Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Gry

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gry
RolekK2

RolekK2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RolekK2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema,
napisalem ten temat bo dreczy mnie jedno pytanie.
Czy znacie moze jakies gry o tematyce "rolkowej" ?
A dokladniej chodzi mi o jazde agresywna na rolkach.

Prosze o odpowiedz.

*Napisane Jun 30, 2005, 11:18 am
greku

greku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to greku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja widzialem na GBA na necie musisz sciagnac gre i potem sumulator GBA i grasz jak by na GBA :D :P :P B)

*Napisane May 28, 2006, 11:50 am
Mientki14

Mientki14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mientki14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej mam prosbie... jak juz widzieliscie to w niecie i sobie sciagneliscie ta gra i emulator... Plzz powiedzicie z jakiej stronki... bo ja szukalem i nie moglem znales

Pozdro

Napisane May 28, 2006, 4:57 pm
CineczQ

CineczQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CineczQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Znalazłem gra  do sciagniecia wszystko fajne tylko ze na XBOX ;/ ma ktos moze linka na emulator?? POMUŻCIE chetnie bym sobie pograł w ta gierke ,,Jet Set Radio Future"

Napisane May 28, 2006, 5:01 pm
Eyeball20

Eyeball20

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Eyeball20 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak jest deszcz to jako szczęśliwy posiadacz DC katuje Jet Set Radio  B) Lubie temu policjantowi grafa na kurtce robić  :cyclops: :cyclops: :cyclops:

*Napisane Jun 4, 2006, 2:14 pm
Tim93

Tim93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tim93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trochę szkoda tegoże nie wyszła zadna gra dot. IN LINE SK8ING'U, może będzie trzeba przeżucić się na PS2, albo na PS3? :rolleyes:

Napisane Sep 14, 2006, 7:14 pm
NowaczeQ

NowaczeQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NowaczeQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

www.rollerbladegame.com
masz zagraj sobie we flashu

Napisane Dec 15, 2006, 8:13 pm
Pablofon

Pablofon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pablofon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdybson powiedział(a):
ale to jest dobra koncepcja na deszcze :)
No wlasnie i na nudne zimowe wieczory ;]

Napisane Dec 15, 2006, 8:24 pm
Danko94

Danko94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Danko94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NowaczeQ powiedział(a):
www.rollerbladegame.com
masz zagraj sobie we flashu

hehe ... fajne nawet xP ;)

Napisane Jun 17, 2007, 3:53 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Osobiście polecam gre Agressive Inline, ale niestety jest tylko na PS2, x-Boxa, GC, GB Advance.

Napisane Jun 19, 2007, 9:22 pm Ostatnio edytowane Oct 21, 2007, 8:44 pm przez Kasper69
Piotrek18

Piotrek18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piotrek18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film -  youtube.com

film przedstawia gre o agresywnej jezdzie na rolkach. Moze ma ktos ta gre?

a bym zapomniał gra nazywa sie ROLLING i jest na ps2 i xbox'a :'(

Napisane Jun 22, 2007, 3:23 pm Ostatnio edytowane Jun 22, 2007, 3:50 pm przez Piotrek18
maka111

maka111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maka111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FAjnie by było jakby była taka gra na PC

Napisane Jul 25, 2007, 11:48 pm
fifi828

fifi828

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fifi828 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bede płakał ja chce taka gre na pc

Napisane Jul 27, 2007, 10:26 am
StOkLoS93

StOkLoS93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to StOkLoS93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomekas powiedział(a):
rollerblading X200-wersia na pc
1,4GB

edit:  w tej we wlashu miałem 58m
na agresiwach

A ja 111,1 m :p
A co do teamtu. Jezdze na desce ale chetnie bym zagral w gre "rolkowa":)

Napisane Jul 27, 2007, 10:13 pm
czareq94

czareq94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czareq94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja znam gierke ale w niej też można na desce i na rowerku popylac espn extreme sie nazywa

Napisane Jul 31, 2007, 11:13 am
fatP111

fatP111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fatP111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po grajcie sę w Tonego Hawka american westland a nie ale rolki też mmogą być B)

Napisane Aug 1, 2007, 7:32 pm
Lordwieron

Lordwieron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lordwieron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chyba kupie konsolę, bo więcej frajdy daje patrzenie się na triki wykonywane sterowaną postacią(z resztą poznaje się nazwy, których nie zamierzam się uczyć) niż przez typów na filmach

Napisane Aug 2, 2007, 9:42 am
piesso

piesso

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piesso zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hej a ten agressive inline jak jest na game cube. To powiedzcie dobra grafa i czy prawdziwe nazwiska.
Jak tak to gacka sobie kupie

Napisane Oct 19, 2007, 12:41 pm
Rradar

Rradar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rradar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tomekas powiedział(a):
rollerblading X200-wersia na pc
1,4GB

edit:  w tej we wlashu miałem 58m
na agresiwach

skąd ściągnąć albo gdzie kupić tą grę?

Napisane Oct 19, 2007, 8:02 pm Ostatnio edytowane Oct 19, 2007, 10:11 pm przez Rradar
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie jak jest wersja na PC to niech ktoś powie skąd można ją sciągnac jak wie..

Napisane Oct 20, 2007, 5:39 pm
BiedronaxD

BiedronaxD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BiedronaxD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja kiedys mialem na kompie jakas rolkowa :) Ale niestety nazwy nie pamietam ;P

Napisane Oct 20, 2007, 10:01 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja