Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Soundtracki

Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Soundtracki, nowe zasady
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak już pewnie zauważyliście znikają / zniknęły tematy z pytaniami o soundtracki. Tak jest moi drodzy. Postanowiłem zrobić tu wreszcie porządek. Sami jak się zastanowicie dojdziecie do wniosku, że to jest dział " Filmy SV ", a nie " Muzyka SV ". Od tej pory nie zakładacie tematów z pytaniami o soudntracki ( tzn. możecie to robić, ale spodziewajcie się natychmiastowego wywalenia tematu i " nagród specjalnych " ). Można je bez trudu znaleźć w internecie więc nie ma sensu nie potrzebnie obciążać serwer.

>>TUTAJ<<  Macie wszystko co potrzeba.

Nie prosić, nie błagać decyzja jest nieodwołalna !

Dziękuję za uwagę i bawcie się grzecznie ;)

Napisane Oct 14, 2006, 5:44 pm Ostatnio edytowane Dec 3, 2006, 6:22 pm przez tomeckc
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta strona jest troche aktualniejsza :P

Napisane Oct 14, 2006, 5:47 pm
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mam inna technike:P jak chce np soundtracka z zero-new blood to wpisuje TU zero- new blood soundtrack    i po klopocie^^

Napisane Oct 14, 2006, 5:48 pm
Miza16

Miza16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miza16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A jeżeli chcecie muzykę z jakiegoś polskiego filmu to napiszcie maila do autora...

Napisane Oct 16, 2006, 8:56 am
Pegboy

Pegboy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pegboy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NO I JESZCZE
Tutaj

Napisane Nov 11, 2006, 12:34 pm Ostatnio edytowane Nov 11, 2006, 12:35 pm przez Pegboy
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No i świetnie. Podaliście jeszcze kilka innych stronek i... postanowiłem zmienić troszeczkę zasady i poniekąd pójść Wam na rękę.

O tej pory jeśli soundtrack, którego poszukujecie nie znajduje się na jednej z podanych wyżej stron piszecie do mnie pm, maila czy też na gg.
Zastanowimy się wspólnie i jeśli faktycznie czegoś na tych stronkach nie będzie dostaniecie pozwolenie na założenie tematu z pytanie o dany soundtrack. Jeśli otrzymacie odpowiedź temat będę wyrzucał, ale także zapisywał sobie spis piosenek z danego filmu, aby w razie powtórzenia się sytuacji od razu udzielać informacji. Zobaczymy jak to się sprawdzi w praktyce. Na razie niech tak będzie. Temat zamknę, bo wszystko co powinno zostało już powiedziane. W razie pytań zapraszam na pm.

Napisane Dec 13, 2006, 4:46 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Jako, iż jestem kanalią odwołuję to co napisane w poprzednim poście :evil:

Nie zrozumieliście idei. Piszecie do mnie z żądaniami o dany soundtrack nawet nie sprawdzając podanych stron. A w google też wszystko jest tylko trzeba czasem poszukać trochę dalej niż na trzeciej stronie.

Tak więc róbcie sobie te tematy o soundtrackach do woli. Żebym tylko nie widział sytuacji typu: "Zakładam taki temat, bo nie ma"

Takie coś będę nagradzał specjalnie. Nie muszę chyba mówić, że tematy zakładamy tylko wtedy gdy soundtracków nie ma na tych stronach. Na przykład jeśli chodzi o INFO #12, Garaż #3, produkcje lokalne itp. temat jest jak najbardziej mile widziany. Natomiast w przypadku gdy ktoś założy temat: "Poszukuje soundtracku z Almosta 3" To temat zostanie wyrzucony, a autor ukarany.

Wszystko jasne? Świetnie. Cieszę się, a temat zostawię na jakiś czas otwarty, abyście mogli się z tym zaznajomić. Będziemy tu również rozstrzygać wszystkie niejasności co do "nowej poprawki" ;)

Napisane Mar 3, 2007, 10:14 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja