Nov 12, 2006, 5:29 pm
Ulla

Ulla

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ulla zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak sie uczylam jezdzic na snowboardzie (oczywiscie bez instruktora  :P ) to przewrocilam sie centralnie na glowe i zaczela mi krew z nosa leciec. Do konca wyjazdu nie moglam sie schylac bo srasznie mnie leb bolal. Oczywiscie rodzicom nic nie mowilam bo by mi nie pozwolili jezdzic... Do dzisiaj nie mam pojecia co mi sie stalo  ;)

Napisane Oct 3, 2007, 3:57 pm
birdhouse9

birdhouse9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to birdhouse9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne ^^ :) Ja na snowie nie mialem zadnych takich upadkow przy skokach :) w tym roku bedzie bolalo bo na czyms wiekszym poskacze :> raz sie zyje ja wczesniej skakalem tylko z miniaturkowych skoczni :P heh i jakis kaleczny indy robilem wieksza przyjemnosc sprawia mi szybka jazda :) Jak juz zamykali wyciag nikogo nie bylo ciemno bylo to podszedlem pod gorke i z calej bez hamowania predkosc jak UJ fajnie na koncu jak ostry skret zrobilem zeby sie zatrzymac...ile sniegu do przodu lecialo ^^ dobra koncze pozdro ^^) ^^)

Napisane Oct 3, 2007, 7:28 pm
bikerthc

bikerthc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bikerthc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie chciał bym być na miejscu żadnego z nich
ale gleby przy tej jeżdzie się zdarzają, :(
ja bym radził wszystkim jeżdzić w kasku
ja jeszcze go nie mam ale w niego inwestuje.  ;)

Napisane Oct 24, 2007, 7:22 pm
BMXFBSNOW

BMXFBSNOW

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BMXFBSNOW zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 gleby musialy boleć ...a tak to  z tą kośćią ogonową lekka gleba i boli ...niefajnawe uczucie

Napisane Nov 2, 2007, 12:30 pm
kaczma

kaczma

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kaczma zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rufus102 powiedział(a):
pamiętam jak ja zaczynałem ..xD na małej skoczni (ale zadartej do góry ostro) chciałem zrobić indiego ..nie wiem jak to zrobiłem ale wyszedł backflip lądowany pionowo na głowe:P ale nic mnie nie bolało wogóle :P.....ale gorzej jak sie spadnie centralnie na plecy xD odbiera oddech na pare sekund a potem ała ała xD a co do filmiku to taki średni ^^

mi sie stało dokładnie to samo tylko ja sie podparłem jakoś ręką i spadłem głową na rękę i sobie ją zgniotłem (rękę) xD i no niestety złamanie było :/

Napisane Nov 8, 2007, 4:40 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oj...Poczatki byly trudne hehe xDDD Tylek bolal i to bardzooo....;/ xDD

Napisane Dec 22, 2007, 6:53 pm
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja w snowparku nic nie  zroblem sobie, ale jak mi sie freeridu zachciallo na lodzi to bum i po nadgarstku

Napisane Dec 30, 2007, 11:52 am
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O, ja w zeszłym roku sobie posuwałem na desce, smigam, śmigam, mijam narciarzy, mijam jakiś marnych snowboardzistów zsuwających się po stoku (btw nie cierpię tego - kupuje sobie taki Quiksliver Burton wszystko elo, potem zsuwa się 10 metrów i siedzi na dupie przez 20 min), jadę, jadę, nagle fuch widzę niebo widzę ziemię widzę niebo i je.b. Siadam, patrzę po sobie, wszystko ok, tylko jeden problem - nie mogę oddychać. To nie było uczucie duszenia się, tylko najnormalniej w świecie nie było mi dane zaczerpnąć wdechu. Jako że pomału zaczynało mi się robić ciemno przed oczyma, usiłowałem zrobić wdech, po 10 próbach wyszło mi takie "khh", potem maleńki wydech, no i po 2 min wróciło do normy, w sumie to było nieprzyjemne uczucie.

Napisane Dec 30, 2007, 12:02 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kant na hopie - > uderzenie o zlodowaciały stok tyłem głowy- > pęknięta szybka gogli (nie wiem jakim cudem) i ukruszony ząb. Wstrząsu mózgu nie dostałem pewnie dlatego że plecak miałem. :)

Napisane Dec 30, 2007, 1:01 pm
kamil909

kamil909

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamil909 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehehe fajny filmik

Napisane Dec 30, 2007, 10:38 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja