Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Chris Ridgeway

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Chris Ridgeway
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie pojmuje, jakim cudem na anderze nigdy nie bylo tematu ani nawet wzmianki o gosciu, ktory na lajcie klei 720 flipa :O
Wie ktos cos o nim? Ja sie o jego istnieniu dowiedzialem doslownie przed chwila....

Napisane Oct 13, 2006, 4:10 pm Ostatnio edytowane Oct 13, 2006, 4:11 pm przez Paffcio90
Kani92

Kani92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kani92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:

Nie pojmuje, jakim cudem na anderze nigdy nie bylo tematu ani nawet wzmianki o gosciu, ktory na lajcie klei 720 flipa :O

Miotacz :O
Cytuj:

Wie ktos cos o nim?

Nie...

Cytuj:
Ja sie o jego istnieniu dowiedzialem doslownie przed chwila....

Ja sie dowiedziałam od ciebie :P

Napisane Oct 13, 2006, 4:16 pm Ostatnio edytowane Oct 13, 2006, 4:18 pm przez Kani92
Kowal411

Kowal411

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kowal411 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

OMFG 720 flip, wogule gostek wymiata

Napisane Oct 13, 2006, 4:21 pm
dex93

dex93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej skoro nie pojmujesz jak nie moglo byc takiego tematu, a sam sie dowiedziales przed chwila o ni, to wspolczuje. koles ladnie kata

Napisane Oct 13, 2006, 4:24 pm
Paffcio90

Paffcio90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Paffcio90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dex93 powiedział(a):
ej skoro nie pojmujesz jak nie moglo byc takiego tematu, a sam sie dowiedziales przed chwila o ni, to wspolczuje. koles ladnie kata

Ale masz problemy... Zazwyczaj osoby tak zajebiscie jezdzace sa znane, a na anderze jest wiele tematow o znanych skaterach... Skoro ten koles przezajebiscie jezdzi, to powinien byc mega znany, a z tego co widze nie jest znany prawie w ogole, z tego wynika moje zdziwienie... Mam nadzieje, ze nie jest to dla Ciebie zbyt skomplikowane?

edit: Ravenrox... czy mi sie wydaje, czy ty mnie obrazasz? :P

Napisane Oct 13, 2006, 4:28 pm Ostatnio edytowane Oct 13, 2006, 10:36 pm przez Paffcio90
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dex93 powiedział(a):
co za ...........

Gościu ładnie zamiata, 720 flip i darkslide' y rządzą :D.

Pozdro dla pana z filmu i "paffciadzięwięćdych".

Napisane Oct 13, 2006, 7:23 pm
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no gość wymiata na luzie 720flipy i inne ...

Napisane Oct 14, 2006, 4:04 pm
pietras14

pietras14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pietras14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie sie darkslidy podobały i te flipy zrąbiste B)

Napisane Oct 14, 2006, 4:59 pm Ostatnio edytowane Oct 14, 2006, 4:59 pm przez pietras14
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co za dziki typek mnie zatkalo o panie !! :)

Napisane Oct 14, 2006, 5:21 pm
lplukasz1

lplukasz1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lplukasz1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:stare: :O nie wiem co napisać, pierwszy raz widziałem 720 flip'a ... :O a zobaczcie to !! i tu jakby nie działało

*Napisane Oct 14, 2006, 6:35 pm Ostatnio edytowane Oct 14, 2006, 6:44 pm przez lplukasz1
SkindzieL

SkindzieL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkindzieL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm mała poprawka.. 720 double flip ;). Pierwszy raz widziałem ten trick w wykonaniu Mullena z niskish schodów...
Koleś wymiata, musiał dłuugo trenować.

Napisane Oct 14, 2006, 6:44 pm
2Massey

2Massey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2Massey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ej, pozwoliłem mój filmik dawać do internetu? Paff, jak mogłeś :<.
Ale z drugiej strony, nieźle wymiatam nie?

@Edit, ale tak na poważnie, to 720 flip nie jest chyba taki baardzo trudny. U mnie w rasta city, jest człowiek który zrobił nollie 540 flipa i jest koleś który normalnie robi 5-4 flipa. Nie kwestionuję, że 720 flip nie jest trudny, bo na pewno jest, ale czy taki naj trudniejszy?

Napisane Feb 14, 2007, 11:35 am Ostatnio edytowane Feb 17, 2007, 2:37 pm przez 2Massey
PanPiotr

PanPiotr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PanPiotr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no no, umiejętności to nie można mu odmówić :)

Napisane Apr 6, 2009, 9:29 pm
saam

saam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to saam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nieźle pocina chłopak

Napisane Apr 6, 2009, 9:36 pm
Zi0z

Zi0z

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zi0z zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wow koleś katuje a filmik gdzieś już widziałem i wydaje mi się że to 720 double flip miazga

Napisane Jul 5, 2009, 5:00 pm
RubiSzubert

RubiSzubert

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RubiSzubert zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pro nad prosami  :cyclops:

Napisane Jul 5, 2009, 8:58 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja