Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Majewski vs Wojewódzki

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Majewski vs Wojewódzki, kogo wolicie ???
Daniello_22

Daniello_22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniello_22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mówcie które z nich bardziej lubicie i dlaczego ???

ja osobiście zdecydowanie jestem za Szymusiem :P:D

Edit wabahaba :: Odsyłam do szkoły - ortografia .....

Napisane Oct 17, 2006, 6:50 pm Ostatnio edytowane Oct 17, 2006, 7:06 pm przez wabahaba
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No więc zdecydowanie Szymon Majewski, jest on śmieszny a nie wulgarny i wyuzdany w przeciwieństwie do Wojewódzkiego. Kiedys Wojewódzki mnie śmieszył lecz z czasem zrobił sie strasznie chamski i wulgarny. Taka jest moja opinia B)

Napisane Oct 17, 2006, 6:58 pm
choomik

choomik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to choomik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha Majewski myśli że jest śmieszny, ale coś mu nie wychodzi, pozatym robi gówno a nie program. Wojewódzki jest dużo lepszy

Napisane Oct 17, 2006, 7:03 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zmien nazwe tematu bo ten blad w nazwisku Kuby razi max...
Ja lubie ich tak samo, Kuba jest mi blizszy bo mamy bardzo podobne charaktery a Szymon rozwala mnie humorem ktory prezentuje w swoim show...

Napisane Oct 17, 2006, 7:03 pm
Jocan

Jocan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jocan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szymon wymiata ;] Wogóle ten program wyszedł mu niezły ;] Ogólnie to leprzy jest Szymon!  ^^) ^^)

Napisane Oct 17, 2006, 7:06 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szczerze to Majewski i Wojewódzki to zupełnie inni ludzie. Wojewódzki opiera sie na inteligencji i dalogu w formie humorystycznej a Majewski to totalna abstrakcja i wygłupy na maxa. I to i to dobre ale bliższy mi jest Wojewódzki bo nie wszysktkie dowcipy Majewskiego mnie biorą

Napisane Oct 17, 2006, 7:07 pm
Rojek

Rojek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rojek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Majewski oczywiście ;)  kozak jest, a Wojewódzki dziwny koleś  :P

Napisane Oct 17, 2006, 7:10 pm
dex93

dex93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wojewodzki moze i jest inteligentny, czasem fajne ma programy, ale jest chamski i czasem to mnie wkurza, a majewski ma bardziej humor typu ' o haha banan HAHAHAH'

Napisane Oct 17, 2006, 7:14 pm
nata666

nata666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nata666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdecydowanie Wojewódzki.

niezle jedzie po wszystkich i swietnie ironizuje a do tego robi sobie jaja^^,

zarabisty jest

Napisane Oct 17, 2006, 7:15 pm Ostatnio edytowane Oct 17, 2006, 7:18 pm przez nata666
CSA

CSA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CSA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta wojewodzki wylgarny hamski nie nawidze go razem z mucha
<<<<<<<<<<<<<<<<<<SZYMUS RULEZ>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
PZdR

Napisane Oct 17, 2006, 7:19 pm
vr0na

vr0na

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to vr0na zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wole Wojewódzkiego fajniej sie z nim wódke pije.

Wszyscy w Wojewódzkim widzą staruszka który na siłe sie lansuje hamstwem itp. Zauważcie że jest świetny w  tym co robi. W programach/wywiadach gościom zadaje pytania których normalnie nie spotkacie w cosmopolitan czy w rozmowach w toku. Potrafi rozmowce sprowokowac do dyskusji. Jest doważny nie boi sie poruszać pewnych tematów, wyraża swoje zdanie, nie liże dupy swoim gościom. Czy jest hamski? Ma specyficzne poczucie humoru i mówi to co myśli, proste. Poza tym lansuje młodych i zdolnych artystów.
Natomiast pan Majewski ma fajny program, swietny satyryk, ma pomysl na siebie.

Żadnego bym nie wywyższała:P Każdy ma to 'coś'.

Napisane Oct 17, 2006, 7:19 pm
nata666

nata666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nata666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak i zaraz z tego chamstwa zrobi sie tu wielki offtop xD

Napisane Oct 17, 2006, 7:21 pm
danielgst

danielgst

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danielgst zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wojewódzki sie nie robi wariatem...wie co,z kim i o czym gadać...Majewski to moim zdaniem pajac a te jego niby "rozmowy w toku" sa głupie jak cała reszta jego show:P

Napisane Oct 17, 2006, 7:28 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wabahaba powiedział(a):
Szczerze to Majewski i Wojewódzki to zupełnie inni ludzie. Wojewódzki opiera sie na inteligencji i dalogu w formie humorystycznej a Majewski to totalna abstrakcja i wygłupy na maxa. I to i to dobre ale bliższy mi jest Wojewódzki bo nie wszysktkie dowcipy Majewskiego mnie biorą

Dokładnie takie samo jest moje zdanie.
Zupełnie inni ludzie, ale ja znacznmie wole inteligentny, ironiczny, cyniczny humor niż tzw. głupi. Dlatego tu bardziej odpowiada mi postać Kuby!
W  ogóle to ja go kocham.. podziwiam i w ogóle.. Tylko szkoda, ze sie przeniosł do tvnu, bo u siebie w pokoju mam tylko polsat, a u moich rodzicow nie lubie oglądać Kubusia, gdyż oni go nie lubią... :stare:

Napisane Oct 17, 2006, 7:29 pm Ostatnio edytowane Oct 17, 2006, 7:33 pm przez Goralx
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie sadze zeby tutaj mozna bylo ich porownywac bo oni robia calkiem inne szoł z jednej kuba jest lepszy a z drugiej szymus wymiata

Napisane Oct 17, 2006, 7:30 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to pogadajmy o charakterach obu panow, Majewski to typowy satyryk potrafiacy wysmiac znanych ludzi bez obawy o konsekwnecje, Kuba porusza trudne tematy, nie raz ciezkie dla niekotrych gosci, jest szczery, nie bawi sie w pierdolenie o dupie maryny tylko prosto z mostu mowi co mysli, za to go cenie ze potrafi sie pokazac w dzisiejszym siwecie gdzie udzia wciaz zyja jak w komunie gdzie bali sie mowic cokolwiek tym bardziej w obecnosci mediow, pozdro dla Kuby i tych ktorzy go szanuja...

Napisane Oct 17, 2006, 7:31 pm
Bart-ek

Bart-ek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bart-ek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdecydowanie Wojewódzki. Widac ze niektore rzeczy Majewskiego sa na siłe.

Napisane Oct 17, 2006, 8:19 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem dlaczego tych dwoch panów jest notorycznie ze soba porownywanych. no ale tak czy inaczej ja jestem zdecydowanie za Kubą Wojewódzkim. Szymon Majewski to nic innego jak program nakierowany TYLKO humorystycznie. Wszystko tam sprowadza się do żartu, o powadze nie mam mowy. U Kuby natomiast wszystkie żarty czasem wplatane sa w inteligentne rozmowy. A ja zdecydowanie bardziej wole słuchac inteligentnych wywodów Kuby, z nutką humoru i przy okazji dowiedzieć się czegoś ciekawego o życiu kulturalnym, niż spędzic godzine przed telewizorem słuchając parodii Szymona Majewskiego

Napisane Oct 17, 2006, 8:19 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zdecydowanie wojewódzki... majewski tylko mówi to co mu napisali i prowadzi zwyky program rozrywkowy a wojewódzki to co innego :) nie powinno ich się porównywać bo to dwa inne światy

Napisane Oct 17, 2006, 8:29 pm
McCvir

McCvir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kuba Wojewódzki był pierwszy - najpierw był w idolu, a teraz ma własny program. A to ze mówi to co myśli, a niekazdemu ta prawda się podoba to jest jak jest. Gdyby zresztą niemiał takiego temperamętu i charakteru to tez niebylby tak znany jak jest teraz, sami pomyślcie...na tym polega jego sława. a co do Szymona Majewskiego to tez do niego nic niemam, ale wydaje mi sie ze troche jest takjakby podróbą Kuby. ale tez ma fajny program :P

Napisane Oct 17, 2006, 8:29 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja