Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Jazda w zime

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jazda w zime
Ivor

Ivor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ivor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WITAM mam pytanie gdzie jeżdzicie w zime(albo kiedy pada czy cos w tym stylu) na desce w swoich miastach. Najlepiej jakbyscie pisali w jakim miescie i dokladnie gdzie, to inni skaterzy beda mogli tam pośmigać.
Jeśli ten temat był to sorry ale ja takiego znależć niemogłem

Napisane Oct 18, 2006, 12:24 pm Ostatnio edytowane Oct 18, 2006, 12:26 pm przez Ivor
diablo16

diablo16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to diablo16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hm ... zalezy ... jak jest tak -5 stopni i na lidlu sniego jest malo tzn jest odgarniety i ladnie posprzatane to sie posmiga ... czasami sie smigalo pod biedronka ale wyganiaja z tamtad ... no i w ostateczonsci po tunelem na stacji pkp :P hehe ... a tak to nie ma zabardzo gdzie u mnie w miescie smigac w zime ...

Napisane Oct 18, 2006, 2:32 pm
4kosa4

4kosa4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 4kosa4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja mieszkam w Lubinie i powiem wam ze jak pada deszcze albo snieg to niema gdzie smigac.

Napisane Oct 18, 2006, 2:37 pm
Holladenia

Holladenia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Holladenia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spot w Stargardzie Szczecińskim niedaleko Szczecina smigamy tam zawsze w zime bo to nasz jedyny kryty spot z kozka nawierznia zdjecie jest z przed 2 lat jedyne co sie zmienia to z roku na rok inne przeszkody...
http://img175.imageshack.us/img175/6108/imag0011bu2.th.jpg

Napisane Oct 18, 2006, 2:37 pm
ptaszek8

ptaszek8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ptaszek8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeeny znowy przyjdzie bałwany lepic nie ma gdzie jeżdzić w zime u nas w miescie holera
:(  dostaje szalu  czasem jak ładna pogoda i caly dzień nie pada to odkuże snieg i jeżdze na flacie a tak o lipa i kupa razem wzięte poprostu gówno  :(

Napisane Oct 18, 2006, 8:04 pm
edzio

edzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to edzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o wlasnie niech ktos powie gdzie mozna jezdzic w zabrzugliwicach???? bo wlasnie nie wiem gdzie mogl bym jezdizc w ta zime

Napisane Oct 18, 2006, 8:09 pm
Adik93

Adik93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adik93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

we wrocku będzie ten nowy skatepark a jak niebęde mógł tam pojechać to zodtaj garaż na somochód wiecie 4 m na 2 m ale zajawka wiecie ^^)

Napisane Oct 18, 2006, 9:00 pm
Miza16

Miza16

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miza16 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czapka, 2 bluzy, 2 pary spodni, grube skarpety i idziemy pod supermarkety(Ikea, decathlon) bo tam są najlepsze spoty i mega kostka-gładziutka jak nie wiem. Ewentualnie jeszcze park bródnowski, jutrzenka, BC i garaże pod blokami mojgo kumpla ;)

Napisane Oct 19, 2006, 9:07 am
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja to w zime smigam bloku. W tym roku zamierzam jeszcze pojezdzic na biedronce pod dachem.

*Napisane Oct 21, 2006, 10:38 am
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o stary wez mi wogóle niewspominaj o zimie ! chyba wogóle przez zime niepojezdze moze troszke a powody sa takie:
1.szkoła lekcje mam do 15.10 a w domu jestem o 17.00 wiec juz bedzie ciemno :(
2.niemam gdzie ! jest jedno wsumie miejsce ale dziadoskie na maxa.
3.niebedzie z kim jezdzic bo same cioty jezdza i niebedzie sie chcialo im jezdzic:/
3.śnieg-samo za siebie mowi

tak wiec czasu mało mam na jazde :( ale bede sie starał jezdzic jak najwiecej...

Napisane Oct 21, 2006, 10:47 am Ostatnio edytowane Jun 27, 2007, 8:01 pm przez JackassNT
dzbanek2

dzbanek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzbanek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tunel pkp biedronka i taki tunel w bloku teraz nie dlugo bedzie kryty skatepark we wrocku 30 km ode mnie bede jezdzil

Napisane Oct 21, 2006, 11:12 am Ostatnio edytowane Oct 21, 2006, 11:26 am przez dzbanek2
matiker

matiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeszcze nie jeździłem w zimie,ale pewnie będe jeździł w garażu  :P

Napisane Oct 21, 2006, 10:19 pm
sadzik94

sadzik94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sadzik94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

matiker <lol>
w garażu gdzie stoi polonez ?

a oprócz tego w zimie jest gdzie jeździć u mnie w mieście wiec nie narzekam :)

Napisane Oct 21, 2006, 11:00 pm
Ninja121

Ninja121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ninja121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no temat był.... ja róznie jezdze troche pod daszkiem, w piwnicy,garazu itp

Napisane Oct 21, 2006, 11:04 pm
DEkogutCK

DEkogutCK

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DEkogutCK zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W sumie nie bardzo jest gdzie, ale planujemy wykombinować coś  na starym dworcu pkp. Ewentualnie moze w jakichs przejsciach podziemnych.

Napisane Oct 21, 2006, 11:26 pm
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie równo i sucho u mnie są może 2 takie miejscówki mają z 10x2,5 metra szerokości

Napisane Oct 22, 2006, 10:13 am
Folke

Folke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Folke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie jest opuszczona mleczarnia, duża hala wyłożona płytkami, teraz trochę bardziej pilnują kiedyś było git, będzie trzeba pożyczyć pilnik od ojca, narazie jeszcze można po ulicy :D

*Napisane Oct 22, 2006, 10:23 am
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest kilka miejscówek gdzie da sie jeździć w zime :P Np. z tyłu konwartu mamy daszek jest betonik równo wylany oświetlenie jest wszystko git.2 miejscówka to anfi-teatr jeździ sie tam na scenie lub pod daszkiem z tyłu wszędzie ściany dach światło miodzio :P .Potem eurocesh rurka na jakieś 50 metrów przy ścianie więc crookety można porobić.Myśle że wszystko ale napewno jest więcej fajnych miejscówek ;)

Napisane Oct 22, 2006, 12:05 pm
matiker

matiker

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matiker zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sadzik!Ale sie osłabiasz!Pojeb.... :rolleyes:

*Napisane Oct 27, 2006, 2:09 pm
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeśli mieszkasz w domku to wtedy w garażu śmigaj a jak nie to zanjdz jakieś suche miejsce i tam suwaj

Napisane Oct 27, 2006, 3:23 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja