Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Gry

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gry
RolekK2

RolekK2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RolekK2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema,
napisalem ten temat bo dreczy mnie jedno pytanie.
Czy znacie moze jakies gry o tematyce "rolkowej" ?
A dokladniej chodzi mi o jazde agresywna na rolkach.

Prosze o odpowiedz.

*Napisane Jun 30, 2005, 11:18 am
lszczecin

lszczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lszczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sam bym se pogał w taką grę ale niewiem czy jest na kompa
Wiem że jest na jakomś tam konsole tylko nie pamiętam jaką

Napisane Jun 30, 2005, 1:16 pm
RolekK2

RolekK2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RolekK2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja slyszalem ze sa na PS2 i na Xboxa a na kompa to tez tak z 5 miechow temu w hyperze bylo o jakiejs produkcji na kompa ale zapomnialem nazwy :(  cos tam Rollerblaiding jakos tak.. ale popytam moze sie dowiem

Napisane Jun 30, 2005, 1:41 pm
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Handgrenades zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rolling, na PS2. Niezła grafika, kozakcie plansze, dobrze wykonane tricki... nic dodac, nic ujac, ciupie w to sobie. Na PC chyba nia ma nic takiego...

Napisane Jul 1, 2005, 11:49 am
RolekK2

RolekK2

Member
Wyświetl posty

FU** ! szkoda ze nie ma na kompa ja bym se bardzo chcial pograc w taka gierke

Napisane Jul 1, 2005, 8:45 pm
benben

benben

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to benben zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

UUUUUUUUUU ale bym se pograł !! Sam się kumpli pytam czy jest jakaś taka gra !! :P

Napisane Aug 8, 2005, 11:58 am
Dabman

Dabman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dabman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aggressive In-line - PS2/GC/XBOX
Rolling - PS2/XBOX
Jet Set Radio ( Jet Grind Radio ) - Dreamcast
Jet Set Radio Future - XBOX

ale itak Jet Set Radio no i moze chociaz juz gorzej Jet Set Radio Future wymiataja... mimo iz arcade to najleprze gry stwozone na rolkach :)

Napisane Aug 13, 2005, 11:59 pm
skaterka91

skaterka91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skaterka91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Własnie też bym sama chciała pograć:

Napisane Aug 28, 2005, 11:07 pm
Vardes

Vardes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Vardes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dabman powiedział(a):
Aggressive In-line - PS2/GC/XBOX
Rolling - PS2/XBOX
Jet Set Radio ( Jet Grind Radio ) - Dreamcast
Jet Set Radio Future - XBOX

ale itak Jet Set Radio no i moze chociaz juz gorzej Jet Set Radio Future wymiataja... mimo iz arcade to najleprze gry stwozone na rolkach :)

aggresive inline i jet set radio jest też na gba, i mam obydwie. a z konsolowych to aggresive inline, i może niedługo rolling (co do tych na gba, to moge przesłać,a maile podawajcie w księdz gości  :P , bo inaczej nie prześle). a pozatym, ściągnijcie se agresive inline z torrentów i na emulatorku śmigajcie komputerowi maniacy :P

Napisane Sep 3, 2005, 4:39 pm
silver89

silver89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to silver89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajnie  tylko glownie gry so o rowerkach typo mhpbx lub dechy typu th lub thug ale to bzdety :D mozna by jakos konkretno dac

Napisane Sep 3, 2005, 7:30 pm
Macix

Macix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Macix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z chęcią pograł bym se w taką grę ale szkoda że takiej nie ma :( :(

Napisane Sep 5, 2005, 9:10 pm
DearD

DearD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DearD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oj Chyba każydy kto jeździ wyczynowo już od dłuższgo czasu i jest zafascynowany jazdą agresywną na rolkach to chciałby mieć taką grę:) Ja Również :rolleyes:

Napisane Sep 9, 2005, 5:07 pm
DSKlublin

DSKlublin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DSKlublin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

noo przydała by sie taka gr a ;d

Napisane Sep 16, 2005, 5:16 pm
zdybson

zdybson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wole posmigac na rolkach niz grac w jakies gry. ale to jest dobra koncepcja na deszcze :)

Napisane Oct 17, 2005, 5:24 pm
Grzybo

Grzybo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grzybo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powinni zrobic wkoncu jakas gre na PC :/

*Napisane Nov 18, 2005, 11:15 pm
Handgrenades

Handgrenades

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Handgrenades zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rolling był super- na licencji, dobre plansze itd. Nikt nie słyszał o drugiej części prawda?? Szkoda, jak by wyszła na kompa był by naczes... a ja słyszałem od kolegi ze jest podobno tylko demo rollinga na kompie- pełna werjsa nie wyszła... szkoda :(

Napisane Nov 19, 2005, 11:44 am
Grzybo

Grzybo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grzybo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TTAAA GDZIE JEST DEMO XD ??

Napisane Jan 18, 2006, 11:52 pm
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No włąsinie ja msuze to miec bo ostatnio pogoda nie sprzyja umnie w miescie :P najlepiej podajcie linka :P

*Napisane May 27, 2006, 11:20 am
RollerSk8

RollerSk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RollerSk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są jakies emulatorki PS2 na computer? Mialem kiedys emulator PSX - Bloom. Istnieje cos podobnego pod Play Station 2?

Napisane May 27, 2006, 2:15 pm Ostatnio edytowane May 27, 2006, 2:16 pm przez RollerSk8
maytek

maytek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maytek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tamto to byl Bleem! A pod PS2 jest PCSX2, ale wiekszosc gier i tak nie dziala.

Napisane May 27, 2006, 3:11 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja