Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » darmowe przytulanie

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
darmowe przytulanie, Free Hugs
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie moglem uzyc opcji dodawania filmow, bo cos mi sie zwalilo

edit: Duke: emm, ciekawe co ;)

edit: FrycoL - no niewiem, moze poprostu nieumiem :(:(

Napisane Sep 26, 2006, 9:51 pm Ostatnio edytowane Sep 26, 2006, 11:01 pm przez frycol_hiphop
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spoko akcja ciekaw jestem co by było jakby takie coś zorganizować w polsce

Napisane Sep 26, 2006, 10:10 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w Polsce by to nie przeszlo, ludzie pewnie patrzyli by jak na wariata, co po niektory by skomentował, malo kto by skorzystał.. niestety taki mamy juz ten kraj :)

Napisane Sep 26, 2006, 10:21 pm
dex93

dex93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha rozwala mnie skejcik :*

Napisane Sep 26, 2006, 10:26 pm
XDBuGGy

XDBuGGy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XDBuGGy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne to a co do polski kamil to raczej kiepsko to widac chociaz... niewiadomo

Napisane Sep 26, 2006, 10:27 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wniosek prosty: make love not war - podziwiam goscia za odwazne wyjscie z manifestem na ulice miasta

Napisane Sep 26, 2006, 10:29 pm
Doomed

Doomed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Doomed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

więcej takich ludzi  :thinking:

Napisane Sep 26, 2006, 10:35 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Facet miał fajny pomysł i nastrojowa muzyka. Zrobili takie coś w Jackassie wysmarował sie cały fasolą wyglądał jak wytarzany w gównie i sie darł "przytulam za darmo, ktos sie przytuli" - głupie to bylo ale smiesznie wygladało. A co do tego poważnie podchodzi i dobrze a w Polsce pewnie stare babcie darły by sie ze zboczniec jakis .... tak juz jest

Edit : Ta miejscówka to chyba ta co Shecler robi na poczatku Almosta tego manuala. Ale zeskok w ramiona jest fajny. Czemu w Polsce by sie smiali albo jak by sie facet przytulił dfo faceta tak jak tu to odrazu pedał .....

Napisane Sep 26, 2006, 10:38 pm Ostatnio edytowane Sep 26, 2006, 10:46 pm przez wabahaba
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ooooo  :O  respekt dla tego człowieka az milo popatrzec na takie cos a nie tylko wojny sieka i krew ... zeby wszyscy ludzie siebe tak szanowali...

Napisane Sep 26, 2006, 10:41 pm
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajna akcja, respeckt dla twórcy

Napisane Sep 26, 2006, 11:04 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
zajebiscie pozytywny pomysl :)

No i co ja jeszcze mogę dodać ? ;) Dobry byłby też motyw na zasadzie ogólno - krajowego podaj dalej ;) nie że w jakimś tam obrębie tylko jenda uściśnięta osoba ściska następną, a ta następna następną ... i sru przez cały kraj ;) Może by nam się nowa koalicja w Sejmie utworzyła ?  :thinking:

Napisane Sep 26, 2006, 11:35 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie to bardzo podoba :)

Napisane Sep 26, 2006, 11:39 pm
keluj

keluj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to keluj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kurde wzruszylem sie... chlip... dobra akcja respa dla typa za odwage!
Niech ktos mnie przytuli.......... zielona sukienka...

Napisane Sep 26, 2006, 11:44 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
tomeckc powiedział(a):
Może by nam się nowa koalicja w Sejmie utworzyła ?  :thinking:

Tomasz, wierzysz w cuda ?? ;)
polska to zbyt dziwny kraj, za duzo w nim buractwa i chamstwa, aby taka akcja mogle miec miejsce i zakonczyc sie w mily i pozytywny sposob... niestety  :thinking:

Czy wierzę w cuda ? :hmmm: Nie. Ale bardzo bym chciał. A co do tej koalicji to w sumie wcale bym jej nie chciał. A co do akcji to patrz wyże podpunkt " ... bardzo bym chciał ... " :grin:

Napisane Sep 26, 2006, 11:46 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe super akcja :) brawa dla tego pana

Napisane Sep 27, 2006, 6:42 am
nof

nof

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nof zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jej jakie to miłe  :rolleyes:

strasznie mi się podoba taka akcja.. taka pełna.. ciepła i w ogóle ;) 
ludzie potrzebują się czasem do kogoś przytulić a często nie mają do kogo.

Napisane Sep 27, 2006, 6:50 am
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nof powiedział(a):
Jej jakie to miłe  :rolleyes:

strasznie mi się podoba taka akcja.. taka pełna.. ciepła i w ogóle ;) 
ludzie potrzebują się czasem do kogoś przytulić a często nie mają do kogo.

Zgadzam się w Polsce by to nie przeszło i "ludzie patrzyli by jak na wariata(...)"
ale super pomysł :thinking:

Napisane Sep 27, 2006, 7:24 am
Rradar

Rradar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rradar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Super filmik... aż sie wzruszyłem :rolleyes: ^^)

Napisane Sep 27, 2006, 7:27 am
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kamilek14 powiedział(a):
spoko akcja ciekaw jestem co by było jakby takie coś zorganizować w polsce

albo skini by cie pobili albo policja zabarala na dolek straz miejska mandat dersy by chcialy skroic :) u nas to by niewypalilo ;/ szkoda

Napisane Sep 27, 2006, 7:44 am
Markes

Markes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Markes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jaki w tym sens ? ten kolo na desce dobry hehe

Napisane Sep 27, 2006, 8:35 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja