Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Humor » Dowcipy

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dowcipy
me4891

me4891

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to me4891 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tutaj wrzucamy tylko dowcipy - wszelkie inne wypowiedzi w tym temacie beda traktowane jako nabijanie i odpowiednio 'nagradzane' przez obsluge portalu

Napisane Oct 9, 2006, 11:43 am
Gonzi

Gonzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gonzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przychodzi Jasio do mamy:
-Mamo dlaczego ty jesteś biała, tato jest biały a ja jestem czarny ??
Mama na to:
-Ciesz się, że nie szczekasz taka była impreza

Napisane Nov 7, 2006, 9:18 pm
alicja8

alicja8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to alicja8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Był pewien facet który uwielbial kisiel ale niestety mial papuge która też uwielbiala kisiel. Facet jak zawsze  wracal z pracy  papuga walala sie po podłodzie z nadmiaru  kisielku. Aż pewnego razu facet kupil sobie taki najlepszy kisiel i skryl go w garazu, zakazal papudze zjesc ten kisiel bo jak go zje to wyrwie jej wszystkie pióra. Facet wraca z pracy a papuga tarza sie na podłodze od  kisielku, a wiec facet wyrwal jej wrzystkie pióra. Papuga wulatuje na dwór a na dworze idzie łysy facet i papuga skrzecze do niego jadlo sie kisielek jadlo.

Fajny kawal nie ?

*Napisane Nov 8, 2006, 7:06 pm
CSA

CSA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CSA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siedzi facet w kiblu...
-O kurwa, o ja pierdole!
Wpada żona i zapala światło...
-Co się stało kochanie?
-O kurwa, o ja pierdole, myślałem że mi oczy pękły!
B)PZdR B)

Napisane Nov 8, 2006, 7:25 pm
dbc

dbc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dbc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Inżynier, fizyk i matematyk dostali taką samą ilość siatki ogrodzeniowej oraz polecenie otoczenia nią jak największego obszaru.
Inżynier ogrodził obszar w kształcie kwadratu.
Fizyk jako osoba troszkę bardziej inteligentna otoczył obszar w kształcie idealnego koła i stwierdził iż lepiej się nie da.
Matematyk natomiast postawił ogrodzenie byle jak, po czym wszedł do środka i powiedział: Jestem na zewnątrz.

Pewnemu profesorowi matematyki zepsuł się kaloryfer. Nie wiedział jak to naprawić, więc wezwał hydraulika. Ten chwilę postukał i naprawił. Profesor jak się dowiedział ile ma zapłacić, mina mu zrzedła.
- Panie majster. Dlaczego to tyle kosztuje?
- To jest dużo?
- To pół mojej pensji.
- Gdzie pan pracuje?
- Jestem pracownikiem naukowym na wydziale matematyki.
- Panie, przyjdź pan do nas. Tygodniowy kurs i naprawia pan kaloryfery. Tylko nie przyznawaj się pan do wykształcenia. Skończył pan 7 klasę i nic więcej. U nas tylko takich przyjmują.
Profesor poszedł na kurs i zaczął pracować. Po roku szefostwo zarządziło podnoszenie kwalifikacji i wszyscy musieli skończyć podstawówkę. Na pierwszej lekcji matematyki profesor został przywołany do tablicy. Kazano mu napisać wzór na pole koła. Niestety jak na złość zapomniał go. Wyprowadza więc go. Pisze, pisze i ma wynik: P= - pi*r2. Błąd, pole nie może być ujemne. Sprawdza obliczenia, wszystko dobrze. Odsuwa się od tablicy, a z sali słychać szepty kolegów:
- Zmień granicę całkowania...

Ewolucja metod nauczania matematyki na przykładzie zadań egzaminacyjnych

1962 : Drwal sprzedał ciężarówkę tarcicy za sumę 100 dolarów. Wiedząc, że koszt produkcji drewna wynosił 4/5 jego ceny, oblicz zysk drwala.

1972 : Drwal sprzedał ciężarówkę tarcicy za sumę 100 dolarów. Wiedząc, że koszt produkcji wyniósł 4/5 jego ceny, czyli 80 dolarów, oblicz zysk drwala.

1982 : (nowy program matematyki) Drwal dokonał wymiany zbioru T tarcicy na zbiór P pieniędzy. Moc zbioru P wyrażona w liczbach kardynalnych wyniosła 100, przy czym każdy z jego elementów jest wart 1 dolara. Zaznacz w kwadratowej tabeli 100 punktów, aby przedstawić graficznie elementy zbioru P. Zbiór kosztów produkcji zawiera 20 elementów mniej niż zbiór M. Przedstaw zbiór K jako podzbiór M i odpowiedz na pytanie : jaka jest moc zbioru Z zysku wyrażona w liczbach kardynalnych ?

1992 : Drwal sprzedał ciężarówkę tarcicy za 100 dolarów. Koszt produkcji drewna wyniósł 80 dolarów, a zysk drwala 20 dolarów. Zakreśl liczbę 20.

2002 : Ścinając stare piękne i bezcenne drzewa, ekologicznie niezorientowany drwal zarobił 20 dolarów. Co myślisz o takim sposobie na życie ? W podgrupach postarajcie się przygotować teatrzyk przedstawiający, jak czują się leśne ptaszki i dzika zwierzyna.

Dla eksperymentu zamknięto w celach fizyka teoretyka, fizyka doświadczalnego i matematyka. Dano im tylko konserwę, która wystarczy na tydzień, ale nie dano otwieracza. Po tygodniu otwierają celę fizyka doświadczalnego. Straszny syf, cała cela uwalana konserwą, fizyk siedzi najedzony.
-Co pan zrobił?
- Rzucałem konserwą, aż się otworzyła.
Otwierają celę fizyka teoretyka. fizyk siedzi najedzony i zadowolony. Jest czysto, tylko ściany są opisane wzorami.
- Co pan zrobił?
- Policzyłem, pod jakim kątem trzeba ją rzucić, żeby się otworzyła.
Otwierają celę matematyka. Matematyk leży martwy, konserwa jest nie otwarta. Na ścianie tylko jeden mały napis. Zbliżają się i czytają: dany jest walec...

Skąd biorą się dzieci?
dzieci + zapałki = pożar
pożar - zapałki = dzieci

Aksjomat Cole'a: Suma inteligencji na planecie jest stała - liczba ludności rośnie.

Przychodzi logarytm do lekarza, a lekarz mówi: co panu tak wolno rośnie?

Przychodzi zmienna do lekarza, a lekarz mówi: pani tu nie stała.

Przychodzi sinusoida do lekarza, a lekarz mówi: znowu ma pani okres?

Przychodzi jedynka do lekarza, a lekarz mówi: pani nie jest pierwsza.

Przychodzi stożek do lekarza, a lekarz mówi: coś pan taki ścięty?

Przychodzi wielomian do lekarza, a lekarz mówi: uwaga, stopień!

Przychodzi zbiór do lekarza, a lekarz mówi: jest pan skończony!

Przychodzi zbiór pusty do lekarza, a lekarz mówi: następny proszę!

Przychodzi rozkład do lekarza, a lekarz mówi: czy pan jest normalny?

Przychodzi i do lekarza, a lekarz mówi: coś się pani uroiło!

Przychodzi izomorfizm do lekarza, a lekarz mówi: dlaczego ma pan takie trywialne jądro?

Przychodzi funkcja nieciągła do lekarza, a lekarz mówi: co, nikt nie chce pani zróżniczkować?

Przychodzi iloraz do lekarza, a lekarz pyta: a gdzie reszta?

Przychodzi hiperboloida jednopowłokowa do lekarza, a lekarz mówi: co pani taka prostolinijna?

Przychodzi element do lekarza, a lekarz woła: policja!

Przychodzi Cray do lekarki, a lekarka mówi: jest pan dla mnie za szybki!

Przychodzi automat do lekarza, a lekarz mówi: kto pana doprowadził do takiego stanu?

Przychodzi pamięć do lekarza, a lekarz mówi: kto panią tak skasował?

Przychodzi liczba do lekarza, a lekarz mówi: jest pani pierwsza!

Przychodzi ciąg Cauchy’ego do lekarza, a lekarz mówi: proszę się tam z tyłu nie tłoczyć!

Przychodzi wektor do lekarza, a lekarz mówi: kto pana tu skierował?

Przychodzi ciąg Cauchy'ego w przestrzeni zwartej do lekarza, a lekarz mówi : co pan taki ograniczony?

Przychodzi endomorfizm do lekarza, a lekarz mówi : ale ma pan trywialne jądro.

Napisane Nov 11, 2006, 8:29 pm
sprey

sprey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sprey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziadek został sam z wnuczkiem.Drzemie se w pokoju.w drugim szaleje wnuczek.W pewnym momencie przewrócił regał.Huk zbudził dziadka.
-Co się stało!?
-A nic tylko ołówki spadły z biurka
-No proszę a mówią że jestem głuchy

Napisane Nov 12, 2006, 9:07 am
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dlaczego pacjent przed przeszczepem muzgu chce aby przeszczepiono mu muzg blondynki? Bo chce mieć pewność że nie był używany! :P

Wchodzi Jaś do windy a tam schody...

*Napisane Nov 14, 2006, 7:25 pm Ostatnio edytowane Nov 14, 2006, 9:02 pm przez Goralx
kuboloS

kuboloS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuboloS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

... i myśli: po co mi lodówka jak nie umiem tańczyć?? jaki z tego morał?? nie stawiaj roweru obok telewizora!!

przychodi blądynka do kliniki i mówi:
-poprosze coś na porost piersi.
lekarz na to:
-proszę tę maś wsmarowywać sobie w piersi codziennie. jak chce pani żeby urosły niech pani porusza rękami.
po kilku dniach blądynka widzi przystojnego męszczyznę. podchodzi do niego wymachując rękami:
-dzieńdobry-mówi blądynka- czy my sie znamy?
- nie-odpowiada męszczyzna.
-a czy coś nas łączy??
mężczyzna zaczyna rószać nogami.
-tak- mówi- chodzimy do tego samego lekarza.

Napisane Nov 20, 2006, 3:17 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jam jest Ojciec Dyrektor Rydzyk twój, który cię wywiódł na plagi egipskie, wradio głupoli:
1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
2. Nie będzieszodbierał Radia mego bez wpłaty.
3. Pamiętaj aby w dzień święty rentęprzysłać.
4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
5. Nie zagłuszaj.
6. Niecudzosłysz.
7. Nie przestrajaj.
8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na anteniemojej.
9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
10. Ani żadnej kasy, któraJego jest.
Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całejduszy
swojej, z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a RozgłośnięJego jak
siebie sameg

jasiu czemu niebylo twojego taty na zebraniu ?
jasio a kotorego?

pani z religi mowi u kogo niebylo vodki i piwa na komusni nikt niepodnosi reki i nagle jasio podnosi i pani po tobie bym sie niespodziewala a co bylo ? jas SPIRITUS

jasio mowi do ojca twoj ocjec to debil a ojciec jasia twoj tesz !!

Gutek101 umie Flipa:)(na SB)

Napisane Nov 21, 2006, 7:45 pm
fatum

fatum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fatum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-co jest najcięższe do noszenia??
-pusty portfel.

-jaka jest róznica między paszportem a członkiem??
-paszport mozna przedłużyć...

-jak siękochają raki-pyta mame mały Jaś
-nie wiem synku twój tata jest Bykiem...

rozmowiają dwie kobiety:
-jakie ma pani piękne zęby!
-to po mamie.
-i pasowały??

baca onanizuje się stojąco nad Dunajcem
-co robicie baco?-pytają się turysci
-wysyłam dzieci na wakacje nad morze

Napisane Nov 21, 2006, 8:53 pm
phantom666

phantom666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phantom666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szła baba z workiem na plecach, zmeczyla sie i pobiegla ...
albo
przy wejsciu do komory gazowej jeden koles mowi: nie cisnijcie sie tak bo sie udusimy ! hehe :P

Napisane Nov 21, 2006, 9:27 pm Ostatnio edytowane Nov 21, 2006, 9:28 pm przez phantom666
Yasny

Yasny

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Yasny zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

idzie sobie 8letnia dziewczynka przez park noca.
nagle chce sie jej zapalic papierosa,
podchodzi do grupi mężczyzn i pyta czy dadza jej fajka
oni odpowiadaja:damy ci fajka jak zrobisz nam laske.
Dziewczyna juz skonczyla, pewien z mezczyzn gada:
zrobilas nam laske to damy ci ogien za darmo,
facet zapala zapalke plomien rozswietla twarz dziewczynki:
OLA?!, TATA?!

Napisane Nov 22, 2006, 4:14 pm
arktos3

arktos3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arktos3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak można zająć blądynkę na bardzo długo?
Zamknąć ją w okrągłym pokoju i powiedzieć żeby usiadła w kącie.

Blądynka siedzi uchem do kałuży i przechodzień się pyta, co robisz? a ona: słucham bajora!

(Michał Bajor= aktor)

Narysował Jaś na tablicy muchę, pani weszła pacnęła ją i połamała palce. Idzie do ojca Jasia i mówi, że chłopak ma talent. Ojciec na to:
-Ja wiem, że on ma talent. Jak miesiąc temu narysował pizdę na drzwiach, to do tej pory z ch**a drzazgi wyciągam.

Idzie sobie Biały po afryce i spotyka dwóch Murzunów. Jeden z nich pyta:
-Śmierć, czy bugii?
-Niech będzie bugii.
Po czym wyruchali go w d*pe. Idzie dalej, spotyka 20 murzynów. Oni do niego:
-Śmierć czy bugii?
-Hmm... Bugii.
Wyruchali go w d*pe. Idzie dalej i napotyka jakąś wiosę. Wyskakuje 300 murzynów, którzy pytają:
-Śmierc, czy bugii?
Facet myśli, 300 murzynów trochę dużo:
-Niech będzie śmierć!
A murzyni:
-Huraaa śmierć przez bugii!

Napisane Nov 23, 2006, 9:20 pm Ostatnio edytowane Nov 28, 2006, 8:49 pm przez Goralx
soulfly

soulfly

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulfly zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

smażą sie dwa jajka na patelni
jedno mowi : ku*wa  ale gorąco
a drugie : ja pier*ole  gadające jajko!!

Napisane Nov 28, 2006, 8:48 pm
arktos03

arktos03

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arktos03 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trzech kolesi zastanawia się jak rozdzielić miedzy sobą skrzynkę jabłek. Jeden rzucił pomysł, ze będą wymyślać wierszyki, kto wymyśli ten bierze 1 jabłko.
Zaczyna pierwszy:
- "Mickiewicz pisał wiersze, ja biorę jabłko pierwsze"
Drugi mówi:
- "Mickiewicz pisał wiersze długie, ja biorę jabłko drugie"
Trzeci myśli, myśli i mówi:
- "A ch...j wam wszystkim w d...e , ja biorę jabłek cała kupę"

Odpierwiastkuj się ode mnie Ty ilorazie nieparzysty, bo jak Cię przelogarytmuję, to Ci zbiór zębów wyjdzie poza nawias!

10 najsłynniejszych powiedzonek w historii, które zawierały przekleństwo:

1 "Co to kurwa było?" - Burmistrz Hiroszimy
2 "Skąd się wzięli ci wszyscy pieprzeni Indianie?" - Generał Custer (Little Big Horn)
3 "Każdy pieprzony idiota może to zrozumieć!" - Einstein
4 "Ona tak naprawdę wygląda, do kurwy nędzy! " - Picasso
5 "Jak to, kurwa, rozwiązałeś?" - Pitagoras
6 "Co ty chcesz mieć na tym pieprzonym suficie?!" - Michał Anioł
7 "Kurwa, nie przypuszczam żeby teraz spadł deszcz" - Joanna d'Arc
8 "Pierdolona ulewa!" - Noe
9 "Potrzebna mi ta parada jak pieprzona dziura w głowie" - J.F. Kennedy
10 "A kto się kurwa dowie?" - Bill Clinton

Napisane Nov 30, 2006, 8:53 am
kysi

kysi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kysi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaka jest różnica między blondynką a Ferrari? :O
- Ferrari nie pożyczyłbyś byle komu.

Po napadzie janosikowych zbójników, spogląda gazda na zgliszcza chałupy i głośno medytuje: ze mnie łobrabowali - to ich zbójnickie prawo, ze mi chałupę spalili - i to ich zbójnickie prawo, ze ciebie Maryna zgwołcili, to tyz ich zbójnickie prawo - ale ześ ty cholero psy tem dupą rusała - to juz je cyste kurestwo!  :rolleyes:

Wraca dresiarz z Paryża i opowiada swojej żonie, co tam widział:
- Wiesz, Zocha, idę, patrzę, a tu wielki plac! Patrzę na lewo... ochujeć można! Patrzę przed siebie... O rzesz kurde mać! Patrzę na prawo... O ja cię pierdolę...
Zocha zaczyna płakać... Dres pyta:
- Zocha, co Ci sie stało?
Ta odpowiada:
- O Boże, jak tam musi być pięknie. B)

*Napisane Dec 2, 2006, 7:44 pm
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten kawał jest strasznie stary, pamiętam go jeszcze z przedszkola :P :P:
Przychodzi batman do mięsnego i mówi:
- Poproszę pół kilo kiełbasy.
- nie ma - mówi sprzedawczyni
Na drugi dzień sytuacja się powtarza, a kiełbasy dalej nie ma. W końcu na 3 dzień przychodzi batman:
- Pół kilo kiełbasyyyyyy - mocno osłabionym głosem, widać mu wszystkie żebra.
- nie ma - odpowiada sprzedawczyni
- Dawaj tą kiełbasę bo j**ne na zawał!! :P :P :P

a ten jest najbardziej mega, jak go usłyszałem to nie mogłem dojść do siebie :P :P:

Pewnego dnia czerwony kapturek postanowił odwiedzić babcię. Idzie sobie, aż ty nagle wilk skumał gdzie idzie i był w domu pierwszy, opier&olił babkę, przebrał się i czeka na kaptura. W pewnym momencie zaczął go mocno boleć brzuch. Przychodzi kapturek i pełna ciekawości pyta:
- babciu czemu masz takie czerwone uszy??
- wiesz, chora jestem
- babciu czemu wzdychasz cały czas??
- bo brzuch mnie boli
- babciu, pokaz co tam masz!
- niee!
- babciu czemu masz takie przekrwione oczy??
- NIE WIDZISZ ŻE SRAM??

hahahahahaha, on jest najlepszy

Napisane Dec 7, 2006, 3:34 pm
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio spodobały mi sie kawały o zydach (nic do nich nie amm ale kawały mnie smiesza)

Pani na lekcji zadaje dziecia na lekcji zadanie zeby spytali sie dziatków co robili podczas wojny..
na drugi dzien pani pyta sie jednego czego sie dowiedział on odpowiada "moj dziadek słuzył w SS" a pani do niego ze nie ładnie i ze dostał kape..
kieruje to samo pytanie do drugiego a ten odpowiada "a mój w Hitler Jungen" i pani zareagowała tak samo i pyta sie jasia a jasio dumnie odpowiada " a mój w AK"
pani na to "bardzo dobrze jasiu masz 5 a powiedz jeszcz3e dziecia co to znaczy skrót AK a jasio "Ausfitz Komando"

Ulubiona piosenka zydów??
- A my tak łatwopalni

hans przychodzi do zydów i mówi: " ale wy smierdzicie poszlibyscie sie umyc!
a zyd"nie bo ty puscisz gaz zamiast wody"
a hans " nie tym razem obiecuje ze bedzie woda"
no to zydzi sie zgodzili
z napieciem patrza sie na prysznice i gdy zaczyna leciec woda wszystcy sie ciesza ale mały zydek płacze, reszta pyta sie go dlaczego sie nie cieszy a on " BO TU KUR** NIE MA ODPŁYWU"

Napisane Dec 7, 2006, 10:12 pm
zuzula

zuzula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zuzula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dialog pomiędzy mężem i żoną po przypadkowym zobaczeniu na kablówce gorącej sceny erotycznej:
On: Dlaczego nigdy nie robimy tego w taki sposób?
Ona: Oszalałeś? Wiesz ile im za to płacą?

*Napisane Dec 8, 2006, 10:34 am
pietersk8

pietersk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pietersk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kruliczek w lesie podbiega do lisa który właśnie chciał odpalić blunta:
-lisku zostaw to guwno chodź lepiej ze mną pobiegać po lesie
więc biegnie sobie kruliczek z liskiem i spotykają zajączka który chce sobie dać w żyłe, kruliczekk mówi:
zostaw zajączku to guwno chodź sobie lepiej pobiegamy po lesie
więc biegnie dalej kruliczek zajączek i lisek, spotykają niedźwiedzia który ma zamiar palić crack kruliczek mówi
-zostaw niedźwiadku to guwno chodź pobiegasz z nami
a niedźwiadek na to złapał kruliczka i kopnął go w dupe tak że ten dość dalego odleciał, lisek pyta sie:
-czemu to zrobiłeś niedźwiadku, on przecież chciał dobrze!!
a niedźwiedz na to
-daj ty mi spokuj wczoraj cały dzień biegałem z naspeedowanym kruliczkiem po lesie!!!!

Napisane Dec 14, 2006, 8:31 pm
skaTe93

skaTe93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skaTe93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przypomniał mi się jeszcze jeden
hahahahah :P

Siedzą dwie muchy przy gównie
Jedna se pierdła
A druga mówi:
- Nie przy obiedzie!-

hahahahahahahahah lool:P

śmiesznie.. :cyclops:

*Napisane Dec 15, 2006, 10:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja