Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Graffiti » skad sie wzielo wasze zamilow...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
skad sie wzielo wasze zamilowanie do graffiti
ReggaeBoy

ReggaeBoy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ReggaeBoy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem czy taki temat juz był no przynajmnie ja takiego nie widziałem i w wyszukiwarce tez nic nie znalazłem jak zainteresowaliście sie graffiti ??

Napisane Oct 2, 2006, 5:41 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaczynasz coś robić i w pewnym momecie dochodzisz do wniosku, ze to chcesz w życiu robić...

*Pewnego dnia jakbys spotkał wrozke natknełam sie na montany puszke*
Do artu miałam zamiłowanie od zawsze... chyba wczesniej nauczyłam  sie rysowac niz poprawnie mówic...miałam czas kiedy zajarałam sie kulturą hh (czasy dobrego polskiego hip-hopu, k44, pfk, fisz; itp. ) ...i poznałam coś takiego jak graffiti...ogółem to zakochałam się zaraziłam i nałogowo zajarałam...oddałam temu kawałek siebie; przelałam i zasklepiłam się w ten sport- nie załuje i nie mam zamiaru z tego wyrastac...
Mimo,że nie słucham juz hh to we mnie zostało i zadna siła czy moc tego ze mnie nie wyciagnie...
Najpierw przestane oddychać- potem dopiero malować.

_________________________life_styLe___////_bad_arT._inVade._

Napisane Oct 2, 2006, 7:39 pm Ostatnio edytowane Dec 9, 2006, 10:10 am przez wRiTer_Ka
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soltys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak zobaczyłem jak moje ziomki elo grafitują kredkami w zeszytach, odkryłem swoje powołanie i odrazu kupiłem kredki i mazaki...

Napisane Oct 2, 2006, 7:44 pm
wesli

wesli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wesli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zobaczylem film u kumpla jak maluja i tak jakos sie za to wziolemPozdRo

Napisane Oct 2, 2006, 8:48 pm
mati_tychy

mati_tychy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati_tychy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ze mną było podobnie jak z soltysem. Kumple rysowali to i ja zacząłem bo mi sie to bardzo spodobało. I choć mam dopiero 14 lat to graffiti zacząlem sie intereswac jak mialem 9 (serio :D)

Napisane Oct 2, 2006, 10:19 pm
Roll

Roll

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Roll zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh... wlasciwie zaczelo sie od robienia wlepek... a graffiti po jakims czasie samo zaczelo mi przychodzic...

Napisane Oct 2, 2006, 10:29 pm
Bzr

Bzr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bzr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie już dawno jarało Graffiti ale jak rok temu zobaczyłem jak takie ziomki malują grafa to jeszcze bardziej się do GRAFFITI przywiązałem

Napisane Oct 3, 2006, 7:12 pm
mAinE

mAinE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mAinE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ee .. kupmpel w bodajże 4 klasie podstawówki przytargał zeszyt w twardej okładce co jak na tamte czasy było czymś wielkim i postanowiliśmy malować sobie różne żeczy i tak o to zajaraliśmy sie graffiti - z początku były to bule jakie słowa co na myśl przyszło a potem jak kupmpel sie wycofał i zrezygnował postanowiłem iść dalej a reszta sama przyszło ...

Napisane Oct 4, 2006, 11:33 am
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak sie wychowalem w takim srodowisku na poczatku szikalo sie adrenaliny a pozatym ja lubie rysowac to sie tym zajaralem.

Napisane Oct 4, 2006, 2:30 pm Ostatnio edytowane Aug 15, 2007, 12:17 am przez Rojek
ewwa

ewwa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ewwa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zaczęło się od kartki i ołówka, a skończyło na ścianie i spray-u ;)
a tak dokładniej to wciągnęłam się w to dawno temu przez moich kumpli...
kocham sztuke, a dla mnie graffiti jest jej częścią ;) strasznie mnie kręci ;)
pozdro

Napisane Oct 4, 2006, 2:56 pm
szk

szk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jej... zawsze lubiałem ze pomazac, jakieś ryje i całe tyły zeszytów zamazane. Nieraz tam zerknałem jak jakiś kolega w podstawówce jakieś literki pisał.... gdzieś zoabczyłem co to graffiti jak sie to tobi tak jakoś sie tym zajarałem... reasumując: mam dusze artysty  B)

Napisane Oct 4, 2006, 3:46 pm
fenix89

fenix89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fenix89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Generalnie wszystko miało swój początek, kiedy byłam jeszce mały szczylek...inne dzieci guma do skakania, piła, a ja w kat, kredki i kartka...potem w podstawówce wszystkie konkursy plastyczne moje,byłam fanka Dalego, a 4 klasa zaczał sie hh...Fiszu, O.S.T.R, PFK... kiedys jechałąm gdzies ze staruszkami i zobaczyłam cos wtedy dla mnie dziwnego...grupka młodych ludzi malowała i byłam zauroczona tym, ze mozna malować nie tylko kredkami i farbami:) ten obraz tak utwił mi w pamieci, ze pewnego dnia wziełam kartke i zaczełam tworzyc pierwsze projekty...:) I zaszczepiło sie to jak zaraźliwa choroba jakaś:)  ^^)

Napisane Oct 7, 2006, 4:17 pm
GRINlisciu

GRINlisciu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRINlisciu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej no wiadomo że zaczeło sie od zajebistych rysunków w zeszycie nie? bo ja to jakoś ślizga w swoje brudne łapy wziąłem i tam na końcu były kolejki to mi sie spodobało ale wtedy nic o tej kulturze nie wiedziałem (tylko rapu zaczynałem słuchać w 2000) i huj tak sie zaczeło hujowe literki bla bla

Napisane Oct 7, 2006, 7:33 pm
ReggaeBoy

ReggaeBoy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ReggaeBoy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

teraz ja :P pośrednio zaczeło sie od k44 i magika potem solo abraDaB'a i zainteresowałem sie tą kulturą mimo iz juz nie słucham polskiego hh(ale pfk fisz k44 zawsze w cenie :P) teraz liczy sie reggae i graffiti :P

Napisane Oct 8, 2006, 10:52 am
Kropas2

Kropas2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kropas2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pierwsze były...hmmm poprostu kredki... śmieszne ,może dziecinne ale naprawdę. Kredki kartka i śmigało się jakieś bzdety ,proste literki ,potem wypełnienia ,potem cienie i poszło... były flamastry ,akwarelki ,poprostu lubiłem poeksperymentować...
wiedziałem że gdzieś tam są ludzie którzy to przenoszą na mury ,czy pociągi... pomyślałem... oni też tak zaczynali... niestety miałem rok zupełnej nostalgii... brak czasu...brak pomysłów... poprostu nic... wtedy zalała mnie 3 fala. i od nowa przyszły pomysły ,przekaz ,wolne myśli ktore mogłem przelać na papier czy mur... tak też zajarałem się rysunkiem... otowrzyłem swój umysł i pozwoliłem mu swobodnie się wyrazić...... rysunek to jest to co mnie kręci... rysunek to część artu... rysować to dla mnie znaczy uwolnić swoje mysli... rysowanie ,malowanie ,wycinanie szablonów to wszystko dla mnie uwalnianie swoich myśli... tych które wydają się dla mnie ważne i tych które mogły by być ważne dla otaczającego mnie społeczeństwa... dlatego czemu nie mógłbym się z nim podzielić moimi doświadczeniami...
Najwarzniejsze dla mnie jest Tworzyć ,Kreować nie niszczyć i burzyć... z tąd wzieło sie moje zamiłowanie do artu... do tworzenia...

Napisane Oct 8, 2006, 11:18 am Ostatnio edytowane Oct 8, 2006, 11:19 am przez Kropas2
come

come

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to come zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA to samo co Writer_ka ale ja jeszcze dalej slucham hh i nie maluje street art.... tylko n ormalnie:PP ale vlepy roX :)

Napisane Oct 9, 2006, 7:35 am
uran

uran

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to uran zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Graffiti jaram się tak długo jak długo jaram się hip-hopem ok. 1998
Zaczęło się standardowo :) czyli od PFK K44 Fisz później zacząłem dodatkowo słuchać reggae i jazz'u. Pierwsze graffiti z paroma kumplami robiliśmy na lekcjach jeszcze w podstawówce :P z czasem jak nauczyłem się już całkiem fajnie malować na kartkach :) zaczeło się kupowanie puch w sk8shopach i malowanie na murach. :)
                                      :rolleyes:        :rolleyes:

Napisane Oct 15, 2006, 9:35 pm
Erat0

Erat0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erat0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdzieś jużkiedys byla podobna rozmowa...
ja sie zajarałam bo kumpel sie w to bawił, sprytnie podrzucił mi strony o reprezentacji i scenie z okolic i tak sie wszystko zaczęło .. ależ ja dziś sentymentalna

Napisane Oct 15, 2006, 9:49 pm
GRINlisciu

GRINlisciu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRINlisciu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co nie aż łezka sie w oku kręci... myśle że najlepsze czasy to już za nami ( jeżeli chodzi ogólnie o kulture) bo sie hh w Polsce zeszmacił i w 2005  były ze trzy ciekawe płytki?

Napisane Oct 15, 2006, 10:50 pm
desnoka

desnoka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to desnoka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystko się zaczeło tak na serio mimo że jeszcze w gimnazium wtedy to było coś wszyscy się tym jarali teraz moda na lans z graffiti mineła upłyneło kilka lat i coraz mniej osób to robi zmieniło się podejście do gtraffiti , cóż dawne czasy już nie powrócą  :(

Napisane Oct 16, 2006, 7:25 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja