Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Buty Emerica

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty Emerica
Kalug999

Kalug999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kalug999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co sądzicie o tych butach??

Dodany

Napisane Oct 7, 2006, 1:26 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:24 am przez bydlak
brave

brave

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brave zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wydaja mi sie wytrzymale

Napisane Oct 7, 2006, 1:51 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Emerici są pierwszej klasy :grin: Podeszwa jest tak wsapniała, że prędzej Ci się but sypnie ;) Na prawdę polecam ...

Napisane Oct 7, 2006, 3:10 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie to kozaki, duzo hardcorowcow w nich smiga m.in. Eric Elington  :cyclops: no to jak mowie dla mnei wypasione buty tj. wytrzymale

Napisane Oct 7, 2006, 6:42 pm
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zajawa ! ja bym na twoim miejscu brał je bo są zajebiste;)

Napisane Oct 8, 2006, 9:55 am
bergersk8

bergersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bergersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobre są emerica kirchart4 

Napisane Oct 13, 2006, 8:29 pm
Krystian04

Krystian04

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krystian04 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze i sa wytrzymale ale mi sie nie podobaja ich wzory =[

Napisane Oct 14, 2006, 7:43 pm
Stjep92

Stjep92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stjep92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wyśmienite buty!!! oj długo sobie w nich pojeżdzisz B)

Napisane Dec 26, 2006, 1:55 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bergersk8 powiedział(a):
Dobre są emerica kirchart4 

Mam te buty i w 100% potwierdzam te słowa. Emerici to zajebiste obuwie na deskę ;)

Napisane Dec 26, 2006, 3:09 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Swietna firma swietne buty lecz dosc trudno dostepne w polsce i na dodatek drogie

Napisane Feb 10, 2007, 3:00 pm
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio kupiłem kircharty 4 do chodzenia gites butki, na wyprzedaży za 200
naprawde super wygodne i świetny model, z czasem pewnie trafią na deske i tak :P

Napisane Feb 10, 2007, 4:04 pm
yumyeto

yumyeto

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to yumyeto zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja nie radze Ci ich kupywać ;/ wcale nie maja dobrych podeszw ;/ mi od samogo chodzenia sie wytarla po 2 miesiacach !!! i akurat teraz zrobila sie mala dziorka na podeszwie buta !!! podeszwy sa zbyt twarde na deske nie czuc wcale deski pod nogami !!!

wzielem je bo poprsotu byly tanie !! ;/

Ps. opisuje model Emerica Tilt 2 !!!

Napisane Feb 11, 2007, 9:22 pm
RybaSlap

RybaSlap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RybaSlap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Butów nie miałem, ale chciałbym mieć (za drogie) :thinking:. To firma, która daje mi zajawke. Może ktoś ma na sprzedanie jakieś butki emerici rozm. 40??

Napisane Feb 11, 2007, 9:28 pm
mazik

mazik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mazik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja właśnie w emericach(kirchart 4) teraz jeżdże i powiem tyle ze wygodnie sie w nich jeździ ale czy sa wytrzymałe to trudno powiedzieć, zresztą 5 miechów jeżdże w nich i widać ślady użytkowania od deski (podeszwa starta i dziura do skarpetki na czubku ale nie duża)

Napisane Feb 11, 2007, 11:17 pm
Serv

Serv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Serv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Buty Emerica 06 Felt - jak dla mnie królewskie :) polecam

Napisane Feb 12, 2007, 5:35 pm
drop2

drop2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drop2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

emerica ulubiona firma kzoak modele! styl ja mam emerica mayor czarne

Napisane Feb 16, 2007, 8:34 pm
skatelife

skatelife

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatelife zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są wypasione szkoda tylko że nie ma rozmiarów 40 bo bym je wziął ale u mnie na skateparku maja osoby i mówiły mi że są najlepsze 

Napisane Feb 17, 2007, 8:14 pm
dg

dg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam kircharty 4 i są wyjebiste na deske ;d

Napisane Feb 17, 2007, 9:23 pm
panadam

panadam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panadam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomeckc powiedział(a):
Emerici są pierwszej klasy :grin: Podeszwa jest tak wsapniała, że prędzej Ci się but sypnie ;) Na prawdę polecam ...

taa? ja mam emerica i podeszwa jest mega chu.jowa

Napisane Jun 22, 2007, 2:29 pm
zetaf

zetaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zetaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam emerici trans em brązowo błękitne....z wyglądu poprostu zajebiste co tu dużo gadać mega wygodne w środku wykonane z takiego śmiesznego śliskiego materiału pierwszy raz coś takiego widze ale są wygodne narazie tylko w nich chodze ale gdzieś w październiku poczują grip na ryju

Napisane Jun 24, 2007, 9:45 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja