Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » warm up

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
warm up
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Już można zassać warm up :)
sprawdźcie pierwszy news od góry:
klik
albo:
klik 2

Edit wabahaba :: URL  :chair:

*Napisane Oct 15, 2006, 1:30 pm Ostatnio edytowane Oct 15, 2006, 1:34 pm przez wabahaba
wariatka

wariatka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wariatka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogólnie filmik zajebioza, ale totalną podjare mam przy freeskiing (Marek Doniec-ten to ma powera huh) ołł yeah!  :P  a poza tym mjuzik jest fajny i ciekawiej sie ogląda niż cześć snowboardową, w której czegoś mi brakuje, ale nie umiem sprecyzować czego..., a tak to bigbig respekciol!  ;)

Napisane Oct 16, 2006, 11:58 pm Ostatnio edytowane Oct 17, 2006, 12:02 am przez wariatka
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na freeski nie miałem jeszcze czasu, ale w wersji snb. dzwięk jest raczej kipeksi )przynajmniej mi sie tak wydaje :))

Napisane Oct 18, 2006, 8:19 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny film ale czegos mi brakuje. Chciałbym taki 720 kleić :D Muza ok i ogólnie fajnie sie oglada

Edit: Jednak zajawkaaaaaaaaaa. Oglądnałem 4 razy i stwierdziłem że jednak zajebiste. Bede tak jezdził za 5 lat

Napisane Oct 21, 2006, 7:19 pm Ostatnio edytowane Oct 24, 2006, 9:01 pm przez wabahaba
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogladnalem teaser. po tym sadze ze bedzie mega kozacko. poziom polski jest huuuuuugggeeee! nie mamy sie czego wstydzic. obecnie sciagam obie części z meptv.net

edit: juz ogladnalem. zajawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! :w000t:

Napisane Oct 24, 2006, 3:58 pm Ostatnio edytowane Oct 24, 2006, 5:27 pm przez Wojtass
rasky

rasky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rasky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oba Warm Up'y są kozackie. Dobre Tricki , Klimat mi odpowiadal ogolnie spoko produkcja.Pozdro ^^)

Napisane Nov 7, 2006, 7:57 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak by ktoś miał soundtracki w Warm Up`a to z łaski swojej prosze na PMa albo najlepiej tutaj napisac :) PoZdRo

Napisane Nov 20, 2006, 2:38 pm
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ekstra :)... zwałszcza snowboarding bo freesking mnie nie kreci :] ale swietnie zrobiony film

Napisane Nov 20, 2006, 3:15 pm
Jedi38

Jedi38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

super filmik,tylko szkoda że jest Fresski a nie tylko snowboard ale i tak Wyrobisty jest

Napisane Dec 27, 2006, 12:54 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja