Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Twardosc i miekosc deski

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Twardosc i miekosc deski
HOOKUPS

HOOKUPS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HOOKUPS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiedzcie mi czy deski Bakera ,Creme i Element ktora z nich jest najtwardsza bo nie lubie miekich deske
:)

*Napisane Oct 22, 2006, 8:48 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elemenet jest w sam raz.. super decha ;) wez bo sie naprawde opłaca ;) jest poprostu ok ;)

Napisane Oct 23, 2006, 2:59 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

baker i element to wg. mnie te same drewno. co do fabryki to nie jestem pewien czy na pewno ta sama. ale twarde deski. fajne ;)

Napisane Oct 23, 2006, 3:09 pm
Salabanzi

Salabanzi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Salabanzi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja lubie czuc deske pod nogami i tez jeżdże na twardej desce.
Jeżeli chodzi o mnie to jeżdże na DarkStarz - super blacik - już troche trzyma,
Ale jeżeli miał bym co poradzić jakiś blat to polecamDarkStary i elementy ale jeżeli masz mniej kasy to radze wziąść fronta albo jarta

Napisane Oct 23, 2006, 6:24 pm
Adik93

Adik93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adik93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak mi się zdaje że elem ma własną fabryke. Są miekkie ale ja takie lubie bo się póżniej złamią

Napisane Oct 23, 2006, 6:25 pm Ostatnio edytowane Oct 23, 2006, 6:26 pm przez Adik93
MUREK18

MUREK18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MUREK18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja na elemenci jeżdzę od 5miesięcy i jak dlamnie to jest najlepsza deska.  ^^)

Napisane Oct 23, 2006, 10:20 pm
XDBuGGy

XDBuGGy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XDBuGGy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mysle ze baker najtwardszy chyba ze taki sam jak element ale powiem ci ze creme jest miekki i to wiem na 100%

Napisane Oct 23, 2006, 10:36 pm
kondzikfb

kondzikfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kondzikfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam elementa i musze powiedziec ze niejest on najtwardszy bardzo się gnie ale ma zajebostego ppopaoczywiscie polecam tedecki

Napisane Oct 23, 2006, 11:01 pm
Nasa

Nasa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nasa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Element z tych 3 najlepszy ;]
Element twarda firma dobrze się czyma No i łozyska też ma kozackie osobiscie na takich jeżdze i jak się psuja po długim czasie kupuje też elementy;]
Co do blatów Srednia twardoś lecz są bardzo fajne i rynienka też spox.

Napisane Oct 24, 2006, 3:41 pm
SpoxZiom

SpoxZiom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SpoxZiom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Baker.Ja tez lubie zajebiscie twarde drewno i jezdze na MYSTERY.

Napisane Oct 29, 2006, 3:48 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja